Test Drive Unlimited

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 9. 2006 17:25

PC: Podívej se na to prostředí, je to poznat, ale ne moc.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 9. 2006 17:52

PC píše:Ten obrázek od weighliftera vypadá jako fotka reálného auta, nebo modelu, pochybuju že to je ze hry. Mimochodem, je vůbec v prodeji gotham racing 3 nebo ne ?o/quote]

je to ze hry -> se koukni na to hnusný okolí (nábytek, zdi) absolutně bez detailu ... úplně jiný je model vozu -> boží ... škoda že to není ingame a ve hře to auto může vypadat o hodně hůře ...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 9. 2006 18:04

Fuck8r píše:
PC píše:Ten obrázek od weighliftera vypadá jako fotka reálného auta, nebo modelu, pochybuju že to je ze hry. Mimochodem, je vůbec v prodeji gotham racing 3 nebo ne ?o/quote]

je to ze hry -> se koukni na to hnusný okolí (nábytek, zdi) absolutně bez detailu ... úplně jiný je model vozu -> boží ... škoda že to není ingame a ve hře to auto může vypadat o hodně hůře ... /quote]

Nábytek, zdi..úplně bez detailu??? :shock: hmm tak asi vidím jiný obrázek...a podle mě tohle je ingame
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 9. 2006 18:09

Peter S. Kenedy píše:Nábytek, zdi..úplně bez detailu??? :shock: hmm tak asi vidím jiný obrázekr/quote]

v porovnání s reálem :mrgreen:
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 9. 9. 2006 18:37

No já myslím že až tak uplně bez detailu to není asi bych to naplno nerozjel
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 9. 2006 18:47

na gamerankings zatial cca 84%
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 9. 2006 18:56

a není někde ingame obrázek kde je vidět trať a okolí ?
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 9. 2006 19:02

Fuck8r píše:a není někde ingame obrázek kde je vidět trať a okolí ?o/quote]

SI neumíš na netu vyhledat screeny z her? :roll:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Darwel 9. 9. 2006 19:03

Je jich plnej net... :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 9. 2006 19:16

Peter S. Kenedy píše:
Fuck8r píše:a není někde ingame obrázek kde je vidět trať a okolí ?o/quote]
SI neumíš na netu vyhledat screeny z her? :roll:-/quote]

... jsem línej no :lol: ... tak házejte imagi - dělejte !!! 8)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 9. 2006 20:01

Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod ReacT 9. 9. 2006 21:55

No lidi abych se opravil.. Prvni dojem je zklamani. Neni to holt pribehova hra jako Saints Row.. Ale. Pokud se na hru podivam detailneji tak bych vyzdvihnul par veci.. Grafika je asi nejlepsi, urcite lepsi nez PGR3.. Pokud mate radi simulatory, tak tahle hra to plni do posledniho puntiku. Par aut v realu s teto hry jsem mel moznost ridit a reknu Vam, ze to opravdu kopiruje realitu nejhloubeji co se kdy v hernim svete obevilo.. A posledni je zvuk aut..

Treba Lotus Esprit.. Ne nijak silne auto ale zvuk plus fyzika a vsechno proste dela to auto necim paradnim. A to nemluvim o Lamborghini.. :-] To je mazec.. Momentalne jezdim v Tuscanu a lahodim jeho cirkularkovemu zvuku a sile.. A mensi guesty nakonec take pribyli, takze to proste neni tak spatne.. Neberte to jako reklamu, proste tahle hra se snazi kopirovat realitu rizeni auta a povedlo se ji to o velikanansky skok lepe, nez u PGR3.

A to nemluvim o Kawasaki Ninja, jeste jsem ji nemel moznost vyzkouset, musim odkjezdit urcity pocet zavodu, ale nemuzu se dockat.. :-]

Pokud si chcete poridit TDU tak se rozlucte s Arkadovkou typu NFS MW. Otazkou ale zustava, zda jste az tak velkym fandou a uprednostnite Realitu pred Arkadou.. :-]
Naposledy upravil ReacT dne 10. 9. 2006 07:13, celkově upraveno 2
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree

Odeslat příspěvekod PC 9. 9. 2006 22:36

A je to teda primárně multiplayerovka nebo single ? Asi si to pořídím, doufám že není potřeba volant a HDD... Reacte - oprav si hrubku fYzika nikoliv fIzika. LamborghinI nikoliv LamborghinY. Jinak děkuji za dojmy, vypadá to dobře. Jen takový dotaz je mezi auty i Nissan Micra ,nebo jsou tam samé sporťáky ?

P.S: Doufám že někdo někdy udělá simulaci s policejními auty. Ne NFS:MW ale simulátor kde budete moci řídit policejní auta :) A chytat tunery :O
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 10. 9. 2006 06:43

Obrázek

Obrázek

This is impossible !!! To je grafika na to se už musí dát koukat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ReacT 10. 9. 2006 07:41

To PC: Abych rekl pravdu tak jsem se u Nissanu jeste nestavil.. Ale pro priklad je moznost poridit Audi A3 nebo novy Golf..
Jsou tam take moznosti jak upravit sve auto.. Zatim jsem narazil na jine rafky u pneumatik nebo kity pro zvysovani performance.. Asi to nebude zase tak komplexni jako Gran Turismo, ale dalo by se to mozna omluvit tim co jsem uz rikal. I kdybychom omluvily grafiku a zvuk tak bude Stejne vypadat Gran Turismo vedle TDU jako arcade..

Otazka zda se jedna o single nebo multiplayer odpovim jednoduse. Single player je v podstate stejny mod jako Multiplayer s malinkymi rozdily. Propriklad v Multiplayeru nenajdete Policii. Ale definitivne je multiplayer to hlavni pro co se tato hra vytvorila. Momentalne jsem v singlu stale na prvni urovni levelu a zda se mi, ze se boti trochu zlepsuji podle toho, zda zavody vyhravate. Nicmene to neni nijak extremni, takze to mozna ani nepostrehnete. Ze nekteri boti jezdi extremneji nez druhy je asi uz automaticke. Take jsem uz asi nasel ten trn v oku pro ktery me tahle hra tak na zacatku zklamala. Jedna se o prezentaci, ktera neni spatna, ale nedokaze Vas zchramstnout, tak jako napriklad u GT.. Proste musite byt fandou Aut, pak Vas tato hra muze polapit. Take se pripravte na uzsi silnice. To znamena, ze uz zadne misto pokud se budete snazit predjet mezi autem pred Vami a protijedoucim autobusem. Muzete vyuzit travniku ktery sice zpomaluje, ale presto se ho da vyuzit. Nicmene rekneme si na rovinu, vyuzili by jste travniku s ferrari v realite? Pripravte se na realnou dopravu, ktera funguje jako v realite (semafory atd).
Tresnickou na dortu je Velka mapa ktera je prilozenu u originalni hry, ukazuje Vam nejkrasnejsi mista na Ohau atd. O rozsahlosti ostrovu netreba nejak moc mluvit. Pokud by jste chteli objet ostrov dokola tak vam to zabere dobre 3-4 hodiny samozrejme ale v rychlosti prez 120 mph za hodinu..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka