Fast and Furious

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 6. 2006 14:36

Tak nám vyjde další tuningová hra podle filmu ale jen pro PS2 a PSP(Zdroj:Tiscali games):

Asi nemusím připomínat stejnojmenný film, který se už dočkal dvou pokračování, z nichž to druhé - The Fast and the Furious: Tokyo Drift, se stalo předlohou pro zde anoncovaný herní produkt. Pro divokou závodní akci cílenou na třetí kvartál tohoto roku a konzole PS2 a PSP. Pro undergroundové závodění ve světě, kde hraje hlavní roli drift, neboli smyk. Bude zajímavé sledovat, jak tenhle titul obstojí v konkurenci nekorunovaného krále smyku, jakým je série Ridge Racer, v níž si někdy připadáte jako s motorkou na ploché dráze. Nicméně je dost dobře možné, že až takhle extrémní arkáda se nyní konat nebude, i když tvůrci sebevědomě tvrdí, že zdejší driftovací mechanismy budou přístupné začátečníkům - ale také hardcore hráčům tohoto žánru.

V prvním případě budou v permanenci různé asistenční mechanismy, ve druhém se zase mluví o blíže nespecifikovaném revolučním systému nazvaném Drift Indicator a o nesmírně autentickém a současně zábavném smykování umně provázaném s force-feedbackem vašeho ovladače. Každopádně tyhle závody budou zasazeny do tokijské metropole a dočkáte se hodně vysokých rychlostí v nějakém ze stovek zde představených licencovaných autíček, jež bude možné upravovat jak vizuálně, tak po stránce jejich výkonu. Tvůrci si se čtyřkolovými miláčky vyhráli, mluví se o vozech složených z více jak 10.000 polygonů, byť mi v tomhle počítání nějak uniklo, o kolik jich eventuálně a jestli vůbec přijdete při případné kolizi.

A že se nějaké takové jistojistě dočkáme, i když se tu autoři tradičně holedbají pokrokovou AI, jejíž provedení v praxi si budete moci vychutnat za účasti kinematických kamerových kejklů a podle všeho i patřičně ošetřené zvukové kulisy, v níž se přímo nabízí účast filmového soundtracku. Ale nepředbíhejme, prozatím se spokojme s nabízeným split-screenem pro účast dvou hráčů, eventuálně online multiplayerem, kde může participovat čtveřice jezdců. To v případě, že by vám obtížnost singleplayerových závodů, ve kterých se nadějete i soubojů s bossy, nesedla. Na závěr bych tvůrcům rád popřál hodně štěstí, protože ho budou dle mého potřebovat.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 6. 2006 21:32

No tak to sem opravdu zvědav jestli to bude taková pecka...i když ani z jednů konzolí nemám určitě se najde známý, kdo ji bude mít a koupí si tuto hru...a to samozřejmě nahrává mě...zhodnotím ji a pak si řeknu, že je to třeba supr hra nebo že je to total fraška ale více až po zhlédnutí hry ;)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 6. 2006 21:34

Je škoda, že je jen pro PS 2 a PSP, pro PCčkáře není :( ...což je si myslím škoda
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 6. 2006 21:38

Tak pro PC je to škoda ale jak by zas vypadala ta hra?? Byla by arkádová a nedala se pomalu jezdit, tak raději když je to pořádně na konzole než fraška na PC :) ale souhlasím s tebou, že by to mohli vydat i na PC...
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 6. 2006 21:45

Asi na konzolích více vydělají :) ...a také na konzolích by mohla být bymakanější grafika než na PC :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 6. 2006 21:49

Tak to myslím, že už je jak sem viděl některé obrázky z konzolí tak sem si myslel že to není možné, jak je to doopravdické...tak myslím, že už v tom rozdíl je mezi konzoly a PC...no nevím je to můj názro...
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 6. 2006 22:31

Samozřejmě, že v tom rozdíl je, PC nedokáže např. všechny detaily vykreslit atp. nebo spíše, nikdo na to nemá počítač :lol: ..
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 6. 2006 09:56

A právě proto mám doma konzoli...a chci si pořídit PS2 ale nemám prachy a navíc tento rok vyjde Wii takže zatím PS2 počká :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 15. 6. 2006 11:29

Tak Wii je jasný a myslím, že pak budeš spíš dávat do her na Wii než si kupovat PS2 :) ale nevím možná, že to bude naopak ale uživit tolik konzolí bude třošku obtížné co ??
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků