NFS Carbon

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 26. 11. 2006 15:46

Takže když jsem dostal hodně věcí na auto 1. urovně a koupim si to auto 1. urovně, páč jsem ho prodal :( ... tak by tam ty komponenty na něj měly být?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2006 22:15

Tak jsem si koupil auto 1. urovně a tuning je tam, trochu jsem si vylepšil autíčko a hned jsou závody jiné, sice zrychlení nic moc, ale když se mi to rozjede, tak mi nikdo nestačí :D ... mam 31% ... teď jsem si udělal cca 5% za cca 25 min hraní ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 06:10

Tak to je potěšujíci zpráva,ale zase na druhou stranu taky pěkně blbé.To po každé koupi nového auta začínáš prakticky znovu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 11. 2006 11:33

Já pořád nemůžu přejet tu poslední misi s Dariusem to jeho zatracené Audi je asi rychlejší než moje Murcielago přejel jsem ten závod předtím a nemůžu přejet ten Canyon nevíte poradit?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 29. 11. 2006 15:18

Murcielago je rychlejší, stačí správně projíždět zatáčky a s Dariem (ano, i když se nám překladatelé snaží tvrdit něco jiného, tak spisovný tvar není ten uvedený ve hře) by neměl být nejmenší problém. Potíže jsem měl jen při první jízdě, že jsem do něj občas narazil, osud :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 29. 11. 2006 18:07

Tak dnes jsem si odjezdil zase cca 30min a udělal dalších 5% :) ... prozatím mám 35% ...večer se do toho ještě asi pustím :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 29. 11. 2006 18:20

Už mám za sebou asi třetinu Carbonu pro PSP a je to úplně jiná hra. Žádná půlhodina na pět procent. Za půl hodiny člověk vyhraje tři závody a je rád :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 29. 11. 2006 18:27

Kamarád ve škole má na PSPčku Most Wanted a nechal mě si také zajezdit, nevím, jak je těžký Carbon, ale on v tom asi takový rozdíl nebude :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 11. 2006 20:09

[quote="Petr Kolář"tMurcielago je rychlejší, stačí správně projíždět zatáčky a s Dariem (ano, i když se nám překladatelé snaží tvrdit něco jiného, tak spisovný tvar není ten uvedený ve hře) by neměl být nejmenší problém. Potíže jsem měl jen při první jízdě, že jsem do něj občas narazil, osud :twisted:e/quote]
No jo ale mně to nikdy nejde ty první závody na první pokus a ten poslední Canyon ten mi prostě nejde zkusím nějak vyladit auto dám tam třeba větší přetáčivost
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 29. 11. 2006 20:19

Příznám se, že jsem na nastavování auta ani nesáhl. Stačí vědět, které zatáčky je lepší projet na ruční brzdu, což člověk pozná z mapy. Pak se hodí nekopírovat přesně dráhu protivníka, ale jet si svoji stopu. Taky se hodí trochu citu pro jízdu, ale to asi máš :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snoop001 20. 12. 2006 23:43

Hello everybody !! Help please !!

Uz konecne mam hru NFS Carbon aj som si to nainstaloval v poho ! ked spustim hru tak mi naskoci cierna obrazovka a po sekunde skoci naspat na desktop a male okienko ze windows musel zavret aplikaciu a poslat alebo neposlat error !

mam laptop Sony vaio fs415 b s grafikou Intel GMA 900 ! viem ze to nic moc ale NFS Underground 2 v pohode ide a aj GTA San Andreas !

Neviete kde moze byt chyba ????

Dakujem Vam pekne za odpovede a prajem Vam Krasne a Prijemne Vianoce
Sony Vaio fs415B ,Pentium M 1,7 GHz ;1024 MB RAM ;80 GB HDD
snoop001
First Blood

Odeslat příspěvekod Vodny 21. 12. 2006 10:19

Tak s Intel GMA 900 bych se fakt do hraní her moc nepouštěl, ale když říkáš, že Underground 2 ti šel, tak by to mělo jít alespoň spustit. (ale s tím hraním moc nevím - od Underground 2 je v Carbon řada grafických vylepšení, chtělo by to aspoň zkusit Most Wanted-ten má podobné nároky).
Zkus přeinstalovat DirectX 9.0c, nebo ovladače do tý GMA 900.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 21. 12. 2006 14:51

NFSU2 a GTASA nepotřebovalo pro svůj chod PS(pixel shaders), takže s touhle hrou to nesrovnávat.. Třebas F.E.A.R. :lol: A jinak, ovladače, direct, od základky někdy a net framework bo co to je atd atd.. Je toho spousta, co dělalo problémy.. Ještě zjisti, jestli Tvá grafika podporuje PS, já ot nevím..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod www598 27. 12. 2006 19:52

Zdravím,
prosím vás, dá se někde nastavit širokoúhlé rozlišení 1280x800?
Mě to nechá jen klasických 1024x768, což na mém notebooku Asus A6T nevypadá hezky.
www598
First Blood

Odeslat příspěvekod Fujitsu 29. 12. 2006 14:02

Zdravim, krom toho, že bych taky rád na svém NB nastavil rozlišení 1200 x 800 ale nevím jak :? mám tu ještě jeden problém:

přeinstalovával jem systém a samozřejmě jsem si savy uložil ale po opětovném nainstalování NFS Carbon a nahrání savů do dokumentů mi to vždy při nahrávání profilu napíše Nahrání se nezdařilo. Máte s tím někdo zkušenosti, rád bych pokračoval v kariéře. Díky
Fujitsu
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka