NFS

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 5. 2006 19:28

Podle mně má Most Wanted next gen grafiku a je asi nejlepší vůbec jen ty odlesky jsou celkem moc digitálně přehnané to je vše
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 5. 2006 21:15

já to s tím blitím ale myslel opravdu vážně-nekecám
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 5. 2006 22:15

Fuck8r píše:Já jsem se z grafiky Most Wanted málem P O B L I L a hratelnost ? Má to vůbec ňákou ? Je to hra jednoznačně na gamepad a na konzole. pozn. nechci tuto hru ani hráče co jí hrajou nijak napadat-vyjadřoval jsem jen své subjektivní pocity ze hry OK.i/quote]

Docela s tebou souhlasím ikdyž ze začátku jsem se docela bavil
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 11:25

Weightlifter píše:Podle mně má Most Wanted next gen grafiku a je asi nejlepší vůbec jen ty odlesky jsou celkem moc digitálně přehnané to je všet/quote]

Tak to s tebou sohlasím protože tam jsou docela přehnané odlesky, asi chtěli napodobit realitu a nějak se jim to vymklo z ruky :) nebo nás na něco chtěli připravit :lol:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 11:30

Fuck8r píše:Já jsem se z grafiky Most Wanted málem P O B L I L a hratelnost ? Má to vůbec ňákou ? Je to hra jednoznačně na gamepad a na konzole. pozn. nechci tuto hru ani hráče co jí hrajou nijak napadat-vyjadřoval jsem jen své subjektivní pocity ze hry OK.i/quote]

Tak já si nemyslím že bych u toho "blil" a hratelnost to má jenže, ty asi na ní nestačíš :) proto to odsuzuješ...na gamepad to ses možná i trochu strefil, protože na gamepadu se to taky nehraje špatně a kdyby vyšla na konzole, tak by toho taky nebyla škoda...tak v tomto případě, abys už dále "neblil" tak ti můžu poradit asi tohle : "Tak to nehraj :lol: "
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 11:47

Hmm odlesky určitě napodobit realitu nechtěli...to by udělali uplně jinak...prostě jen sází na to že čím více efektů tím více to PCčkaři budou žrát...a na gamepad je to jako stvořené protože hra vyšla i na PS2 a xbox a GC tak nevím co tady plácáš že kdyby vyšla na konzole???
EDIT:Nevím ale mě to taky hratelně moc dobré nepřipadá...objezdíš okruhy, zajadeš s poldy a tak pokračuješ až do konce??Co je na tom dobrého?Proto jsem to taky v 50% přestal hrát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 11:57

Peter S. Kenedy píše:Hmm odlesky určitě napodobit realitu nechtěli...to by udělali uplně jinak...prostě jen sází na to že čím více efektů tím více to PCčkaři budou žrát...a na gamepad je to jako stvořené protože hra vyšla i na PS2 a xbox a GC tak nevím co tady plácáš že kdyby vyšla na konzole???
EDIT:Nevím ale mě to taky hratelně moc dobré nepřipadá...objezdíš okruhy, zajadeš s poldy a tak pokračuješ až do konce??Co je na tom dobrého?Proto jsem to taky v 50% přestal hrát
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 12:01

Napsal si kdyby vyšla na konzole tak by toho taky nebyla škoda...takže já jsem z toho pochopil že si myslíš že hra na konzole nevyšla...EA prostě vydává rychlokvašky jen aby si nabrali peníze pokud sis toho všiml...vydávat každý díl NFS co rok z toho prostě kvalitní hra být nemůže...a je to tak že většina her sází pouze na grafiku a hratelnost jde stranou...aspon já si toho všiml
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 12:07

Jo všiml, a co že vydávají "rychlokvašky" Ale každý díl přinese něco nového...ale zas to odnese grafika či hratelnost, to samé jako NHL...a to, že NFS kvalitní hra být nemůže se ti zdá, tebe to nebaví tak jako mě a v tom je ten rozdíl, koho co baví a nebaví...mě třeba baví jezdit pořád dokola s policajtama a tak, tebe to ale unaví a tak řekneš, že to je pořád to stejné :), a pokud vím tak vyšly hry, kde se grafika moc nebrala a hratelnost byla na prvním místě, třeba v propracovaném tuningu, :)
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 12:13

Tidic060 píše:Jo všiml, a co že vydávají "rychlokvašky" Ale každý díl přinese něco nového...ale zas to odnese grafika či hratelnost, to samé jako NHL...a to, že NFS kvalitní hra být nemůže se ti zdá, tebe to nebaví tak jako mě a v tom je ten rozdíl, koho co baví a nebaví...mě třeba baví jezdit pořád dokola s policajtama a tak, tebe to ale unaví a tak řekneš, že to je pořád to stejné :), a pokud vím tak vyšly hry, kde se grafika moc nebrala a hratelnost byla na prvním místě, třeba v propracovaném tuningu, :)./quote]

No samozřejmě že existují i hry které nestaví jen na grafice...to bych potom asi nic nehrál :mrgreen: ale NFS mě nebaví ne proto že by mě auta nebavily...to vůbec ba naopak hledám skvělou závodní hru a asi jí bude toca3 o které všichni básní ale NFS je pořád to samé chápeš??Jen přidali policajty a místo tmy dali světlo...to už ty NFSU2 mě bavily více...když tehdy vycházely NFS jako třeba hot pursuit nebo Porsche tak to byly perfektní hry ale tohle už *****í fakt jen novou grafikou...uvidíme co nám ukážou NFS Carbon
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 12:18

Peter S. Kenedy píše:No samozřejmě že existují i hry které nestaví jen na grafice...to bych potom asi nic nehrál :mrgreen: ale NFS mě nebaví ne proto že by mě auta nebavily...to vůbec ba naopak hledám skvělou závodní hru a asi jí bude toca3 o které všichni básní ale NFS je pořád to samé chápeš??Jen přidali policajty a místo tmy dali světlo...to už ty NFSU2 mě bavily více...když tehdy vycházely NFS jako třeba hot pursuit nebo Porsche tak to byly perfektní hry ale tohle už *****í fakt jen novou grafikou...uvidíme co nám ukážou NFS Carbonk/quote]

Já to chapu a vím, že je to málo co se od NFSU2 změnilo...grafika je lepší a trošku jiné auta než obvykle...ale na carbon se těším a uvidím, jestli se mi bude líbit...toca3 to taky není špatné proč ne :)
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 12:33

Tidic060 píše:
Peter S. Kenedy píše:No samozřejmě že existují i hry které nestaví jen na grafice...to bych potom asi nic nehrál :mrgreen: ale NFS mě nebaví ne proto že by mě auta nebavily...to vůbec ba naopak hledám skvělou závodní hru a asi jí bude toca3 o které všichni básní ale NFS je pořád to samé chápeš??Jen přidali policajty a místo tmy dali světlo...to už ty NFSU2 mě bavily více...když tehdy vycházely NFS jako třeba hot pursuit nebo Porsche tak to byly perfektní hry ale tohle už *****í fakt jen novou grafikou...uvidíme co nám ukážou NFS Carbonk/quote]

Já to chapu a vím, že je to málo co se od NFSU2 změnilo...grafika je lepší a trošku jiné auta než obvykle...ale na carbon se těším a uvidím, jestli se mi bude líbit...toca3 to taky není špatné proč ne :)i/quote]

Hmm tocu 3 jsi ani nehrál tak nemůžeš soudit
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 12:42

A nato si přišel zas kde?!? Jako myslíš, že když si jeden z mála koho znám, tak nemůžu hrát tocu u někoho jiného kromě tebe :lol: tak to si na omylu chlapečku 8)
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 25. 5. 2006 12:48

OT:Jestli jste na sebe naštvaní,řeště si přez sz.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod DEEPTHROAT 25. 5. 2006 12:57

Peter S. Kenedy píše:
Tidic060 píše:Jo všiml, a co že vydávají "rychlokvašky" Ale každý díl přinese něco nového...ale zas to odnese grafika či hratelnost, to samé jako NHL...a to, že NFS kvalitní hra být nemůže se ti zdá, tebe to nebaví tak jako mě a v tom je ten rozdíl, koho co baví a nebaví...mě třeba baví jezdit pořád dokola s policajtama a tak, tebe to ale unaví a tak řekneš, že to je pořád to stejné :), a pokud vím tak vyšly hry, kde se grafika moc nebrala a hratelnost byla na prvním místě, třeba v propracovaném tuningu, :)./quote]
No samozřejmě že existují i hry které nestaví jen na grafice...to bych potom asi nic nehrál :mrgreen: ale NFS mě nebaví ne proto že by mě auta nebavily...to vůbec ba naopak hledám skvělou závodní hru a asi jí bude toca3 o které všichni básní ale NFS je pořád to samé chápeš??Jen přidali policajty a místo tmy dali světlo...to už ty NFSU2 mě bavily více...když tehdy vycházely NFS jako třeba hot pursuit nebo Porsche tak to byly perfektní hry ale tohle už *****í fakt jen novou grafikou...uvidíme co nám ukážou NFS Carbonk/quote]

U NFS bych to viděl stejně, pro mne skončily čtvrtým dílem, od té doby je to jen pozlátko, minimum změn a inovací, forma nad obsahem. Konzolistu nějaké laciné NFS neokouzlí když má na jednom pólu Gran turismo 4 a na opačném Burnout revenge :-).
LA-LE-LI-LO-LU
DEEPTHROAT
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka