CMR:Dirt

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 4. 2008 21:25

Takze sme se na tomhle foru dostali k obecnemu nazoru ze DiRT je brak a navic jeste se spatnou grafikou? (mimochodem, rad bych videl nekdy lepsi)

To ze se tu nikomu nezamlouvaj ProStreety de jeste mozna pochopit, ale tohle uz mozna kapanek prehanite.

Je to spickova hra a jestli ma nekdo problem stim ze je to arkada, hra ma preci 5 druhu obtiznosti.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 27. 4. 2008 11:21

Mi se ta grafika líbí v pohybu říkám na screnu to rozmazal ten blur
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niio 2. 5. 2008 07:54

3D_Crab píše:CMD: Dirt jsem zkoušel a nejen že je to opravud nechutně přeefektované, tak je to taky nechutně náročný (=neoptimalizovaný). Zvuky motorů mi připadaj jako kdyby byl puštěnej vysavač, menu je taky dost děsivě blbě udělaný == ta hra je na prd.



menu je konzolove a je priserne, co sa tyka cakania, kym sa prepne dalsia obrazovka menu. v menu nepotrebujem ziadne efekty dynamickych okien, ked cakam 1-2 sekundy,kym sa okno priblizi.
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Siegel13 11. 7. 2009 23:12

mám problém v této hře s hraním po internetu, vždycky po načtení se mě ukáže předek auta a dole nápis spojení selhalo, nevíte o tomto někdo něco víc???
Siegel13
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 7. 2010 10:31

Zkouším nějaké grafické mody a našel jsem jeden co dost omezuje ten bloom.
bez modu
Obrázek
Obrázek
s modem
Obrázek
Obrázek
bez
Obrázek
s
Obrázek
Naposledy upravil Weightlifter dne 1. 7. 2010 13:28, celkově upraveno 1
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 7. 2010 13:00

Paradoxně to bez něj vypadá o dost hůř :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 7. 2010 13:28

No jo ten bloom tam tak nějak už asi patří
Tady ještě bez modu jen s vypnutým bloomem
Obrázek
a bloom na 70%
Obrázek
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 3. 7. 2010 20:17

Weight: Ten bloom je v té hře evidentně přepálenej...jedině dobře, že to někdo upravil.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 11. 2011 01:04

Tak jsem si vzpomněl, že mám doma na doupěcím DVD demo a zkusil jsem ho. No řeknu vám, jsem unešen. Já to sice kdysi dohrál na notebooku, jenže na skoro nejnižší detaily. Teď mi to jede na max a 60 FPS krom závodů bugin, kde to tedy na několika místech značně kleslo, což je důkazem dobré zprasenosti té hry, ale klasické etapy i rallycross jedou naprosto dokonale a musím říct, že to i skvěle vypadá. A co je mě dorazilo nejvíc, strčím volant, s nastavením ani nehnu a víte co? Takhle dobře ovladatelný auto jsem ve hře snad ještě nezažil. Jako bych ho doopravdy řídil. Je to dokonalý zážitek. Vážně paráda. Sice furt platí ona přehulená brzda, ale dá se s tím sžít. Takže sakum prdum se na to dost těším, až se dostanu k plný.

Jinak je sranda, jak tvůrci v opojení postprocesem zapomněli, že díky němu není na budících skoro nic vidět :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 12. 2012 17:48

Chtěl jsem si po letech zahrát CMR: Dirt 1, ale zaboha se mi nedaří hru spustit, po spuštění jen černá obrazovka a po chvilce spadne. Co jsem tak hledal po internetu, tak nejsem zdaleka sám. Kdysi na starší sestavě to chodilo. Netuší někdo kde je zrada?
Moje sestava:
4x AMD Phenom II 960T (3700MHz)
4 GB DDR2
GTX550 Ti
Windows XP SP3

Pravděpodobně hra nepodporuje novou GK, nebo CPU (zkoušel jsem i podtaktovat). Nedá se nějak emulovat starší GK, případně neví někdo, kde konkrétně je problém?
Díky

EDIT: Koukám, že Sasakr má v profilu podobnou sestavu a podle příspěvku nade mnou mu to chodí. Otázka je, jestli tuto sestavu měl i v době psaní příspěvku.
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 12. 2012 18:32

Ano, mám sestavu z profilu a demo šlapalo skvěle. Zkus, jestli ti jde demo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 12. 2012 18:52

Demo jsem právě zkoušel taky a výsledek naprosto stejný.
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 12. 2012 19:46

Tak to je dost divný. A s jinejma hrama problém není?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Swejzi 9. 12. 2012 19:52

Právě, že není. Stejně se to chová i v čistém systému. Viděl bych to na nějakou hw nekompatibilitu. Ještě zkusím nové ovladače na GK, jinak nevím.

-- 9. 12. 2012 20:18 --

Tak ovladače nepomohly. Tobě to demo chodí i teď? Se současným sw a ovladači? Napadlo mě, že to může mít na svědomí nějaká aktualizace Win, nebo že to nechodí s novými ovladači.
Swejzi
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 12. 2012 20:48

Člověče, vyhrabal jsem kvůli tobě celou skříň, ale disk jsem nenašel. Takže neporadím. Nicméně přeci jen moje karta a tvoje si nejsou zas tak podobný. Ale je to divný, dost divný, no.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků