CMR:Dirt

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 6. 2007 10:45

PSK: Tak si říkej, že Dirt žádnou SF nemá a je to. Však si ji po instalaci ani nevšimneš. :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 6. 2007 10:47

Od té doby, co mi přestaly běhat Office jsem na SF také háklivý :), ale o tom je tu zase jiný thread
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 26. 6. 2007 21:28

Peter S. Kenedy píše:
Weightlifter píše:
Peter S. Kenedy píše:Jasně zahrejte si plnou na které je naše oblíbená ochrana starforce :-) ještě že existuje ten Xbox...ikdyž colina zas tak nechcia/quote]
Mi jede plná i se StarForcee/quote]
Věřím že ti jede ale mě by prostě ta SF tam štvala...jsem si už řekl že hra která má SF do mého PC nepujdeh/quote]

Ale děláš chybu :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 6. 2007 17:40

Ne nedělám...pokud bych tu hru tak chtěl )rally mě moc nebaví) tak si ji pořídím na Xko..navíc na mém PC bych ji ani nerozběhal
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marek p 28. 6. 2007 15:16

Taky jsem si zkusil nainstalovat demo,ale to je tak všechno.Nejde
totiž spustit(došlo k chybě bla bla).Tak si nevyzkouším nic,taky možnost.
marek p
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 6. 2007 15:19

Chce to hodne slusny comp. To je ten problem.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2007 08:51

_DAVE_ píše:Chce to hodne slusny comp. To je ten problem.
Zkoušel jsem to na svém výkonnějším stroji... (viz profil). No nedalo se to hrát ani na minimální detaily (kdyby šlo někde aspoň vypnout to pitomý HDR...), ale spustil jsem to.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 6. 2007 09:07

njn, problem je v tom, ze i tvuj vykonejsi PC splnuje defacto minimalni naroky. Hlavne tech 128MB na karte je uz pruser. Jak rikaji nasi kolekove, je to proste next-gen. :) Mi se totreba dari fpoho hrat na 1024 MEDIUM. Ale pouze rallye, v buginach jsem namydleny.
A ackoli je to arkada, tak me fakt bavi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 6. 2007 12:32

Bráchovi jede DIRT na detaily všechno na HIGH 1440*900 a 2x FSAA a grafika nádherná
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 6. 2007 12:56

No kdyz ma bracha GTX je to mozne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2007 13:32

A další takový.Sego.mě už vážně nebaví mazat flamy:"Kupte si konzoli a vyhoďte kompa",už je to třetí debata,kde píšu tohle upozornění a už mě to fakt nebaví!
Ještě někde někdo prudit tímhle směrem a normálně žádám o týdenní ban!Už jednou pro vždy pochopte,že někoho prostě baví hrát na kompu a někoho na konzoli.A tím tohle považuju za ukončené!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 6. 2007 13:36

proc se tak rozcilujes? netvrdim ze je xko lepsi nez PC... Tady na tom foru proste nejde napsat neco co odporuje vasim zajetym stereotipnim nazorum ze? trochu si me nepochopil a o xboxu se tu zminuje na kazde strance... tak jestli sem jim nekoho urazil. VELICE SE OMLOUVAM.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 6. 2007 13:40

Ano,ale poslední dobou,pokud hra výjde na konzoli i na kompa,tak se objeví příspěvek kupte si konzoli a neřeště technické specifikace a už mi to opravdů začíná vadit,protože se nejde bavit jenom o hře.A myslím že nejsem sám,kdo to takhle cítí.
Já proti debatě typu,jstli je lepší konzolová nebo pc verze vůbec nic nemám.Klidně srovnávejte,budu jenom rád.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 6. 2007 13:42

ja se tu nechci hadat, ale vadi mi ze me stiras za neco co si vubec nemyslim, ja mam taky PC a rozhodne netvrdim probuh "kupte si konzoli a PC vyhodte" napsal sem uplne neco jineho.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 6. 2007 13:45

Ale vyznelo to prave jako"kupte si konzoli a PC vyhodte"...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků