CMR:Dirt

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 6. 2007 16:55

Weightlifter - hele kamarade, neprotirecis si trochu??? O par prispevku vyse jsi tvrdil ze to fici plynule na HIGH s 2x FSAA na X1950PRO.. Ted zase tvrdis ze to da jen GTX SLI. Nechces uz se rozhodnout?

r34ktor - V tom pripade bude zakopany pes nekde v nedostatku VGA pameti. Mluvi proto uz jen nizsi vykon 320MB GTs nez 512MB XTX..
Ale ty fps jsou vazne otresne, nezda se mi ze by X1950PRO tuhle hru daval "normalne" ve 4fps. Chtelo by to porovnat 256 a 512MB verzi.

PS: Ale stejne bych to rad videl zmerene jeste na nejakem jinem serveru.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 30. 6. 2007 17:04

Ono to spíše bude velkou náročností, nebo špatnou optimalizací. Nějak super to neběží ani na XBOXu360. Většina recenzentů udává hodnotu okolo 30fps, což není na závodní hru žádný zázrak. Takže s výkonnějšími kartami to na PC bude běhat plynuleji.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 6. 2007 17:28

_DAVE_ píše:Weightlifter - hele kamarade, neprotirecis si trochu??? O par prispevku vyse jsi tvrdil ze to fici plynule na HIGH s 2x FSAA na X1950PRO.. Ted zase tvrdis ze to da jen GTX SLI. Nechces uz se rozhodnout?

Já říkál že to je zaplé všechno na HIGH ne na ULTRA na položka ULTRA je trochu někde jinde to už nejede ale na HIGH to jde v poho už to chápete?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 6. 2007 17:37

Weightlifter - aha, takze na HIGH to jede rekneme 30fps, a na ULTRA jen 4 ??? (Tedy podle Computerbase)..
Myslim ze pravda je nekde uprostred, ted jsem zkusil rozjet rallye na 1440x900 vse ULTRA a 2xFSAA to jelo na me rekneme mirne zastarale sestave 12fps. Takze ty cisla na computerbase nevim kde vzali.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r34ktor 30. 6. 2007 18:00

Jen trochu upřesním, co jsem napsal. Mluvil jsem o high nastavení, ale bylo myšleno samozřejmě ULTRA.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 6. 2007 18:03

No jo nastavení ULTRA má běžet jen na 8800ULTRA :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 6. 2007 18:07

No myslim ze to muzeme uzavrit tak, ze je nenazrane jako sfine, ale taky to podle toho vypada. A i na mem PC v 1024 MEDIUM muzu rict ze jsou to s prehledem nejpeknejsi auta jake jsem videl. No a ty vyssi detaily jsou do budoucna. :wink:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 6. 2007 18:14

To fakt ta grafika je tam lepší než v TDU na X360
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 6. 2007 18:22

Jinak se dá stáhnout i HDR tweaker kterým by mělo jít to HDR vypnout http://games.softpedia.com/get/Tools/Co ... IRT-.shtml
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 6. 2007 18:30

grafika je to poslední, co mě u závodní hry zajímá :wink:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 6. 2007 18:40

Weightlifter píše:To fakt ta grafika je tam lepší než v TDU na X3603/quote]

no zrovna u toho TDU na X360 to neni zas az tak tezke.... :wink: ale pravda mel sem moznost videt Dirt na naslaplem PC a teda klobouk dolu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 6. 2007 18:47

U PC je vzdy vyhoda ze se da carovat s rozlisenim (ale soucastne je rozliseni nejvetsi fremekiller), protoze tech 1280x720 ktere pouziva "iksko" je pro takto detailni grafiku skutecnym minimem.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MordarGrunn 30. 6. 2007 20:55

s mojou zostavou(podpis) fici na stabilnych 30fps na ultra detailoch, proste vsetko na max ako sa da a nieje to az tak strasne, ziadne trhanie v podstate ani nieje ale predsalen to nieje ako pri 60 a viac framoch.., podla mna to bude tym ze demo je neoptimalizovane (neviem ako je na tom full) ale idem si kupit aj plnu hru a uvidim, popripade pockam na patch lebo tych 30 sa mi na mojej zostave zda malo...
CPU: Intel i5 6402P 2,8GHz, MB: MSI Z170A PC MATE, RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2666MHz,VGA: Asus Strix GTX1060 6G, SSD: Kingston 240GB HYperX Savage, OCZ Vertex 3 64GB, HDD: 3x WD Black 3TB, PS: Zalman ZM1000 1000W, Case: Fractal Design Define S
MordarGrunn
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan333 3. 7. 2007 07:50

o jinak k tomu nastaveni musim priznat,ze vse na ultra nemam dnes sem si vsiml,ze stiny proste na ultra nastavit nejdou sice se to ulozi,ale pri dalsim spusteni je to zase jen na high,ale jinak to bezi na te moji"pastice" vse ultra 1600x1200 a 40fps,takze to muselo byt bud tou ruskou mrsinou/straforce/nebo taky tim ze skousite demo a to asi bude plne bugu....
jan333
First Blood

Odeslat příspěvekod Weightlifter 5. 7. 2007 10:10

Tak na X1950 to už jede i na ULTRA stáhl jsem si patch a jede to s ním skvěle jen jak se jezdí v lese tak je to méně plynulé a když jezdí víc aut tak to trochu swappuje ale to bude asi ramkou jinak super
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků