NFS Underground 2 - Top Speed

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 19:56

Udělal jsem několik outrunů a furt nic, až si ten kit dám, tak ale stejně už žádný focení a závody nebudou že jo?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2006 21:08

Jak to víš? :mrgreen: Zavody budou, ale focení už moc ne.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 21:29

Takže hra ještě hotová neni? Tak proč mi to psalo, že there are no events nebo tak něco, potom posledním závodu jak se jelo 5 kol
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 2. 2006 12:38

No, jestli chceš mít hru dohranou na 100%, tak je potřeba ještě dojet závody na World map. A ty Outruny sis měl udělat na začátku poslední kapitoly (měls je dělat na začátku každý kapitoly) - ty unikátní věci se hoděj - z nejpomalejšího auta Miaty dokážou (když je dobře navolíš) udělat toho nejlepšího dravce :) Joo, asi budeš muset začít znovu - po dohrání "hlavní příběhový linie" už se do Outrunů nedostaneš.
Super, našel sem to :)

Oměny za Outruny

STAGE 2 :
Hoods - 4 vítězství

STAGE 3 :
Performance (Engine, Transmission, al. Tires) - 3 vítězství
Rims - 6 vítězství

STAGE 4 :
Spoiler - 4 vítězství
Vinyl - 6 vítězství
Performance (ECU, Turbo, al. Brakes) - 9 vítězství

STAGE 5 :
Performance (Weight reduction al. Suspension) - 6 vítězství
Widebody Kit - 11 vítězství

Bacha, nedaj se jezdit zpětně - musíš pěkně poctivě v každom stage odjezdit určený počet.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 16. 2. 2006 12:56

Dík, ale i kdybych ten world map udělal celej, tak se mi stejně už body kity neotevřou co? A žádný příběhový videa by taky nebyly?
Ještě mam ve zprávách nějaký focení, vim že jsem se po otevření poslední části města moc nefotil a když se objevil poslední závod tak všechny hvězdičky zmizely.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 16. 2. 2006 13:53

Tak jsem to zkoušel, poslední otevřený město, jezdil jsem pouze v něm a stále nic.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 2. 2006 22:51

party boy píše:Tak jsem to zkoušel, poslední otevřený město, jezdil jsem pouze v něm a stále nic.l/quote]

Tak nevim. Melo by to fungovat tak jak sem psal - me to tak fungovalo.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Cayman 24. 3. 2006 10:45

Zdary.... s potuněnym Tiburonem 374km/h na šestku, 9OOOot/min. :) Tiburon byl dycky muj nej. ale teď mam radši Celicu, pálí to jaxviň :P a dřív sem nesnášel Skyliny :D
Cayman
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 3. 2006 13:54

Celica má hrozný zvuk motoru, to máš pocit jako bys měl pod kapotou hejno splašených včel a ne stovky koní...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 24. 3. 2006 14:33

Ale je krásná :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod one-z 26. 3. 2006 15:10

Já to valim se Civicem běžně kolem 350km/h a maximálku má 373km/h už je to v omezovači, myslim 9500rpm. A těch 373km/h udělám skoro všude, mám myslim unikátní nitro. Jestli něco nesedí, tak sorry, už to nějaký ten pátek nehraju :D
one-z
First Blood

Odeslat příspěvekod Cayman 27. 3. 2006 18:07

jezek píše:Ale je krásná :mrgreen:-/quote]

Bych řek, mě se ta moje taky líbí 8)
Obrázek
Obrázek
Cayman
First Blood

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 1. 4. 2006 20:22

one-z píše:mám myslim unikátní nitro...../quote]

Unikatní nitro je nitro lvl 3
dom1n1ck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 4. 2006 18:16

já dal se skajlajnem asi 396 KM/h bylo to v dragu na tý dálnici u letiště
jede se do kopce doleva dlouhá rovina a doleva z kopce do cíle.
jinak třeba v NFS-6 HP2 se daj v pohodě upravovat vlastnosti auta v souborech-dáš 1000KM/h , hmotnost auta 100 Kg , a účiný brzdy pak ti to pojede jako zvíře a zastaví to na 50 metrech stejný je to i v GTA v souboru handligh dáš 1000KM/h, zrychlení a hmotnost 50 Tun a z letiště ze skokánku přeskočíš celou mapu a s ňákým uhejbáním před ostatníma autama si nemusíte dělat starosti 50 tun je 50 tun-ostatní od vás odlítávaj nebo rovnou vybouchnou-fakt ***** :twisted:
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 4. 2006 14:58

Mnu, Skyline co já z něj vytáhl bylo 412.. A těch 885 co tu máte je přes trainer, to jsem taky zkoušel a měl jsem 712... Akorát když je zapnutý rozmazávání, tak jste namydlení.. :lol:
(KM/H)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka