NFS Underground 2 - Top Speed

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 1. 2006 18:12

:!: Cože :?: :!: "GALARDO" v Undergroundech to je nějaké šuré ne? U Udergroundech galardo není to je v Hot Pursit a Most Wanted :wink:

PS: Tak jakou trať na rekordy v Undergroundech 2 mám namysli trať na D.r.a.g.

PS 2: Tím Galardem jsi se buď spletl a nebo jsi ho stáhnul že?
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod _peper 30. 1. 2006 20:14

jo máš recht! Trošku jsem se sekl, do jakého téma vlastně přispívám :) Tak abych taky přispěl, V U2 jsem dal s RX7 376km/h. A byla to trať na drag, už neví jak se jmenovala, bylo to na dálnici a do cíle se jelo z kopce :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Numah 30. 1. 2006 20:39

Zdarec já jsem jel se Skylanem 379 km/h, ale nemám důkaz. Už se na něm ale dělá. Jo jinak vám můžu ukázat montáž třeba s těma 800 km/h.
Numah
First Blood

Odeslat příspěvekod Numah 30. 1. 2006 20:43

Já jel se Skylanem 379 km/h a vůbec jsem ho neladil. Důkaz vám brzy ukážu a nebude to nějaká blbá fofomontáž
Numah
First Blood

Odeslat příspěvekod Numah 30. 1. 2006 20:47

Jo a je to normálně na dálnici v OUTRUNu a ne v dragu!
Numah
First Blood

Odeslat příspěvekod party boy 10. 2. 2006 14:39

Tak jsem pokořil svůj vlastní rekord se Suprou a to 340km/h, víc už se to mu nechce, myslíte že je to autem? Když tady pročítám ty rychlosti a v motoru nemam nic zamčenýho. Bylo na takový tý dálnici směrem do leva od výjezdu z garáže.
Při těch 340 a dusíku ty otáčky lítaj nerovnoměrně a to tak, že mi to naměří 340, spadne na 338 a zpět to šplhá na 340.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 10. 2. 2006 18:26

To Numah - tak ukaž těch 800
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 10. 2. 2006 18:31

Tak a už dost!mohl by mi tady někdo říct jakým cheatem se dá vymáčknout z 2KILO6TKY(206) 885! Je v tom učitě nějakej cheat!
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jezek 10. 2. 2006 19:02

Ale vždyť se tady bavili kluci o tom,že je to fotomontáž,tak se nerozčiluj :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2006 18:53

Exiistuje na to trainer ;)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod M@tezz 13. 2. 2006 00:09

party boy píše:Tak jsem pokořil svůj vlastní rekord se Suprou a to 340km/h, víc už se to mu nechce, myslíte že je to autem? Když tady pročítám ty rychlosti a v motoru nemam nic zamčenýho. Bylo na takový tý dálnici směrem do leva od výjezdu z garáže.
Při těch 340 a dusíku ty otáčky lítaj nerovnoměrně a to tak, že mi to naměří 340, spadne na 338 a zpět to šplhá na 340.e/quote]

Asi se už dostaneš do omezovače. Měl bys v Performance tuning natáhnout převody. Aspoň šestku nebo stálý převod. Bude o něco horší zrychlení, ale vyšší maximálka.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Proffesor_W 13. 2. 2006 03:40

max s Toyotou Celica na dalnici na mestskym okruhu 382km/h ... bez cheatu a uz je to nejakej ten patek :-)
Proffesor_W
First Blood

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 13:36

Tak jsem to dohrál ale wide body kits stále zamknuto, co s tim?
Kolik tam bylo závodů pro SUV?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2006 13:59

party boy píše:Tak jsem to dohrál ale wide body kits stále zamknuto, co s tim?
Kolik tam bylo závodů pro SUV?S/quote]

Bodywide kits dostaneš za Outruny, už si ale nepamatuju kolik a kdy bylo potřeba (myslim že dvanást v poslední části města, ale nejsem si jistej).
SUV závody sem nepočítal.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 15:38

Taky to mohli udělat tak aby se to dalo odblokovat dřív a ne když mam hru hotovou, zavody jsou hotový a já s autem už asi jezdit nebudu.
party boy
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka