NFS Underground 2 - Top Speed

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod M@tezz 18. 1. 2006 01:57

No dobře, já vím, že už všichni hrajete NFS: MW, ale přece se zeptám :wink: Kolik se vám podařilo vymáčknout z jakéhokoli auta v NFSU 2?

Já jsem se Skylinem dostal po dlouhém ladění a zkoušení na 360,6 km/h. Šlo by určitě i víc, ale nenašel jsem trať, ve které by byl delší relativně rovný úsek, než je v Garibaldi Run

Podle popisu převodů v sekci Performance Tuning, by měl jet bez nitra 372,2 km/h, s nitrem by se mohlo podařit cca 390 km/h.

Obrázek
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 20. 1. 2006 20:43

Skoro 330 a pak zatáčka. Bylo to s Celicou věřim že by jela ještě víc ale prostě jsem už musel brzdit.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 25. 1. 2006 19:24

party boy: 330 ceho?
Já jel cca 280 mil za hodinu, ale důkaz nemám, bylo to s dusíkem na té dlouhé rovné hlavní silnici.
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod M@tezz 25. 1. 2006 19:31

Jirk4: Tak to je nářez! To je 448 km/h :shock: S jakým autem?
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 28. 1. 2006 09:02

Km/h sorry, ale to muselo bejt solidní autíčko s 280 mph
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 28. 1. 2006 09:24

Tusim se Skylinem.. Vim ale ze sem jel tak rychle, ze uz to bylo rozmazany na maximum a uz jenom pomalu naskakovali cisla.. Mozna by se dalo jet i vic ..
Napriklad tady:
http://wilderatte.de/nfsu2/f219a4e5.jpg
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 28. 1. 2006 11:06

885 km/h? Je to normální? Neni v tom nějakej cheat?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 28. 1. 2006 11:36

885 nevim, ale na vlastni oci jsem videl skoro 700km/h
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2006 13:01

S tím 885 tam musel být odemknutý nějaký trainer na zvýšení rychlosti aut...podle mě je to nereálné...to auto by letělo...vždyt formule jezdí max myslím 450 km/h...vím že se dá v nějakém souboru přepsat ty rychlosti aut
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David Sláma 28. 1. 2006 13:55

Jirk4 > Viděl bych to tak, že jde buď o nějaký cheat nebo o fotomontáž. Zaprvé se stačí podívat na minimapu - ta cesta, co má auto za sebou, není na získávání rychlosti zrovna ideální, navíc je to tuším do kopce. Druhá věc je zařazená čtyřka, která mi k té rychlosti nejde dohromady už vůbec. Jinak za běžných okolností plně vylepšené auto v NFSU2 (ze kterého je screenshot) dosáhne něco přes 300 km/h, ale to je asi tak vše :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fever 29. 1. 2006 12:36

[quote="David Sláma";Jirk4 > Viděl bych to tak, že jde buď o nějaký cheat nebo o fotomontáž. Zaprvé se stačí podívat na minimapu - ta cesta, co má auto za sebou, není na získávání rychlosti zrovna ideální, navíc je to tuším do kopce. Druhá věc je zařazená čtyřka, která mi k té rychlosti nejde dohromady už vůbec. Jinak za běžných okolností plně vylepšené auto v NFSU2 (ze kterého je screenshot) dosáhne něco přes 300 km/h, ale to je asi tak vše :)../quote]
To je trainer, nie fotomontáž. Už len stav jeho konta...
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod M@tezz 29. 1. 2006 13:22

Je to divné. Jede na vytočenou čtyřku, turbo fouká tak z 1/4, jede 885 a a je pravda, že za ním není cesta, na které by se dalo takhle rozjet.

M@tezz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _peper 29. 1. 2006 21:33

No jasně je to trainer, konto má zaplněné až po okraj :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 1. 2006 17:50

Já jsem ze Skylina vytáhl 376,5Km/h, jo a 885 je kravina už přece s 2KG6 je to hovadina a navíc na 4ku. Haaahhhahahhh h.o.v.a.d.i.n.a.!.

PS: Jdu dělat nové rekordy poraďte dlouhou trať na D.R.A.G.
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod _peper 30. 1. 2006 17:56

376? Tak to mám ještě co dohánět :) Zatím mám galardo a nejel jsem s ním víc jak 330 :cry: Stejně mám nejradší Mitsubichi EVO! To je kára, na dragu vorvu cokoliv :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 1. 2006 18:12

:!: Cože :?: :!: "GALARDO" v Undergroundech to je nějaké šuré ne? U Udergroundech galardo není to je v Hot Pursit a Most Wanted :wink:

PS: Tak jakou trať na rekordy v Undergroundech 2 mám namysli trať na D.r.a.g.

PS 2: Tím Galardem jsi se buď spletl a nebo jsi ho stáhnul že?
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod _peper 30. 1. 2006 20:14

jo máš recht! Trošku jsem se sekl, do jakého téma vlastně přispívám :) Tak abych taky přispěl, V U2 jsem dal s RX7 376km/h. A byla to trať na drag, už neví jak se jmenovala, bylo to na dálnici a do cíle se jelo z kopce :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Numah 30. 1. 2006 20:39

Zdarec já jsem jel se Skylanem 379 km/h, ale nemám důkaz. Už se na něm ale dělá. Jo jinak vám můžu ukázat montáž třeba s těma 800 km/h.
Numah
First Blood

Odeslat příspěvekod Numah 30. 1. 2006 20:43

Já jel se Skylanem 379 km/h a vůbec jsem ho neladil. Důkaz vám brzy ukážu a nebude to nějaká blbá fofomontáž
Numah
First Blood

Odeslat příspěvekod Numah 30. 1. 2006 20:47

Jo a je to normálně na dálnici v OUTRUNu a ne v dragu!
Numah
First Blood

Odeslat příspěvekod party boy 10. 2. 2006 14:39

Tak jsem pokořil svůj vlastní rekord se Suprou a to 340km/h, víc už se to mu nechce, myslíte že je to autem? Když tady pročítám ty rychlosti a v motoru nemam nic zamčenýho. Bylo na takový tý dálnici směrem do leva od výjezdu z garáže.
Při těch 340 a dusíku ty otáčky lítaj nerovnoměrně a to tak, že mi to naměří 340, spadne na 338 a zpět to šplhá na 340.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 10. 2. 2006 18:26

To Numah - tak ukaž těch 800
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 10. 2. 2006 18:31

Tak a už dost!mohl by mi tady někdo říct jakým cheatem se dá vymáčknout z 2KILO6TKY(206) 885! Je v tom učitě nějakej cheat!
Jack O´Neill
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jezek 10. 2. 2006 19:02

Ale vždyť se tady bavili kluci o tom,že je to fotomontáž,tak se nerozčiluj :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Kalfa 11. 2. 2006 18:53

Exiistuje na to trainer ;)
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod M@tezz 13. 2. 2006 00:09

party boy píše:Tak jsem pokořil svůj vlastní rekord se Suprou a to 340km/h, víc už se to mu nechce, myslíte že je to autem? Když tady pročítám ty rychlosti a v motoru nemam nic zamčenýho. Bylo na takový tý dálnici směrem do leva od výjezdu z garáže.
Při těch 340 a dusíku ty otáčky lítaj nerovnoměrně a to tak, že mi to naměří 340, spadne na 338 a zpět to šplhá na 340.e/quote]

Asi se už dostaneš do omezovače. Měl bys v Performance tuning natáhnout převody. Aspoň šestku nebo stálý převod. Bude o něco horší zrychlení, ale vyšší maximálka.

M@tezz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Proffesor_W 13. 2. 2006 03:40

max s Toyotou Celica na dalnici na mestskym okruhu 382km/h ... bez cheatu a uz je to nejakej ten patek :-)
Proffesor_W
First Blood

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 13:36

Tak jsem to dohrál ale wide body kits stále zamknuto, co s tim?
Kolik tam bylo závodů pro SUV?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2006 13:59

party boy píše:Tak jsem to dohrál ale wide body kits stále zamknuto, co s tim?
Kolik tam bylo závodů pro SUV?S/quote]

Bodywide kits dostaneš za Outruny, už si ale nepamatuju kolik a kdy bylo potřeba (myslim že dvanást v poslední části města, ale nejsem si jistej).
SUV závody sem nepočítal.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 15:38

Taky to mohli udělat tak aby se to dalo odblokovat dřív a ne když mam hru hotovou, zavody jsou hotový a já s autem už asi jezdit nebudu.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 19:56

Udělal jsem několik outrunů a furt nic, až si ten kit dám, tak ale stejně už žádný focení a závody nebudou že jo?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 2. 2006 21:08

Jak to víš? :mrgreen: Zavody budou, ale focení už moc ne.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2006 21:29

Takže hra ještě hotová neni? Tak proč mi to psalo, že there are no events nebo tak něco, potom posledním závodu jak se jelo 5 kol
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 2. 2006 12:38

No, jestli chceš mít hru dohranou na 100%, tak je potřeba ještě dojet závody na World map. A ty Outruny sis měl udělat na začátku poslední kapitoly (měls je dělat na začátku každý kapitoly) - ty unikátní věci se hoděj - z nejpomalejšího auta Miaty dokážou (když je dobře navolíš) udělat toho nejlepšího dravce :) Joo, asi budeš muset začít znovu - po dohrání "hlavní příběhový linie" už se do Outrunů nedostaneš.
Super, našel sem to :)

Oměny za Outruny

STAGE 2 :
Hoods - 4 vítězství

STAGE 3 :
Performance (Engine, Transmission, al. Tires) - 3 vítězství
Rims - 6 vítězství

STAGE 4 :
Spoiler - 4 vítězství
Vinyl - 6 vítězství
Performance (ECU, Turbo, al. Brakes) - 9 vítězství

STAGE 5 :
Performance (Weight reduction al. Suspension) - 6 vítězství
Widebody Kit - 11 vítězství

Bacha, nedaj se jezdit zpětně - musíš pěkně poctivě v každom stage odjezdit určený počet.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 16. 2. 2006 12:56

Dík, ale i kdybych ten world map udělal celej, tak se mi stejně už body kity neotevřou co? A žádný příběhový videa by taky nebyly?
Ještě mam ve zprávách nějaký focení, vim že jsem se po otevření poslední části města moc nefotil a když se objevil poslední závod tak všechny hvězdičky zmizely.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 16. 2. 2006 13:53

Tak jsem to zkoušel, poslední otevřený město, jezdil jsem pouze v něm a stále nic.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 2. 2006 22:51

party boy píše:Tak jsem to zkoušel, poslední otevřený město, jezdil jsem pouze v něm a stále nic.l/quote]

Tak nevim. Melo by to fungovat tak jak sem psal - me to tak fungovalo.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Cayman 24. 3. 2006 10:45

Zdary.... s potuněnym Tiburonem 374km/h na šestku, 9OOOot/min. :) Tiburon byl dycky muj nej. ale teď mam radši Celicu, pálí to jaxviň :P a dřív sem nesnášel Skyliny :D
Cayman
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 3. 2006 13:54

Celica má hrozný zvuk motoru, to máš pocit jako bys měl pod kapotou hejno splašených včel a ne stovky koní...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 24. 3. 2006 14:33

Ale je krásná :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod one-z 26. 3. 2006 15:10

Já to valim se Civicem běžně kolem 350km/h a maximálku má 373km/h už je to v omezovači, myslim 9500rpm. A těch 373km/h udělám skoro všude, mám myslim unikátní nitro. Jestli něco nesedí, tak sorry, už to nějaký ten pátek nehraju :D
one-z
First Blood

Odeslat příspěvekod Cayman 27. 3. 2006 18:07

jezek píše:Ale je krásná :mrgreen:-/quote]

Bych řek, mě se ta moje taky líbí 8)
Obrázek
Obrázek
Cayman
First Blood

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 1. 4. 2006 20:22

one-z píše:mám myslim unikátní nitro...../quote]

Unikatní nitro je nitro lvl 3
dom1n1ck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 4. 2006 18:16

já dal se skajlajnem asi 396 KM/h bylo to v dragu na tý dálnici u letiště
jede se do kopce doleva dlouhá rovina a doleva z kopce do cíle.
jinak třeba v NFS-6 HP2 se daj v pohodě upravovat vlastnosti auta v souborech-dáš 1000KM/h , hmotnost auta 100 Kg , a účiný brzdy pak ti to pojede jako zvíře a zastaví to na 50 metrech stejný je to i v GTA v souboru handligh dáš 1000KM/h, zrychlení a hmotnost 50 Tun a z letiště ze skokánku přeskočíš celou mapu a s ňákým uhejbáním před ostatníma autama si nemusíte dělat starosti 50 tun je 50 tun-ostatní od vás odlítávaj nebo rovnou vybouchnou-fakt ***** :twisted:
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 4. 2006 14:58

Mnu, Skyline co já z něj vytáhl bylo 412.. A těch 885 co tu máte je přes trainer, to jsem taky zkoušel a měl jsem 712... Akorát když je zapnutý rozmazávání, tak jste namydlení.. :lol:
(KM/H)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod D-O-M 24. 11. 2006 14:31

party boy píše:885 km/h? Je to normální? Neni v tom nějakej cheat?a/quote]

kdyz ma na konte 99.999.999, tak zeby to nahodou byl cheat?! :oops:
D-O-M
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2006 06:45

No debata,který následovala po zmíněném scraenu,dala za pravdu spíš cheatu :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 11. 2006 08:59

no tak každý kdo to hrál ví, že těch 400Km/h je už taková hranice a o moc víc už těch aut nevymačkáte :roll:
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod winner1 16. 12. 2006 18:11

hele ja vam dam aji rychlost zvuku (ve photoshopu jde cokoliv) ale jinak sem dal ve U2 s mym milovanym mustangemGT 355km/h ale v Ladeni vykonu mam maximalku 362,1km/h a zrychleni neuveritelnych (kamos mi nechce verit) 1,6s z 0 na 100km/h :twisted:
winner1
First Blood