Need for Speed: Most Wanted - ukažte svoje auto :)

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2006 09:35

Darwel píše:
jezek píše:Že by MNF:MW nebyl hlavně o tuzingu?u/quote]Meed nor Feed? :lol: Ne, řekl bych že NFS:MW je hlavně o rychlosti..../quote]

Meat for Eat?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 1. 2006 16:03

http://ertefol.wz.cz/mazda.jpg

Dneska jsem si zajel pár závodů, tak sem si řek, že rovnou i vyblízknu tu svoji Mazdu :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod _peper 30. 1. 2006 17:54

Jo tak to je tuning jak má bejt :D Nic přeplácané :) Ale nechtěl bych aby mi někdo do takového laku udělal rýhu klíčema ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 30. 1. 2006 18:13

jj, líbí se mi, že to auto nemusím nijak moc prasit jako v U2, kde to jistou dobu byla nutnost (takže jsem ho ověsil jak stromeček, udělal ty fotky a odstrojil :D). Takovouhle Mazdičku bych chtěl v reálu.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod _peper 30. 1. 2006 20:16

Ten lak by se mi ve sktečnosti moc nelíbyl, ale ty mněňavky jsou tam super!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 2. 2. 2006 14:22

smazano
Naposledy upravil Jirk4 dne 13. 1. 2007 19:21, celkově upraveno 1
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _peper 14. 2. 2006 10:44

Nevěděl jsem kam to dát, je to jedna stíhačka z U2 :D
http://www.sexydesktop.co.uk/tc/kelly1851600x1200.jpg
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 14. 2. 2006 10:47

Tady se hodí víc :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Tidic060 16. 2. 2006 19:49

Doufejme, že příští NFS už bude mít propracovanější tunig všeho co na auto jde dát..teď jsme měli v NFS:MW policii, tak doufám, že bude v dalším NFS a zlepší se i ten tuning
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fever 16. 2. 2006 22:33

Ide o to, že do nového NfS nikdy Ea nedajú všetko. Napríklad Hod Pursuit mód bol len v NfS: Hot Pursuit 1 a 2, dokonca ani v U a U2 nebol. Tuning bol potom Underground a policajti (návrat Hod Pursuitu vo veľkom) je v Most Wanted, kde je ten tuning obmedzený (aby až tak veľmi neklesla predajnosť Undergroundu...). Som zvedaý, na čo sa sústredia pri výrobe nového NfS (lebo určite bude), ale nasadili si vysokú laťku, tak uvidíme...
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod party boy 16. 2. 2006 23:20

Já bych tam hlavně dal více osobní/civilní vozy, myslim auta který jsou k vidění normálně, já třeba Supru, Gallardo, atd.. normálně nevidim, prostě obyčejný auto.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 17. 2. 2006 06:27

Vždyť je tam punťák,golf,audinky a porshátek tu lítá taky dost.Dokonce kousek od práce stojí jedna supra a eclipse.Imperezy jdou taky dost často zahlídnout.
Ale já si raději zajezdím s autem,na které budu mít až v důchodu :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _peper 17. 2. 2006 08:38

Mě v Undergroundech 1 a 2 chybělo BMW. A že ho v MW vyhraju na konci to mi je prd platny :( Hra už mě stejně nebude bavit. Myslím, že v Hot Pursuit 1 nebo 2 byla M5 a to bylo poježděníčko panečku!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 17. 2. 2006 08:50

Tohle jsme už řešili s kámošem.On má BMW děsně rád a já je zas považuju za jedny z nejškaredších aut(nic proti,Tobě se líbí a já to beru).Takže mi v MW zrovna tohle auto jako vrcho vůbec nesedí.Pro mne to není ten pravý hnací motor.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Tidic060 17. 2. 2006 11:42

je pravda, že by tam mohlo být více obyčejných aut..BMW tam bylo na zkoušku..mohlo by tam více aut se stejnou značkou např.: taková mazda, méďa, citroen atd..je pekné, že tam byl VW, ale proč zrovna audi tam mělo více aut?..renault byl taky pěkný..nejlepší závody co se mi jely byly sprinty, toothboll a track..ostatní mě nějak nelákyly nebo nedokázaly upoutat, ale to už je záležitost jako koho
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka