NFS - MW priebeh , hra , dej ...

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 3. 2006 20:10

Hydraulika, ne? :?:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod danniel 12. 3. 2006 20:14

asi tím myslel takový ten podvozek co byl v NFSU2 když sis ho koupil tak jsi mohl zvedat zadek nebo předek auta a dělat s tím různé blbosti, něco jako mají lowridery třeba v GTA:SA
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 3. 2006 06:26

Ano přesně to..ale když už by tam ta hydraulika byla tak na každé kolo zvlášt né..a když bysme si ji zapli, tak ať je zapnutá a né, že se po chvili vypne..docela by bylo zajímavé, kdyby hydraulika měla v NFS vliv na vlastnosti auta jako je třeba rychlost..
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _peper 14. 3. 2006 11:00

V minulých NFS U to bylo a na rychlost auto to vliv mělo, zvedání podvozku fungovalo asi jen do 50 - 60 ;) Jinak v GTA: SA to rychlostí omezené nebylo, spíš ridičskejma schopnostma :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 3. 2006 18:03

No to je pravda a chtěl bych vidět, jak pojedeš průměrnou rychlostí 50km/h vyhraješ závod..zkoušel jsem to, ale co si budeme povídat..GTA t s tebou naprosto souhlasím :lol:
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 14. 3. 2006 21:13

Taky jsem si všiml, že když se auto dostane do driftu, tak dost ztratí na rychlosti.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2006 06:25

To je snad logické :?:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Tidic060 15. 3. 2006 15:03

no to nebudu komentovat..to je asi jasné..to samé je když by někdo napsal, že nitro přidá rychlost :lol:
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 15. 3. 2006 21:57

Blbě jsem to napsal, když porovnám NFS U2 a MW tak tam ten rozdíl je znát, alespoň tak jsem to vycítil u U2 ten drift tak neubíral.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 16. 3. 2006 14:37

jj ja jsem myslel jak jsi to myslel :lol:, že to je rozdíl mezi něma..těším se na další NFS a doufám, že už uspokojí moje představy..
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 18. 3. 2006 12:07

Tak mě napadlo, stalo se někomu, že když defeatne Razora a podělá tu honičku s policií, musí defeatnout Razora znovu? Nebo je to savenutý?
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 18. 3. 2006 17:45

tam jeste nejsem:)
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 18. 3. 2006 19:42

Tak když defeatnete Razora a poděláte honičku tak to nevadí.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 28. 4. 2006 21:01

co vás víc bavilo U2 nebo MW? mě teda rozhodně U2 MW sem ani nedohrál a ta super novinka co vývojáři zakomponovali do hry...........imbecilní policie
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 28. 4. 2006 21:16

popravde receno me taky vic bavilo U2 ;) ... asi je to tim, ze v MW sou pak zavody porad to samy a taky asi protoze se nektery honicky s policajtama dokazali protahnout klidne i na hodinu a to je fakt docela vopruz ;) ... a taky v MW byli mnohem mensi moznosti tuningu, coz mi dost vadilo, paac v U2 jsem si opravdu udelal auto podle svych predstav ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka