NFS - MW priebeh , hra , dej ...

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 7. 3. 2006 17:31

A co se děje tobě? Stejný problém jako u Party Boye? Nebo to nemůžeš spustit vůbec?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tidic060 7. 3. 2006 17:35

ja do hry normálně vejdu..do závodu taky, ale jakmile zmáčknu jakou koliv klávesnici tak se mi to vypne..zkoušel jsem formát disku, patche, přeinstal, ptatch na nocd a nic smůla..
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod party boy 7. 3. 2006 17:35

Taky mě štve, že když vás předjede pár policajtů, zabrzdí, tak zastaví prakticky i ve velký rychlost na místě. A vy jak jinak taky, protože do nich vletíte.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 7. 3. 2006 17:35

ja do hry normálně vejdu..do závodu taky, ale jakmile zmáčknu jakou koliv klávesnici tak se mi to vypne..zkoušel jsem formát disku, patche, přeinstal, ptatch na nocd a nic smůla..
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 7. 3. 2006 17:37

hm..tak to je záhada, já mam NFS:MW Black Edition a v poho...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 8. 3. 2006 19:53

2:Tidic060:To je docela zajímavé,ale netuším,čím by to mohlo být.
2:party boy.Mě začali policajti děsně štvát u třetího protivníka a taď už mě otrávili tak moc,že se mi to ani nechce dohrát.Když mě v 5 heat levelu předjede nějaké policejní auto a zastaví a já do něj v plné rychlosti narazím a nemám nejmenší šanci ho posunou ani o metr,tak to docela zprudí.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 8. 3. 2006 20:30

nebo kdyz jedete plnou rychlosti, polisi vedle vas a vy prudce zabrzdite a chcete treba odbocit a cekate ze oni pojedou tak ste na omylu. zabrzdej temer driv nez vy
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 9. 3. 2006 16:30

no policemani maji 6 smysl..oni vi co uděláte aniž byste to věděli sami..to se musí na ně fikaně..na jednu stranu odbočit a hned na druhou a přitom si dát spomalovací efekt..ať tež něco z té hry máme..
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 9. 3. 2006 18:13

Mne stve ze i yy normalni sunky jsou rychlejsi nez lambordginy Gallardo se vsema turbama
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 9. 3. 2006 18:43

Tidic060 píše:no policemani maji 6 smysl..oni vi co uděláte aniž byste to věděli sami..to se musí na ně fikaně..na jednu stranu odbočit a hned na druhou a přitom si dát spomalovací efekt..ať tež něco z té hry máme..z/quote]

A maj neco takovyho i cesky policajti? :)
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

morpheus_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _peper 10. 3. 2006 15:10

Na ty se ještě nedostalo, stáli až na konci fronty :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 10. 3. 2006 16:38

To tak mají možná naši "škodu" a turbo asi nemaji :-) ..to se musí brát s rezervou, že mají lepší auta..to bysme se potom nudili, že nás nedohoní..
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 10. 3. 2006 18:00

ale tedka koupili ty jejich "nadupany" mondea:D

morpheus_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tidic060 10. 3. 2006 19:27

jj taky jsem něco takového viděl jezdit po dálnici i na motorestu stály..no a ty černé BMW co jezdí mezi normálníma auty, pry aby byli nenápadni lol..ty mají taky grády..
Tidic060
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jirk4 10. 3. 2006 19:45

morpheus_cz píše:ale tedka koupili ty jejich "nadupany" mondea:D
To jo, ale neni rozdil mezi to jejich sragorou a tim sportovnim policejnim autem, jestli vic co myslim .. :mrgreen:
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka