NfS: Most Wanted

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 28. 11. 2005 16:23

Zdravim,
na mym kompu(Athlon 64 3200+, Integrovaná ATina Xpress 200 128MB, 512Mb RAM) chodí sem tam sekaně :evil: (při rozjezdu, atd...)na rozlišení 800x600 a minimální detaily.
Prosím o radu co s tím?? Špatný počítač snad nemám ne :?:
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 11. 2005 17:06

Mas, chtelo by to nejakou grafickou kartu a ne pouze integrovanou. Hadam ze to bude sestava z Tesca nebo neco podobneho. Doufej ze tvouje deska ma jeste slot na vlozeni normalni graficke karty, jinak si nezahrajes.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 28. 11. 2005 17:12

Je to PC od HP...jo volný sloty má!!! Dva PCI - E...takže je to grafárnou?? No kua..neni na to nějaký fígl? :roll:
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2005 18:12

Kalfa píše:Je to PC od HP...jo volný sloty má!!! Dva PCI - E...takže je to grafárnou?? No kua..neni na to nějaký fígl? :roll:l/quote]

To se dalo čekat. Jakej fígl máš na mysli? Mám pocit, že jedinej fígl, pokud si nechceš integrovanou grafiku odpájet ze základní desky (asi bys ji stejně nedal dohromady celou :) ) :D , je si koupit normální grafiku.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 28. 11. 2005 18:16

Ach jo..kua zase další penízky :lol: Nevim fígle, třeba nějakej prográmek, atd njn..mám smůlu - ale PC byl za 12 000,- což je goood
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 28. 11. 2005 18:51

Tyhle sestavy opravdu obdivuju, daji tam A64 a k tomu ati xpress
.....hlavne at je tam nejaka komponenta, ktera se da napsat velkym pismem do letaku a upouta...
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod catcher 28. 11. 2005 19:02

Standa píše:Tyhle sestavy opravdu obdivuju, daji tam A64 a k tomu ati xpress
.....hlavne at je tam nejaka komponenta, ktera se da napsat velkym pismem do letaku a upouta...


no tak chlapi sem zvědav jak mi to pošlape, mam novou sestavu opterona 144, základku DFI nF4, ultra infinity 1024 DDR, kingston 400 Mhz, a grafiku 6600 GT 256MB od ASUSu, už se na tu hru těšim, snad si nějak vystačim s tim co mam :twisted:
catcher
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 11. 2005 09:13

RE: catcher - podle me to ani nerozjedes..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheBOSS 29. 11. 2005 11:04

Chcem sa opźtať či to rozbehám ja , Athlon 64 3200+ , Ati Radeon X800 , 1024 DDR-RAM ?
Prosím o odpoveď ...
Yo Yo Yo !
TheBOSS
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 11. 2005 11:24

Minimální nároky jsou pokud vím procesor 1,4 GHz, 256 MB RAM, 32MB grafická karta. Optimální je podle mě něco jako 2 GHz procesor, 1 GB RAM a tak 128MB grafická karta. U grafiky samozřejmě záleží nejen na paměti, ale jako základní vodítko by tohle mohlo stačit.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheBOSS 29. 11. 2005 11:28

Tak dík ...
Yo Yo Yo !
TheBOSS
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 11. 2005 12:39

Mno dobra, pro nektere kteri nepochopili, delal jsem si srandu protoze nemam na forech rad kluciny co maji FX-57 a GF7 a strasne se ptaji jestli neco rozjedou. Ve skutecnosti se na nic neptaji ale pouze chteji zamachrovat. Sice nevim proc, (v anonymnim netu) ale budiz..

RE: David Sláma - Nevim udkud mas to info o doporucene konfiguraci ale tipuji oficialni web, protoze tam se casto vydavatele her dopousteji zajimavych "nedorozumeni".. Doporucena karta se 128MB - to je informace prakticky nahouby. Mysleli tim panove X300SE (kde hra pobezi 5-10fps), nebo X800GT kde to pofici 40-60fps ??
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 11. 2005 12:56

_DAVE_ píše:Mno dobra, pro nektere kteri nepochopili, delal jsem si srandu protoze nemam na forech rad kluciny co maji FX-57 a GF7 a strasne se ptaji jestli neco rozjedou. Ve skutecnosti se na nic neptaji ale pouze chteji zamachrovat. Sice nevim proc, (v anonymnim netu) ale budiz...


VOPRUZ. Stejně to maj vod tatínka... :wink:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheBOSS 29. 11. 2005 13:17

VOPRUZ. Stejně to maj vod tatínka...
ocelot69 - ak si týmto myslel aj mňa tak si sa zmýlil ...
Yo Yo Yo !
TheBOSS
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2005 13:22

Tak pánové, teď vás asi zničim, ale mě to šalpe hratelně na PIII 800 MHz, GF3 Ti 64MB a 384 MB SDRAM PC 133. Sice je to na 1024*768 a všechny detaily kromě texture filteru jsou vypnutý, ale když nejni kolem moc stromů (nebo policajtů), tak to jede bez kousání. Ale hrát se to dá.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků