NfS: Most Wanted

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod drr 1. 12. 2005 12:18

SCobra píše:Tak pánové, teď vás asi zničim, ale mě to šalpe hratelně na PIII 800 MHz, GF3 Ti 64MB a 384 MB SDRAM PC 133. Sice je to na 1024*768 a všechny detaily kromě texture filteru jsou vypnutý, ale když nejni kolem moc stromů (nebo policajtů), tak to jede bez kousání. Ale hrát se to dá.e/quote]

jo 3 fps ne?
drr
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2005 21:51

Nokiac007 píše:Co myslite,jak pojede na tyhle sestave: Pentium 4 2,4Ghz,RAM 256MB,ATI Radeon 9000 64MB,HDD 40GB ATA100 pri nejnizsim rozliseni ? Nechci kupovat hru ktera bude pro me prakticky nehratelna...
¨
To je docela slušná sestava, až na tu kartu (vyměnit, zahodit). Když si přečteš příspěvky výše, tak se dozvíš vše potřebné.


vquote="drr"]jo 3 fps ne?

Místy ano, ale většinou to odhaduju tak mezi 20 a 30.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 12. 2005 12:23

RE: Panove uz asi 3 roky nemuzete rict o herni sestave ze je slusna kdyz ma pouze 256MB RAM. To je dobre tak pro chod Windowsu + nejaky excel.. V prvni rade kdo chce hrat nove musi mit alespon 512 jinak je to o hubu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daniel 2. 12. 2005 13:25

[quote="Kalfa"]Zdravim,
na mym kompu(Athlon 64 3200+, Integrovaná ATina Xpress 200 128MB, 512Mb RAM) chodí sem tam sekaně :evil: (při rozjezdu, atd...)na rozlišení 800x600 a minimální detaily.
Prosím o radu co s tím?? Špatný počítač snad nemám ne :?:[/quote]


Já to hraji při 640×480 se středními detaily na té X200 bez trhnutí....samozřejmě v nastavení grafické karty jsem musel dát AA úplně dolu, nevyjímaje i dalších nastavení. PAk se to rozběhlo a vypadáto dobře, jen vzdálenější objekty vypadají jako placka....mám jinak A64 3000+ a 512 Mb Ram....tu kartu si ještě hoď na 32 Mb v biosu a mělo by ti to běhat.............
daniel
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2005 14:32

daniel píše:Já to hraji při 640×480 se středními detaily na té X200 bez trhnutí....samozřejmě v nastavení grafické karty jsem musel dát AA úplně dolu, nevyjímaje i dalších nastavení. PAk se to rozběhlo a vypadáto dobře, jen vzdálenější objekty vypadají jako placka....mám jinak A64 3000+ a 512 Mb Ram....tu kartu si ještě hoď na 32 Mb v biosu a mělo by ti to běhat.............
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 2. 12. 2005 15:03

Jezku ty mas o dost silnejsi kartu nez jsou ty integrovane. Na te integrovane neverim ze to muze jit 800x600LOW pres 20fps.. To je taky rozum, koupit procak za 6000Kc a integrovanou grafiku.. Vypada to na dalsi "vyvazenou" sestavu z Tesca.. :)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2005 15:03

Tak to jo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajqo 2. 12. 2005 15:12

Na mojej zostave to ide uplne plynule na HIGH :twisted: 40-50 FPS a nemam nic pretaktovane :D to mam dokonca zostavane na AGP a Socket A 8)
EpoX 8RDAEI
Athlon XP 2800+
Leadtek 6600GT 128MB
1024 MB DDR :wink:

(3D Mark 2003 - 7807 bodov)
HP Pavilion 6590eg (intel core 2 duo 7300, 200GB HDD, 2GB DDR2, windows vista home premium
rajqo
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 12. 2005 18:11

_DAVE_ píše:RE: Panove uz asi 3 roky nemuzete rict o herni sestave ze je slusna kdyz ma pouze 256MB RAM. To je dobre tak pro chod Windowsu + nejaky excel.. V prvni rade kdo chce hrat nove musi mit alespon 512 jinak je to o hubu.

Souhlasim, ale co mám dělat? Když budu kupovat dalších 256 MB, tak to jsou při frekvenci max. 266 MHz (omezené deskou) vyhozené peníze (700 Kč), protože i kdybych stavěl nový PC, tak tam budu dávat dva moduly po 512 MB minimálně a 512 MB modul se mi teď kupovat nechce, protože je drahý. Je pravda, že ty moje PC jsou silně zastaralé, ale bohužel na nové zatím nejsou peníze a tak aktualizuju postupně. Každý holt nemá finanční prostředky a proto si musíme vystačit s tím co je a silně omezenými detaily. Hlavně když se to dá hrát, že jo, Ježku :wink: .
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 12. 2005 19:16

Mě to naučilo nesoudit podle kvality grafiky,ale vyloženě podle hratelnosti.
Jestli mí to ale vyjde,čeká mě začátke příštího roku upgrade :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 4. 12. 2005 08:30

RE: Scobra - Urcite to nejsou vyhozene penize, na 266MHz je sice RAM pomala, ale na 333MHz to taky neni zadna silena vyhra.. To ale neres, tvuj problem je NEDOSTATEK pameti a ne rychlost. Kdyz mas pameti malo, prisprilis to zamestnava tvuj HDD a hry se nekontrolovane zasekavaji. Mas pameti DDR, to je nejakych 600-700Kc za 256MB, dost si tim pomuzes.

Taky mi neleze do hlavy proc mas u te slabsi sestavy silnejsi grafiku, proc nedas GF3 k tomu Duronu ???
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 12. 2005 18:31

_DAVE_ píše:RE: Scobra - Urcite to nejsou vyhozene penize, na 266MHz je sice RAM pomala, ale na 333MHz to taky neni zadna silena vyhra.. To ale neres, tvuj problem je NEDOSTATEK pameti a ne rychlost. Kdyz mas pameti malo, prisprilis to zamestnava tvuj HDD a hry se nekontrolovane zasekavaji. Mas pameti DDR, to je nejakych 600-700Kc za 256MB, dost si tim pomuzes.

Taky mi neleze do hlavy proc mas u te slabsi sestavy silnejsi grafiku, proc nedas GF3 k tomu Duronu ???

Už se v oblasti her a PC vůbec pohybuju dost dlouho a tak vím o všech těhle nedostatcích, problém je spíš v jejich řešení. Ale pouvažuju o tom.
Mě to taky neleze do hlavy, ale brácha si nedá říct :? . Prostě chce mít silnější grafiku, když má slabší procesor, protože by se slabší grafikou byl v pr*eli úplně. Teď je na bráchovim FX5200 (za 500 Kč) a na tom mom je ta GF3.
U těch pamětí jde spíš o to, že plánuju tak za rok kupovat nové PC (možná obě), a proto ve výhledu koupě dalších 256 MB teď za 700 Kč jsou podle mě vyhozené peníze. Navíc s plynulostí her nemám problémy. Je pravda, že to občas škubne, ale už sem si zvykl a taky nehraju hry, kde by na občasném škubnutí tolik záleželo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2005 11:42

Narazil sem na jeden dost nemilý problém. Chtěl sem zkusit, co udělá Over Bright a jaksi ho teď nemůžu vypnout. Dokonce ani reinstalace hry a vymazání profilů a registrů nepomohlo. Bráchovi to jde na stejné verzi hry vypnout v pohodě.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 5. 12. 2005 12:24

Tak si jej tam nech ;) Přece jen, když člověk vyjede z tunelu, tak vidí velké ... světlo :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2005 13:27

[quote="Petr Kolář"tTak si jej tam nech ;) Přece jen, když člověk vyjede z tunelu, tak vidí velké ... světlo :twisted:e/quote]
To já bych to tam nechal, kdyby mi to nesnižovalo fps pod únosnou hranici.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků