Rally simulátory

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nosi 19. 4. 2005 18:04

Xpand rally, Rallisport Challenge, Colin Mcrae rally, Richard Burns Rally, V-rally a ostatní. Jaké hrajete?
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dewil 22. 5. 2005 12:20

Richard Burns Rally, ale uz nemam tolik casu. Radsi si dam Tocu 2, nebo NFSU...
Momentálně bez počítače - píšu z AMD K6 :sad:
Dewil
First Blood

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 12:35

Rally trophy, Rally championship 2000 :)
tOplOaDer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod fri100 17. 6. 2005 22:20

Nejdřív to byl Collin McRae, potom Rally Champ. 2000, a teď je RBR - zatím nejlepší rally simulátor 8) :D
fri100
First Blood

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 18. 6. 2005 10:16

Nejvíc jsem strávil u Rally Championship 2000. To mi připadá v poměru reálnost/hratelnost asi nejlepší.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 10:56

Já jsem nejvíc hrál CMR 4.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 16:37

Musim říct že rally mě nikdy moc nebralo nikdy sem se ho nenaučil pořádně ovládat :cry: .
Před měsícem sem si ale na PS2 musel pořídit WRC4 protože ta mě opravdu chytla :D
axel222
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Heady 1. 8. 2005 19:29

volakedy som hraval hru, volala sa, ze Rally 97 (mozno, ze to malo iny nazov), velmi dobre preteky
mno, ja som cital recenziu na RBR a tak som to skusil, no je to prekliate tazke. pisali tam, ze ked nemate volant, ani to neskusajte hrat - pravda, na klavesnici sa to neda !! som to po par tratiach (ked som zistil, ze to nema zmysel) vyhodil...
brat hrava Collin McRay Rally 2004, drvil to velmi casto a dlho, urobil tam neuveritelne casy !! odvazim sa povedat, ze malokto by nanho mal.
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 8. 2005 19:53

Jo a ještě jsem zapoměl, že nejvíc jsem se vlastně nahrál SEGA RALLY CHAMPIONSHIP. Byly tam sice jen 3 auta (Lancia Delta, Toyota Celica a Lancia Stratos) a bylo to arkádové rally, ale o to lepší byla hratelnost.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 1. 8. 2005 20:28

Ha, SEGA RALLY! Best of the Best! Tu hru jsem hrál snad rok v kuse a pořád jsem si zlepšoval časy a nebo jen projížděl šampionát. Skvělá hratelná rally. Škoda, že dvojka na Dreamcastu už nebyla tak dobrá.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mickaelb 18. 8. 2005 00:32

RBR je pro me nejslepsi simulator rally, co kdy byl, ale CMR je zase uzasna "hra". Jo a ze se to neda hrat jinak nez na volantu?? Kecaji ja to parim na joysticku a je to i lepsi nez volant ;) ovlada se presneji ;)
mickaelb
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 18. 8. 2005 09:19

Já jsem byl se podívat na Autosalonu v Brně,jak byl a tam bylo auto,ty si do něj sedl,před sebou si měl big obrazovku a jel si nějakej okruh na WRC,bylo to good. Prostě mohl sis vyzkoušet jak to vypadá když jedeš a sedíš v car.....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MOMO 2. 9. 2005 13:17

CMR 2004
MOMO
First Blood

Odeslat příspěvekod a 3. 9. 2005 06:08

myslite ze sa daju simulatory hrat aj bez volantu?
a
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 3. 9. 2005 07:22

a píše:myslite ze sa daju simulatory hrat aj bez volantu?

Dají a od té doby, co mám zlomený pedál, to tak často i dělám. A je to zase něco úplně jiného. Na volantu je člověk o něco přesnější, zatímco klávesnice dovoluje rychlejší přechod ze zatáčky do druhé (přemáčknout šipky je přeci jen o malý moment rycheljší, než přetočit volant). Samozřejmě, že jízdě na volantu se pocit nevyrovná, ale hrát se to povětšinou dá.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 9. 2005 15:45

ja hram WCR4 ... (obcas)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod unknown 16. 10. 2005 09:25

Ja hraval CMR 3 a 04, ta 4 byla podle me paradni :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 17. 10. 2005 08:39

Rally Championship 2000 byl super, i když byl pro hráče moc tvrdý (Třeba, když se vám v noci rozbila světla, to pak byla tma jak v pytli nebo umění dojet na dobré pozici třeba 2 20-ti kilometrové etapy bez rozflákaní vozidla o blízké stromy, šutry. ploty, domy :D atd. )
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 17. 10. 2005 08:53

Zase je pravda, že s volantem byla hra výrazně jednodušší, než na klávesnici. I ona zmiňovaná noční etapa se na něm jela i bez světel poměrně v pohodě (pokud člověk nutně nepotřeboval první místo). Velmi dobře si však pamatuji jednu ze zatáček na oné zkoušce, která byla stavěna přesně na rozbití světel (hromada vlevo, poměrně prudká levá zatáčka, stromy naproti, dokonalá kombinace).
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JeštěR 4. 11. 2005 18:58

Nosi píše:Richard Burns Rally

Hmm.. právě se prokousávám pátou zkouškou jezdecké školy :)
JeštěR
First Blood

Odeslat příspěvekod AlanWake 4. 11. 2005 19:00

To já se neprokousal ani tou první :), holt na klávesnici žádná slast.
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod JeštěR 4. 11. 2005 19:42

no, ale já to hraju zrovna na té klávesnici :|
JeštěR
First Blood

Odeslat příspěvekod Standa 4. 11. 2005 20:16

Sice to na klavesce neni ono, ale da se to, ja to na klavesnici cele projel
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod JeštěR 5. 11. 2005 03:06

Standa píše:Sice to na klavesce neni ono, ale da se to, ja to na klavesnici cele projel

...taky snad... jednou.. :)
JeštěR
First Blood

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 26. 11. 2005 12:43

radoch (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod unknown 26. 11. 2005 14:41

radoch píše:http://www.sport.cz/motorsport/rallye/70672-zemrel-byvaly-sampion-v-rallye-burns.html

budiz mu zeme lehka :|

Ja vubec nevedel ze je nemocnej. Nador na mozku to je svinstvo. Uprinou soustrast :?
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 26. 11. 2005 20:28

za trest bys mel ucinit pokani .... min 20h/den hrat RBR :mrgreen: (tedka uz muzu, uz je zapito)
radoch (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 26. 11. 2005 20:35

Však také nádor byl důvodem, proč ukončil svoji jezdeckou kariéru. Už si přesně nepamatuji, kde, ale upadl při jízdě do bezvědomí. Tak toho raději nechal. Každopádně je jej škoda. :(
Petr Kolář - Doupě.cz

I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fojťan 20. 4. 2006 18:22

jezdi tu nekdo richard burns rally mčr?
learnin' to fly
Fojťan
First Blood

Odeslat příspěvekod darkgame 4. 5. 2006 15:20

Rally Championship a Master Rallye.
darkgame
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 4. 5. 2006 18:58

rally trophy
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 4. 5. 2006 19:12

nej jsou dve hry: Rally trophy, protoze miluju stara auta a je tu i celkem dobra fyzika, ale hlavne Rally championship 2000! Ta hra je i dnes neskutecna a naprosto dokonale zachycuje atmosferu zavodeni, kdy i mala chybicka muze mit velke nasledky. Neni nad to, kdyz jedete treba 20 km a porad se clovek musi soustredit, nikde si nemuze odpocinout. Navic jsou trasy delany podle skutecnosti a je to sakra poznat! Mimochodem, ktera je vase nej RZ z teto rally? Ja mam velice rad 2 RZ 1 etapy. Zacina uzkym a prudkym sjezdem dolu, pak zatacka a zase nahoru, pak opet dolu atd :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bulldogs1 31. 7. 2006 10:54

já jsem hrál CMR3,4,5 a těť hraju RBR je to fakt dokonalá hra co se týče fyziky a chování aut
moje telefony 3230, 3250, N95+6GB
bulldogs1
First Blood

Odeslat příspěvekod Fuck8r 12. 8. 2006 12:55

Fuck8r 17.4.2006 píše:Richard Burns není simulace raly ani jiné jízdy v autě.
Jel jsem lesem na suchý trati a auto se tam chovalo jako na ledu.
Jedu si asi tak 100Km/h , vidím lehkou zatáčku sundám nohu z plynu a
sešlápnu brzdu- za 200 metrů jsem zpomalil ze 100 na 80 !!!
Normálně by auto za takovou dobu úplně zastavilo ne.
Zatáčel jsem-auto jelo pořád rovně a zahučel jsem do lesa.
Jako na ledu-je to normální ?
Možná je to takovej simulátor že simuloval i selhání brzd co já vim.
Reálnější je určitě CMR 04 + 2005.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 9. 2006 21:31

mám jeden takový dotaz- máte někdo 1. demo na PS2 které bylo přibaleno k PS2? je tam hra myslím WRC2 a jsou na výběr 2 závody, to je jedno který dáte, po tom co dojedete a necháte ať jede replay tak tam hrajou 2 skvělé písničky, nevíte od koho jsou? jednou jsem si kvuli tomu i to WRC pujčil ale nikde jsem to tam nějak nemohl najít tak jestli v plné hře vubec jsou (nejspíš ne) prosím, na netu jsem to zatím nenašel a asi ani nenajdu
a na tom demu je ještě i video ke Gran Turismu3, tam hraje taky v tom videu úplně skvělá písnička, rovněž nevím od koho je, nedělám si naděje že by mi někdo pomohl, přesto- Prosím Pomozte mi zjistit od koho jsou
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 3. 10. 2006 13:32

nikdo nevíte? hm to se dalo čekat :( :)
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Ally 28. 11. 2006 15:47

Colin McRae a jeden čas ještě V-Rally
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 16:01

ally píše:Colin McRae a jeden čas ještě V-Rallyl/quote]

Obojí nemá se simulací moc společného, přečti si název tématu.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 09:24

no tak v tom případě se tento Thread může jmenovat "Richard Burns Rally" pač to je jediný Rally simulátor :!:
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 09:37

Někomu jako simulátor stačí i méně simulující věc :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 09:55

jo třeba mě ... CMR 2,4,5 ... (3 se jaksi nepovedla) 8)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 09:57

Mě třeba nechytl ani jeden.Zkoušel jsem Xpad (byl zdarma ke grafárně) a tohle není můj styl :?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod AlanWake 29. 11. 2006 11:12

Xpand mě bavilo asi tak 5 závodů, pak to bylo furt to samé :(. Škoda, a přitom to zezáčatku vypadalo úplně luxusně.
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 11:16

Fuck8r píše:no tak v tom případě se tento Thread může jmenovat "Richard Burns Rally" pač to je jediný Rally simulátor :!:s/quote]

No tak on ani RB neni simulator :-) Spise se toto tema zabyva vseobecne rally hrama.

Jezek: Doporucuju postarsi, ale stale skvele hratelny rally championship 2000 - moje nej rally hra. A pak jeste Rally trophy (pokud milujes historiky tak, jako ja :-) )
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 11:25

podle mého názoru a názorů tvůrců hry RBR simulátor rally je :)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 11:28

podle Romana Kresty je tam priblizujici se realite pouze nastavovani vozu, jinak to s realitou nema moc spolecneho :-)
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 11:39

no tak samozřejmě že tam necítíš nárazy, odstředivé síly atd. :lol: ... ale myslím si, že už je to obtížné až, až ... a je hooodně lidí co neudělali ani závodnickou školku a tak tu hru pomlouvají 8) (tím nemyslím tebe ... možná Kresta ? :o ... ) jinak ta jízda se mě zdá dost reálná (chování vozu, poničení vozu a jeho vliv na jízdu, FF efekty ... )
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 11:52

je fakt, ze kdyz hru hral Roman, tak mu nejaky Kresta sdelil, ze se toho musi jeste hodne ucit :-D Na RB se mi jednoznacne libi zaznam, ktery vypada opravdu famozne. Zase na druhou stranu mi prave ona vychvalovana fyzika prijde ponekud prehnana a souhlasim s Krestou, ktery rikal, ze skutecne zavodni auto drzi vice, nez jaka je skutecnost v RB.
Jinak souhlasim s tebou a taky to rikam zakaznikum, ze to neni hra pro vsechny a je treba se obrnit trpelivosti :-)
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 11:57

no prostě: Simulátor není 100% totožný s realitou - to prostě nejde ... simulátor je hra která se snaží co nejvíce přiblížit realitě ... některé se to daří více některé méně a myslím že RB se docela povedl (určitě nejrealističtější simulace Rally ...) ... jinak je pravda že to auto na trati "drží" míň než je zdrávo :D
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 12:05

souhlas - RB ma sve kouzlo a kdo ho zvladne, dobre si zajezdi. Ja mam vsak jine favority (viz vyse).
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 12:07

davee píše:Jezek: Doporucuju postarsi, ale stale skvele hratelny rally championship 2000 - moje nej rally hra.

Vím,znám a časem se chystám na koupi (až bude dopařeno to,co je rozehráno :wink: )
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2006 13:10

jezek píše:
davee píše:Jezek: Doporucuju postarsi, ale stale skvele hratelny rally championship 2000 - moje nej rally hra.

Vím,znám a časem se chystám na koupi (až bude dopařeno to,co je rozehráno :wink: ):/quote]

A myslíš, že to ještě seženeš? Já bych doporučil Rally Championship III Xtreme, řekl bych, že s 2000 je to srovnatelný, jen s vylepšenou grafikou (a můžeš utrhnout kolo :lol: ).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 13:16

Uvidíme,nebo si to s něčím pletu.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod AlanWake 29. 11. 2006 13:32

jj RC2000 jde myslím ještě koupit za 150,-.
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 13:46

Tak si to nepletu.Zdálo se mi,že je za 150.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 11. 2006 14:08

to jsem dostal k volantu, jestli se nepletu...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 14:50

SCobra píše:
jezek píše:

Vím,znám a časem se chystám na koupi (až bude dopařeno to,co je rozehráno :wink: ):/quote]
A myslíš, že to ještě seženeš? Já bych doporučil Rally Championship III Xtreme, řekl bych, že s 2000 je to srovnatelný, jen s vylepšenou grafikou (a můžeš utrhnout kolo :lol: ).-/quote]

Az na to, ze Xtreme je celkem naprd hra a rozhodne nedosahuje kvalit RC 2000
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2006 14:59

davee píše:Az na to, ze Xtreme je celkem naprd hra a rozhodne nedosahuje kvalit RC 2000

Jak to? Mě se nezdá :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 16:31

trate kratke a zadna atmosfera. RC 2000 byl boj o holy zivot, RC Extreme je nuda. Alespon podle meho.
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2006 16:45

davee píše:trate kratke a zadna atmosfera. RC 2000 byl boj o holy zivot, RC Extreme je nuda. Alespon podle meho.

Jo to máš pravdu. Ale já nemám moc rád takový extrémy, takže mě to Xtreme vyhovuje víc (nejsem masochista přeci :wink: ).
SCobra
Godlike