Rally simulátory

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 11:28

podle Romana Kresty je tam priblizujici se realite pouze nastavovani vozu, jinak to s realitou nema moc spolecneho :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 11:39

no tak samozřejmě že tam necítíš nárazy, odstředivé síly atd. :lol: ... ale myslím si, že už je to obtížné až, až ... a je hooodně lidí co neudělali ani závodnickou školku a tak tu hru pomlouvají 8) (tím nemyslím tebe ... možná Kresta ? :o ... ) jinak ta jízda se mě zdá dost reálná (chování vozu, poničení vozu a jeho vliv na jízdu, FF efekty ... )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 11:52

je fakt, ze kdyz hru hral Roman, tak mu nejaky Kresta sdelil, ze se toho musi jeste hodne ucit :-D Na RB se mi jednoznacne libi zaznam, ktery vypada opravdu famozne. Zase na druhou stranu mi prave ona vychvalovana fyzika prijde ponekud prehnana a souhlasim s Krestou, ktery rikal, ze skutecne zavodni auto drzi vice, nez jaka je skutecnost v RB.
Jinak souhlasim s tebou a taky to rikam zakaznikum, ze to neni hra pro vsechny a je treba se obrnit trpelivosti :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 11. 2006 11:57

no prostě: Simulátor není 100% totožný s realitou - to prostě nejde ... simulátor je hra která se snaží co nejvíce přiblížit realitě ... některé se to daří více některé méně a myslím že RB se docela povedl (určitě nejrealističtější simulace Rally ...) ... jinak je pravda že to auto na trati "drží" míň než je zdrávo :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 12:05

souhlas - RB ma sve kouzlo a kdo ho zvladne, dobre si zajezdi. Ja mam vsak jine favority (viz vyse).
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 12:07

davee píše:Jezek: Doporucuju postarsi, ale stale skvele hratelny rally championship 2000 - moje nej rally hra.

Vím,znám a časem se chystám na koupi (až bude dopařeno to,co je rozehráno :wink: )
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2006 13:10

jezek píše:
davee píše:Jezek: Doporucuju postarsi, ale stale skvele hratelny rally championship 2000 - moje nej rally hra.

Vím,znám a časem se chystám na koupi (až bude dopařeno to,co je rozehráno :wink: ):/quote]

A myslíš, že to ještě seženeš? Já bych doporučil Rally Championship III Xtreme, řekl bych, že s 2000 je to srovnatelný, jen s vylepšenou grafikou (a můžeš utrhnout kolo :lol: ).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 13:16

Uvidíme,nebo si to s něčím pletu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 29. 11. 2006 13:32

jj RC2000 jde myslím ještě koupit za 150,-.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 13:46

Tak si to nepletu.Zdálo se mi,že je za 150.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 29. 11. 2006 14:08

to jsem dostal k volantu, jestli se nepletu...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 14:50

SCobra píše:
jezek píše:
davee píše:Jezek: Doporucuju postarsi, ale stale skvele hratelny rally championship 2000 - moje nej rally hra.

Vím,znám a časem se chystám na koupi (až bude dopařeno to,co je rozehráno :wink: ):/quote]
A myslíš, že to ještě seženeš? Já bych doporučil Rally Championship III Xtreme, řekl bych, že s 2000 je to srovnatelný, jen s vylepšenou grafikou (a můžeš utrhnout kolo :lol: ).-/quote]

Az na to, ze Xtreme je celkem naprd hra a rozhodne nedosahuje kvalit RC 2000
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2006 14:59

davee píše:Az na to, ze Xtreme je celkem naprd hra a rozhodne nedosahuje kvalit RC 2000

Jak to? Mě se nezdá :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 29. 11. 2006 16:31

trate kratke a zadna atmosfera. RC 2000 byl boj o holy zivot, RC Extreme je nuda. Alespon podle meho.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 11. 2006 16:45

davee píše:trate kratke a zadna atmosfera. RC 2000 byl boj o holy zivot, RC Extreme je nuda. Alespon podle meho.

Jo to máš pravdu. Ale já nemám moc rád takový extrémy, takže mě to Xtreme vyhovuje víc (nejsem masochista přeci :wink: ).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků