Flatout

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 6. 2013 15:09

Flatout je dost těžkej no :) Jedničku jsem zvládl dojet, ale dvojka v Ultimate Carnage edici mi taky dává zabrat. Hodně záleží na tom, jakým autem zrovna jedeš a ve spoustě závodů nesmíš udělat vůbec žádnou chybu, abys měl šanci vůbec vyhrát. Hodně pomáhá dostat se dopředu hned v prvním kole, pak je z nějakého důvodu celý závod podstatně jednodušší (jinak ti první soupeř hrozně ujede) :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2013 17:14

No jasně, na tu taktiku vyjet hned dopředu jsem přišel, ovšem stačí udělat chybičku v posledním kole a jsi v háji (a nejen v posledním).
Navíc Flatout jsem bral vždycky tak, jak jej prezentovali, a to že si máš ten závod užít a bourat do všeho co jde, spolujezdců, prostředí a překážek, různý vylomeniny, jenže když chceš tohle dělat, tak nejde vyhrát a to mi vadí, takže můžeš dělat buď jedno, anebo druhé. Prostě takový mám z té hry pocit.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 6. 2013 19:02

Tak FO se z těch arkádových her chová ještě nejrealističtěji :) A na bourání tam jsou speciální závody, pokud se rozsekáš v závodě normálním, je to horší. Osobně mám dohranou jendičku, dvojku i Ultimate Carnage.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2013 20:16

No já neřek, že se nechová realisticky, ovšem někdy mi to přijde až moc přehnané, do extrémů. No jsou tam na to závody, ale pak mi uniká smysl těch bonusů při normálním závodu, ty jsou tam jenom tak když se ti něco jednou za 10 závodů povede? (jako třeba někoho sejmout total a stejně dojet první apod.)
Asi to ještě zkusím (zkoušel jsem asi 3x), ale ten styl jízdy mi prostě nesednul, stejně tak jako valím z NFS pouze Underground1+2 a Most Wanted (2005), žádná jiná už mně nebavila (bráno po Undercover, novější jsem zatím nezkoušel).
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2013 07:57

V pozdějších závodech, kde se jede víc kol, je zničení protivníka podstatně pravděpodobnější. A jakmile se dostaneš dopředu, o bonusy za ničení prostředí si taky nemusíš dělat starosti ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 23. 7. 2013 11:05

Flatout 1 je celkem složitá záležitost, ale pěkně udělaná. S citem. A do hlubokých detailů, například to vrakoviště, převrácený traktor s ovocem, sněhuláci, strašáci. Takové drobnůstky mě ve dvojce chybí. UC je taky dost dobré, ale když ho hraj hned po jedničce, je to velký nezvyk a příjde mi, že auta zatáčejí jako v Ridge Racer Unbounded = vůbec.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 00:28

Rozehrál jsem jedničku a dost mě to baví a hlavně ta grafika! Vždyť to vypadá líp než ta zprasená dvojka, fakt pěkný. V soundtracku jsou pecky i hrůzy.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2013 08:24

Dvojku je lepší hrát v Ultimate Carnage verzi.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 9. 2013 08:51

Sasakr píše:zprasená dvojka

Za tohle pudeš do pekla. Oba dva díly jsou naprosto famózní záležitosti, každej jinak, ale i tak sou to pro mě nejlepší závodní hry vůbec. Mimochodem se těším na Next Car Game, de facto třetí FlatOut. Už na jaře to BugBear zase rozbalí! :love:
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 10:49

Nejlepší? Tak to ani omylem. Jak dvojka, tak kopie UC mě začaly celkem brzy trápit stereotypem. Uvidíme, jak jednička. Tu jsem kdysi zahodil, protože mi přišla moc těžká, ale dneska ji dávám celkem s prstem v nose (i když na volantu), což neznamená, že bych dojel vždy první, ale zkrátka nemám větší problém.

Dvojka zprasená, to jsem myslel zejména graficky. To se někdo vyřádil s tím pp :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2013 11:12

UC je těžší než jednička :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 13:11

Neřekl bych. UC mi přišlo snazší než dvojka a dvojka snazší než jednička.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 9. 2013 14:24

Já osobně sem lepší závodní hry nehrál. Co se týče grafiky u dvojky, tak osobně nemám nejmenší problém. Ta hra vypadá krásně, na to, že má téměř nulový nároky.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 17:22

Jo, mně se to taky svýho času líbilo a ty nároky to mělo fakt bezvadný, ale pravdou je, že jednička vypadá reálněji.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 9. 2013 18:05

Já prostě miluju obě, sou ale každá jiná. Jednička jak píšeš realističtější, víc zaměřená na závody, dvojka je prostě traťový demoliční derby, alespoň pro mě. Kolikrát sem vyhrál jen díky tomu, že sem ostatní soupeře nepředjížděl, ale systematicky likvidoval. :D To mě ba.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků