Flatout

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Veverka 19. 1. 2008 12:32

Ve FO 2 jezdí výhradně na všechny 4. Někdy ale i na přední. Zadní mi moc nejdou.

Při instalaci FO mi z kompu vyjede DVDromka, bez žádneho psaní (že mám vložit disc 2). I když se mi to tam neobjeví tak ligicky dám do romky CD 2. Pak se mi tam nápíše že mám vložit CD 2 i když tam je. Pak mám kliknou na Přerušit nebo na Pokračovat, ale i když na to kloikám že se myš ničí tak mě to nechce pusit dál.

EDIT: FO: UC Vyšlo na X-Box na PC se dá předobjednat. NA PC by vám mělo přijít někdy po 1.3.08
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 1. 2008 08:12

U jedničky mi to ověřování taky sem tam blnulo a chtělo to po mne vložit originál CD,ikdyž bylo v ROMce.Nevím,jestli to nezrušil nějaký patch.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 21. 1. 2008 09:56

Auta na zadní náhon jsou o nervy... :D Pokaždé jsme se někde o rozstřelil o něco :D
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 29. 2. 2008 09:41

v březnu 11. vyjde FlatOut za 37kč v ABC :D
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Veverka 29. 2. 2008 17:44

Bezva. Jak to víš, a fakt FO 1?
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod normen.bates 29. 2. 2008 18:55

nevím,aby nikomu nevadilo že dám odkaz,ale na hodnoceníher.cz vždycky je dopředu co vyjde v časopisech.ted např.vyšla hra za 38kč EL MATADOR :D
http://www.hodnoceniher.cz/clanek.php?cislo=504
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 2. 3. 2008 19:20

No,možná by stačilo projet fórum a zjistit,že na tohle je tady samostatné téma: http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=7337
Navíc tady je totálně OT
:wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 20. 7. 2008 07:28

mám Flat Out Gold CZ (1+2 na jednom DVD) od TOP CD a zatím jsem pařil jen 1. díl cca týden a včera z ničeho nic tabulka fatal error s nápisem load error - když jsem to chtěl spustit :-S

když jsem měl pirátskopu verzi hry tak vše běželo jak má a koupím originál a eróry ... to mně od nakupování originálek docela odrazuje...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 7. 2008 05:00

U jedničky mi to padalo dost často.U skoků a těch blbin takřka na 100%,pak to někdy při ověřování cd napsalo,že nemám originál.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 22. 7. 2008 19:31

Mě FO 1 na DVD verzi jde dobře, dokonce i bez ověření. FO 1 mám z ABC a šlape jako hodinky.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 7. 2008 08:08

FO1 mám jako dvou cd verzi,hned jak to vyšlo a byly s tím problémy.Ale bylo to kompem.Stačilo zupgradovat a přestala to dělat :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 10. 2012 09:37

Mám ho na Steamu v inventáři. Pokud by měl někdo zájem, jsem ochoten za něco vyměnit, ideálně něco z tohoto seznamu http://www.databaze-her.cz/uzivatele/sa ... tyl=seznam
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2013 20:38

Po letech jsem se dostal k Flatout 3 a jediné, co k tomu můžu říct je:

WTF is this *****??? (vypnul a odinstaloval jsem to po prvním závodě)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 6. 2013 16:04

Trojka až tak po letech není ;) A dělala to úplně jiná firma...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2013 15:03

No já vám nevim, ale ani jednička s dvojkou mně nijak nepřitáhly, a štve mně to, zkoušel jsem to několikrát, ale ... přinesly příjemné zpestření od NFS série, jenže dostal jsem se vždycky do situace, kdy jsem jel jeden závod asi 10x a nikdy nebyl schopen vyhrát, tak už mně to přestalo bavit, měl jsem upgrady všechny možné, ale prostě to nešlo. U NFS byly podobné situace, ale vždycky jsem závody nějak dojel a věděl, co tam od auta čekat, kdežto ve FO se ty auta chovaj tak nějak divně, tak jsem to nikdy nedohrál. A trojku jsem ani nezkoušel.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků