Flatout

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nosi 19. 4. 2005 17:50

Zajímavá závodní hra s předmosti v Multiplayeru. Jaký na ní máte názor?
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 1. 5. 2005 12:34

Best of the best!!! Hlavně demolishon dash v mulťáku!! A navíc za tři kila fakt dobrý!
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 3. 6. 2005 06:17

Tahle hra je všechno,co chybí v NFS:U apod.Prostě NÁŘEZ!!!!
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 3. 6. 2005 06:32

Kopie BURNOUTu. Jenže ten je o moc lepší. Obvzláště trojka....
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod X-men 15. 6. 2005 14:12

Prosim vás můžete mi poradit jak v tý hře nastavim,pohled z auta?Vim že ktomu je potřeba ňáký aplikace (http://flatouthq.planet-multiplayer.de/eng/tools.php).http://games.tiscali.cz/images/flatout/aogfx.jpg
"Nenutim nikoho, aby mi uvěřil,já dukaz nepotřebuji. . ." Bram Stoker
X-men
Killing Spree

Odeslat příspěvekod X-men 15. 6. 2005 14:54

"Nenutim nikoho, aby mi uvěřil,já dukaz nepotřebuji. . ." Bram Stoker
X-men
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chameleon-s 12. 1. 2008 17:03

vzkřísim tohle téma, protože nechci zakládat nový.
když dojedu závod v karieře tak na konci závodu si můžu pustit to jak sem jel, nevíte jestli se to dá nějak uložit a uschovat?
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 14. 1. 2008 06:30

Myslím,že se to tady už někde rozebíralo a že to nejde.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod chameleon-s 14. 1. 2008 14:52

nerozebíralo...četl jsem oba topici na flatout a nikde nic
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 14. 1. 2008 15:00

Já myslel celkově fórum.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod chameleon-s 14. 1. 2008 15:12

nenut mě číst celý forum
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod Rambo 15. 1. 2008 13:41

Hodně luxusní gameska
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod Veverka 15. 1. 2008 18:49

Ale 2 je lepší, 1. asi vyzkouším, těším se na sníh, který ve 2. chybí :( :( . Videa se myslím ukládat nedají, zkus si to video nahrát programem kterým se nahravají videat z her. A pak si stím dělej co chceě ;) .
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chameleon-s 16. 1. 2008 15:51

myslíš jako frapsem?to abych si koupil kvůli videum uloženým frapsem novej HDD, protože ty videjka maj vesmírný rozměry
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod Daemon666 16. 1. 2008 16:04

Prvni dil vybornej a druhej proste narez ;-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chameleon-s 16. 1. 2008 18:25

dost mě to štve že sem propásl abc s flatoutem2 za 50 :( ale jednička je taky dobrá
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 17. 1. 2008 06:49

Tak se zbav jedničky a kup si tu Gold Edici,kde jsou oba díly.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 15:11

Ona už je i Gold edice Flat Outů? O tom ani nevím :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davee 17. 1. 2008 15:12

Jo je - je tam jednicka + dvojka za 299,-
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 15:17

Super :)
http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=20760

A Ultimate Carnage za 284Kč :shock: ... já snad předobjednávám :). Miluju FO, super hra za velmi slušné peníze :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 17. 1. 2008 15:19

includes píše:A Ultimate Carnage za 284Kč :shock: /quote]

:shock: Konečně :P
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 15:19

Vše jsem našel na JRC :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Veverka 17. 1. 2008 15:51

Jen mě štve že tam nejsou požadavky :( .
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chameleon-s 17. 1. 2008 18:38

jezek píše:Tak se zbav jedničky a kup si tu Gold Edici,kde jsou oba díly.y/quote]

zbavovat jedničky se nehodlám protože jsem si ji nekoupil jako krabicovku ale jako přílohu k časáku computer ale o tý edici zauvažuju, vypadá dobře a ultimaty taky :)
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 18:42

jj, za tu cenu je to masakr :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Torham 17. 1. 2008 20:39

includes píše:jj, za tu cenu je to masakr :)
Tak to určitě. Já mám FlatOuta 2 z ABC za půl sta a upe dokonalost :mrgreen: Nechápu štkání EA, že lidi si jejich NFS pálí a stahují místo kupování...se diví, když kupř. aktuální ProStreet stojí 1300 a sotva ROK starý FO2 přijde na 299 v Gold edici s jedničkou - a to je FlatOut MNOHEM kvalitnější!! Já osobně bych si ProStreet zahrál na vyzkoušení, ale 1300 bych za ně nedal...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 18. 1. 2008 06:31

Tak zase FO vychází nejdřím na konzole a taky ne za levný peníz a až pak výjde na kompy,ale to čekání se vyplatí.
Vzhledem k tomu,že jsem včera dojel FO2,tak se dneska chystám na koupi FO:UC a uvidíme,jaké tam jsou rozdíly.
Hele,jezdíte s autama na přední,zadní nebo pohon všech 4?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 18. 1. 2008 08:16

Já obvykle beru auto s náhonem na všechny 4 a dopředu se probíjím :) Káry s náhonem na zadní jsou fajn, ale v poslední části hry se strašně blbě ovládaj (Mustang atd.). Auto s náhonem na přední jsem tuším využíval jen ze začátku (jistej si nejsem).

btw: FO:UC už vyšlo ? Nebo mi něco uniklo ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 18. 1. 2008 13:25

Taky beru s nahonem na vsechny 4. Na predni jsou taky dobre, ale s autem s pohonem na zadni se mi jezdi blbe v kazde hre :)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 18. 1. 2008 13:25

No prý už jo,jdu to dneska omrknout.

Já právě jezdím jenom s náhonem na přední.Zdá se mi,že líp táhnou do zatáček.U zadních mi vadí přetáčivost,hlavně u těch posledních závodů.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Veverka 19. 1. 2008 12:32

Ve FO 2 jezdí výhradně na všechny 4. Někdy ale i na přední. Zadní mi moc nejdou.

Při instalaci FO mi z kompu vyjede DVDromka, bez žádneho psaní (že mám vložit disc 2). I když se mi to tam neobjeví tak ligicky dám do romky CD 2. Pak se mi tam nápíše že mám vložit CD 2 i když tam je. Pak mám kliknou na Přerušit nebo na Pokračovat, ale i když na to kloikám že se myš ničí tak mě to nechce pusit dál.

EDIT: FO: UC Vyšlo na X-Box na PC se dá předobjednat. NA PC by vám mělo přijít někdy po 1.3.08
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 21. 1. 2008 08:12

U jedničky mi to ověřování taky sem tam blnulo a chtělo to po mne vložit originál CD,ikdyž bylo v ROMce.Nevím,jestli to nezrušil nějaký patch.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod HALI32 21. 1. 2008 09:56

Auta na zadní náhon jsou o nervy... :D Pokaždé jsme se někde o rozstřelil o něco :D
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod normen.bates 29. 2. 2008 09:41

v březnu 11. vyjde FlatOut za 37kč v ABC :D
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Veverka 29. 2. 2008 17:44

Bezva. Jak to víš, a fakt FO 1?
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod normen.bates 29. 2. 2008 18:55

nevím,aby nikomu nevadilo že dám odkaz,ale na hodnoceníher.cz vždycky je dopředu co vyjde v časopisech.ted např.vyšla hra za 38kč EL MATADOR :D
http://www.hodnoceniher.cz/clanek.php?cislo=504
normen.bates
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 2. 3. 2008 19:20

No,možná by stačilo projet fórum a zjistit,že na tohle je tady samostatné téma: http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=7337
Navíc tady je totálně OT
:wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 20. 7. 2008 07:28

mám Flat Out Gold CZ (1+2 na jednom DVD) od TOP CD a zatím jsem pařil jen 1. díl cca týden a včera z ničeho nic tabulka fatal error s nápisem load error - když jsem to chtěl spustit :-S

když jsem měl pirátskopu verzi hry tak vše běželo jak má a koupím originál a eróry ... to mně od nakupování originálek docela odrazuje...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 21. 7. 2008 05:00

U jedničky mi to padalo dost často.U skoků a těch blbin takřka na 100%,pak to někdy při ověřování cd napsalo,že nemám originál.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Veverka 22. 7. 2008 19:31

Mě FO 1 na DVD verzi jde dobře, dokonce i bez ověření. FO 1 mám z ABC a šlape jako hodinky.
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 23. 7. 2008 08:08

FO1 mám jako dvou cd verzi,hned jak to vyšlo a byly s tím problémy.Ale bylo to kompem.Stačilo zupgradovat a přestala to dělat :D
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 10. 2012 09:37

Mám ho na Steamu v inventáři. Pokud by měl někdo zájem, jsem ochoten za něco vyměnit, ideálně něco z tohoto seznamu http://www.databaze-her.cz/uzivatele/sa ... tyl=seznam
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 6. 2013 20:38

Po letech jsem se dostal k Flatout 3 a jediné, co k tomu můžu říct je:

WTF is this *****??? (vypnul a odinstaloval jsem to po prvním závodě)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 6. 2013 16:04

Trojka až tak po letech není ;) A dělala to úplně jiná firma...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2013 15:03

No já vám nevim, ale ani jednička s dvojkou mně nijak nepřitáhly, a štve mně to, zkoušel jsem to několikrát, ale ... přinesly příjemné zpestření od NFS série, jenže dostal jsem se vždycky do situace, kdy jsem jel jeden závod asi 10x a nikdy nebyl schopen vyhrát, tak už mně to přestalo bavit, měl jsem upgrady všechny možné, ale prostě to nešlo. U NFS byly podobné situace, ale vždycky jsem závody nějak dojel a věděl, co tam od auta čekat, kdežto ve FO se ty auta chovaj tak nějak divně, tak jsem to nikdy nedohrál. A trojku jsem ani nezkoušel.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 6. 2013 15:09

Flatout je dost těžkej no :) Jedničku jsem zvládl dojet, ale dvojka v Ultimate Carnage edici mi taky dává zabrat. Hodně záleží na tom, jakým autem zrovna jedeš a ve spoustě závodů nesmíš udělat vůbec žádnou chybu, abys měl šanci vůbec vyhrát. Hodně pomáhá dostat se dopředu hned v prvním kole, pak je z nějakého důvodu celý závod podstatně jednodušší (jinak ti první soupeř hrozně ujede) :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2013 17:14

No jasně, na tu taktiku vyjet hned dopředu jsem přišel, ovšem stačí udělat chybičku v posledním kole a jsi v háji (a nejen v posledním).
Navíc Flatout jsem bral vždycky tak, jak jej prezentovali, a to že si máš ten závod užít a bourat do všeho co jde, spolujezdců, prostředí a překážek, různý vylomeniny, jenže když chceš tohle dělat, tak nejde vyhrát a to mi vadí, takže můžeš dělat buď jedno, anebo druhé. Prostě takový mám z té hry pocit.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 6. 2013 19:02

Tak FO se z těch arkádových her chová ještě nejrealističtěji :) A na bourání tam jsou speciální závody, pokud se rozsekáš v závodě normálním, je to horší. Osobně mám dohranou jendičku, dvojku i Ultimate Carnage.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod mmmjack 11. 6. 2013 20:16

No já neřek, že se nechová realisticky, ovšem někdy mi to přijde až moc přehnané, do extrémů. No jsou tam na to závody, ale pak mi uniká smysl těch bonusů při normálním závodu, ty jsou tam jenom tak když se ti něco jednou za 10 závodů povede? (jako třeba někoho sejmout total a stejně dojet první apod.)
Asi to ještě zkusím (zkoušel jsem asi 3x), ale ten styl jízdy mi prostě nesednul, stejně tak jako valím z NFS pouze Underground1+2 a Most Wanted (2005), žádná jiná už mně nebavila (bráno po Undercover, novější jsem zatím nezkoušel).
mmmjack
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 6. 2013 07:57

V pozdějších závodech, kde se jede víc kol, je zničení protivníka podstatně pravděpodobnější. A jakmile se dostaneš dopředu, o bonusy za ničení prostředí si taky nemusíš dělat starosti ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Veverka 23. 7. 2013 11:05

Flatout 1 je celkem složitá záležitost, ale pěkně udělaná. S citem. A do hlubokých detailů, například to vrakoviště, převrácený traktor s ovocem, sněhuláci, strašáci. Takové drobnůstky mě ve dvojce chybí. UC je taky dost dobré, ale když ho hraj hned po jedničce, je to velký nezvyk a příjde mi, že auta zatáčejí jako v Ridge Racer Unbounded = vůbec.
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 00:28

Rozehrál jsem jedničku a dost mě to baví a hlavně ta grafika! Vždyť to vypadá líp než ta zprasená dvojka, fakt pěkný. V soundtracku jsou pecky i hrůzy.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2013 08:24

Dvojku je lepší hrát v Ultimate Carnage verzi.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 9. 2013 08:51

Sasakr píše:zprasená dvojka

Za tohle pudeš do pekla. Oba dva díly jsou naprosto famózní záležitosti, každej jinak, ale i tak sou to pro mě nejlepší závodní hry vůbec. Mimochodem se těším na Next Car Game, de facto třetí FlatOut. Už na jaře to BugBear zase rozbalí! :love:
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 10:49

Nejlepší? Tak to ani omylem. Jak dvojka, tak kopie UC mě začaly celkem brzy trápit stereotypem. Uvidíme, jak jednička. Tu jsem kdysi zahodil, protože mi přišla moc těžká, ale dneska ji dávám celkem s prstem v nose (i když na volantu), což neznamená, že bych dojel vždy první, ale zkrátka nemám větší problém.

Dvojka zprasená, to jsem myslel zejména graficky. To se někdo vyřádil s tím pp :-D
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 9. 2013 11:12

UC je těžší než jednička :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 13:11

Neřekl bych. UC mi přišlo snazší než dvojka a dvojka snazší než jednička.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 9. 2013 14:24

Já osobně sem lepší závodní hry nehrál. Co se týče grafiky u dvojky, tak osobně nemám nejmenší problém. Ta hra vypadá krásně, na to, že má téměř nulový nároky.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 9. 2013 17:22

Jo, mně se to taky svýho času líbilo a ty nároky to mělo fakt bezvadný, ale pravdou je, že jednička vypadá reálněji.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod zouki7 17. 9. 2013 18:05

Já prostě miluju obě, sou ale každá jiná. Jednička jak píšeš realističtější, víc zaměřená na závody, dvojka je prostě traťový demoliční derby, alespoň pro mě. Kolikrát sem vyhrál jen díky tomu, že sem ostatní soupeře nepředjížděl, ale systematicky likvidoval. :D To mě ba.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 17. 9. 2013 20:30

Sasakr píše:Rozehrál jsem jedničku a dost mě to baví a hlavně ta grafika! Vždyť to vypadá líp než ta zprasená dvojka, fakt pěkný. V soundtracku jsou pecky i hrůzy.

Jak tohle muzes vypustit z ust! Dvojka je pro me jedna z nejzabavnejsich zavodnich her vubec. A ani po graficke strance si neni absolutne na co stezovat (mozna trosku prepalene no...) a navic to jelo plynule snad uplne na vsem :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Zix 16. 4. 2014 17:05

Sice to je hodně nereálný, ale pro mě to sou nejlepší závody a nejvíc mě bavili.
Nejlepší na tom je,že se tam závodí doslova na tvrdo a je úplně jedno co uděláte, hlavní je se dostat před soupeře nebo ho udržet za sebou. ^^
Líbí se mi i hodně to, že člověk může udělat chybu a stejně má šanci na vítězství a né jako u jiných, kde stačí blbá chyba a je po závodě.

Nejlepší sou závody ve 2 :) , pak v 1, ale je to tím,že to není tak vyladěný , škoda že 3 byla taková moc komplikovaná a ty závody už nebyli tak dobrý, mockrát sem to raději nehrál.

Jenom škoda, že u 2 nejde multiplayer. Nebylo špatný hrát s kámošema. :-))
Zix
First Blood

Odeslat příspěvekod majdanek 29. 10. 2014 16:40

FlatOut je bezva pařba, hlavně závody v lese a demoliční derby.
majdanek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Krabičák 16. 7. 2015 19:42

Výborná hra na odreagování!!!!!
Krabičák
First Blood

Odeslat příspěvekod mirdasl 18. 7. 2015 09:58

To spíš dvojka, kde se auta nechovají, jak když lítají..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage