Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2010 19:24

Jizda v noci?
Tak nejak mi stacila ta hruza v Carbonech...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 19:39

Co má společného Shift s Carbony?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2010 20:01

Znacku?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 20:13

Jo, ale to je asi tak všechno :-) Noční závody v jedničce Shiftu chyběly...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2010 20:49

NFS jsou arkadovy auta a jako arkada jsou vsechny dily vicemene stejne. To ze si jedna zkusila hrat na simulaci z ni jeste tu simulaci nedela.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 20:52

Aha, takže protože je NFS víceméně arkádová série, tak Shift prostě nemůže být simulace... Přístup hodný inteligenta :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 11. 2010 00:05

Muze ale neni.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 10:28

To jen ty musíš do všeho rýpat :D Na nejvyšší obtížnost jízdního modelu a bez asistencí se chování aut podobá třeba Supercar Challenge nebo GTR2 a je lepší než v GT4, takže... Akorát fyzika kolizí má svoje mouchy, jenže kde nemá...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 11. 2010 12:40

Shift 2 Unleashed

NENÍ Need for speed, nevím co tato hra dělá v NFS threadu. Tvůrci konečně pochopili, že Shift je něco úplně jiného než neony a policajti v novodobých NFS. Takže respektujme je a neřešme tuhle nadějnou hru přímo zde. :-)
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 12:55

Nápis Need for Speed už sice v logu není, ale minimálně v trailerech pořád figuruje. A značka zůstala :-) No ale založit na to nové téma klidně můžu...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 11. 2010 18:41

SCobra píše:To jen ty musíš do všeho rýpat :D Na nejvyšší obtížnost jízdního modelu a bez asistencí se chování aut podobá třeba Supercar Challenge nebo GTR2 a je lepší než v GT4, takže... Akorát fyzika kolizí má svoje mouchy, jenže kde nemá...

Ovladala se realne nebo jen "tezce*"?

(*na nejvyssi obtiznost)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 19:20

Copak já vím? :-) Jsem v životě v žádném z těch aut neseděl (a dovolím si hádat, že ty taky ne). Proto to porovnávám s jinými simulacemi - je to podobné, takže je to taky simulace. "Spíš arkáda" je GRID a ten má do Shiftu ještě hodně daleko.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 11. 2010 19:36

Tak zrovna v Gridu se mi ovladaly auta uplne spatne.

Nicmene to uz jsme hodne odbocili od puvodniho "at si strci nocni jezdeni za klobouk". :-)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 19:44

To rozhodně nebude čistě noční ježdění :-) A závody v noci budou dobrý zpestření. Ještě by to chtělo to počasí...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod inexplicit 7. 6. 2011 13:36

http://doupe.zive.cz/nfs-the-run---odha ... 1-a-141164

co to ***** je? .................( ..grafika hnus, animace ..komicke ano, mackani hovadin mimo zavodeni ..rly? omg.., a jeste navic neaky tragicky mesto s vrtulnikem co vas nedokaze sejmout ..) ....me uz tak strasne nebavi ty nocni zavody ve mestech... pokud nehodlaji ukazat neco libivejsiho z te hry..v originalnejsim prostredi ...tak nevim ...zlaty novy HP ...
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka