Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 10. 2013 19:51

Jo, to je celkem přesný :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 28. 10. 2013 20:35

Já třeba nepochopil, proč z animovanych sekvenci celkem povedených v U1 se přešlo na rozplajzlé komiks v U2, to mi přišlo jako krok zpět, na tu Brooks bych se díval raděj v pohybu :D
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 11. 2013 12:40

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 20. 11. 2013 20:48

A proč má tu kameru tak nízko? Nebo to samo ta hra tak hází dolů ten pohled?

Něco podobného se mi stávalo u NFSU1, když jsem měl lepší počítač, tak ta hra jela hrozně zrychleně, musel jsem jej nějak podtaktovat, aby to jelo pomaleji. Na dnešním PC už se mi to neděje, tak nevím čím to tehdy bylo, vím ale, že to bylo nehratelné.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 10. 2015 22:19

Někdo v betě nového NFS? Na XOne vypadá fakt hnusně a hrozně blbě se hraje, ale stahuju PS4 verzi, tak uvidíme, jestli to nebude lepší :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Verxes 22. 12. 2015 11:39

NEED FOR SPEED RIVALS - GAMEPAD
Ahoj podařilo se vám někomu v NFS RIVALS rozchodit gamepad?
Mám legální verzi NFS RIVALS (krabicovka - spouštěno přes ORIGIN) a když nechám v PC zapojenej gamepad (Logitech RumblePad 2), tak ho hra detekuje a na úvodní obrazovce píše, abych stiskl na gamepadu "A", ale nereguje to na nic, pouze na tlačítko 6 (=na Xbox ovladači RT), ale to je vše, dál už nic nefunguje..

Zkoušel jsem to tedy i přes emulátor x360ce, se kterým nikdo neměl větší problém - na youtube je spousta videí i přímo s NFS Rivals, ale mě to za boha nefunguje - rozchodil jste to někdo ve Windows 10? Nebo víte o nějakém jiném funkčním emulátoru?

Ještě zkusím ten emulátor v jiné hře - třeba namapuji na Minecraft, ale nevím, kde je zakopanej pes. Přece jsem si nekoupil NFS, abych to hrál na klávesnici, že?
(ještě škoda, že jsem xbox360 před pár měsíci prodal, jsem to mohl zkusit, aspoň s originál xkovým gamepadem.)

By jim člověk dal korunu - vydat PC verzi a nepodporovat ovladače a volanty.. :grr:

dík
Verxes
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 12. 2015 07:18

je to smutne.Sam vlastnim Logitech RumblePad 2 a je to kvalitny ovladac.V MadMaxovi som ho defaultne nerozbehal,ale zato v GTA5 funguje bez problemov. :-[

Neviem ci je znacka Logitech zakliata,ale Logitech Attack 3 mi nesiel ani v BF4 (v BF3 ano) a musel som ho predat a kupit Trustmaster Hotas.

Neostava nic ine,iba chodit po forach a hladat riesenie.Obcas to niekto vyriesi v registroch,alebo v ini subore :'(
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 12. 2015 09:43

Jste spíše trochu zaspali dobu. Rumblepad se používal, ale to už je strašně dávno. Tenkrát fungoval dobře. Dnes máš hlavně podporu MS ovladače, který je snad ve všem lepší, takže to ani taková škoda není.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 12. 2015 10:16

ano,dobu sme trosku zaspali,ale Logitech RumblePad 2 najde Windows a ovladace nan funguju skvele.A na pc jestvuje taka zalezitost nazyvana DirectX,ktora sluzi na to,ze prepaja hru so zariadeniami,cize kazde zariadenie najdene Windowsom by malo s hrou komunikovat.

Za to moze fakt,ze sa konzolove zalezitosti pchaju do pc.
Naposledy upravil icotech852 dne 23. 12. 2015 19:42, celkově upraveno 1
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 23. 12. 2015 18:46

Co je na tom špatného že chce používat USB ovladač od renomované značky ? To že nefunguje v nových hrách je docela sviňárna.... stejně jako ten joystick... není důvod aby nefungoval....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 26. 12. 2015 10:54

Logitech RumblePad 2 som odskusal v NFS hot pursuit 2010 a funguje skvele,dokonca sa lepsie ovlada s gamepadom ako s klavesnicou.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Verxes 30. 12. 2015 09:09

Tak je pravda, že tento gamepad je již starý kousek, ale zatím na všechny PC hry stačil a neměl jsem problém ho v žádné předchozí hře rozchodit, popř.namapovat přes Logitech SW. (ano zaspal jsem asi trochu dobu, protože jsem na chvíli přesedlal a hrál všechny hry hlavně na Xboxu (na PC jsem hrál taky, ale hlavně klávesnice/myš - takže strategie, CoD apod., ale xbox je prodaný (mohl jsem si taky jeden ovladač ponechat že? :grr: a už se mi nevyplatí kupovat PS4/Xbox One za 10tisíc + poplatky za online hraní apod.. takže jsem se zaměřil už jen na PC a oprášil jsem i tento gamepad..

Stejně jsem chtěl kupovat druhý bezdrátový gamepad - (mám obraz na TV a chci být dál od PC, Fifu chceme hrát 2 proti sobě apod.).. Logitecha F710ku každý druhý haní, že to laguje apod. takže jsem se rozhodl pro Xboxový ovladač - Xbox One gamepad s bezdrát.donglem pro PC a bude vyřešeno...
Verxes
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 12. 2015 09:39

Dobrá volba, také se na něj chystám. PC jsem už asi půl roku nezapnul, tak to asi nebude hned.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 12. 2015 16:36

aj ja som objednal ovladac a som stastny,ze sa konecne vyriesila dilema gamepad vs klavesnica a mys.Riesenim je Steam controller :tleskani ;-)

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 12. 2015 19:02

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků