Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2011 13:44

To nebude jen v noci a nemělo by to být ani jen ve městě :-) No a to město bude tentokrát skutečný :-) I když to místy vypadá jak kopie města z NFSU...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 7. 6. 2011 13:48

no...byl tu naznak ..ze by se melo jezdit i mimo mesto ..v jakoukoli dobu.. jen si nejsem jisty...jestli to, co predvedli ve videu jeste neco zachrani ...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 6. 2011 08:53

http://www.youtube.com/watch?v=2-SX9y79muA

Závod skrz celé USA :love: teď ještě aby tam byly starý Ameriky a bude to dokonalý.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 6. 2011 10:45

Jak jsem viděl tu ukázku z E3 ty mačkací mise tak jsem usoudil že to bude pěkná blbost, tohle prostě do závodní hry nepatří
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 11. 2011 10:09

nainstaloval jsem oba Undergroundy a jde tam maximálně 1280x1024 a to na mém nb s 1920x1200 vypadá otřesně - vůbec není vidět do dálky a to je se stále rychlejšíma autama pořád větší problém :-l

vím že to tu někdo rozchodil na full pomocí nějakého prográmku? poraďte pls :oboze
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 11. 2011 22:50

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 11. 2011 08:06

wau 8-D

//dik :nenapadne
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 11. 2011 12:21

Weightlifter: Tak ty mačkací sekvence, jakožto jsem viděl zatím jednu, není tak hrozné.. Auta se chovaj fajn, je cítit nějaká váha, žádná sranda to řídit. Ale hrát si v NFS na čistou jízdu, to se mi nelíbí :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zeel 7. 2. 2013 20:44

Nazdárek lidičky. Rád bych zde zpropagoval svůj kanál na YouTube. Jsem začínající Lets player, ale nerad bych vás tady obtěžoval. Natočil jsem i pár videí z NFS World. Kdyžtak mrkněte na můj profil.
http://www.youtube.com/user/ZeelGamer
Byl bych velice rád, kdyby jste mi ponechali odběr, děkuju za váš čas.
Zeel
First Blood

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 2. 2013 22:04

Jeste mesic a pul a je to tu..

Obrázek

8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 2. 2013 23:30

Nevím, jak to vidí ostatní, ale mně přijde tak nějak jako samozřejmost, že když chci dělat herní videa, tak bych měl mít grafiku naplno nebo alespoň tak, abych nechyběly zásadní grafické prvky, což NFS World bez stínů rozhodně nesplňují.

Ale zaujal mě ten Nitronic Rush, připomnělo mi to Trona :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 24. 9. 2013 22:16

NFS pro mě nejlepší závodní hry co kdy byli.Ano nejsou to simulátory ,ale na zábavu to stačí :-) Kdybych to měl nějak schrnout tak .Need for speed porsche byl luxusní díl sice jen porsche ,ale ty doby ,závody i systém tuningu a auta prostě luxus.Navíc i jaký si systém poškození na tu dobu fakt luxusní hra škoda že neni pokračování třeba jen s ferrari nebo tak něco.NFS U a U2 tak oba díly luxus větší tunning Drag a drift závody super ,ale co mě třeba vadilo na dvojce že poslední závod by přece měl být tim nejtěžším co ve hře je ne ? No omyl porazit Pontiac GTO se dá prakticky s čimkoliv.Což je na jednu stranu super že stačí mít klidně i jedno auto za celou hru ,ale zase na druhou stranu je to na pro protože chybí motivace na nákup lepšího auta.Co mě na NFSUN2 vadilo nejvíc byl systém těch čár jak označovali výkon vozu atd.Ještě si vzpomínám jak podle čár byla Celica nejlepší auto ze hry :D Celica opravdu ? ale no tak :D :D A další věc byli ty URL závody kdy prostě 6 kol na okruhu kde jedna zatáčka následuje další ještě horší to moc zábava teda nebyla ,ale fajn byl tam i příběch a mělo to smysl.NFSU byla ,ale prostě pro mě lepší měla lepší závody a i ten styl tam byl takový lepší mě příde.Dvojka byla otevřená což je sice super ,ale akorát to vše ůmyslně zdržovalo.No pak tu máme NFSHOT pursuit tak je jedno jestli to byla trojka,čtyřka 2000 a nebo nejnovější díl .Všechny díly jsou vlastně to samé akorát vždy s lepší grafikou + nový auta a tratě jinak nic novýho.A podle mě poslední díl asi nejhorší daleko víc mě teda bavilo NFS HOt pursuit 2000 než ten novější počin,ale jinak tahle série taky ušla.Pak je tu Most Wanted což je pro většinu lidi i pro mě asi nej NFS hrou co kdy někdo udělal.Prostě dobrej příběch na závodní hru se až divim :D Super auta,soundtrack ,tunning i tratě a systém bosů prostě nej díl.NFS THe Shift a Shift 2 tak oba dva díly jsou super neni to už tak arkáda.Ano simulátor to taky neni je to něco tak mezi ,ale hratelně je to skvělý.Co mě ,ale vadilo na Shift 1 bylo to že Tier 4 auto prostě nešlo tunit a potom byla otázka proč si kupovat třeba Reventon když Zonda R je prostě rychlejší ? No proč že jo :D A poslední závody byli až trapně jednoduchý upřímně ty prní TIERY mě přišli o dost těžší jak poslední závody ,ale jinak hra to byla dost dobrá.A Shift 2 tak navíc závody v noci což je hodně fajn navíc Works kit na Buggati je celkem zábava ,ale zkrátka o dost lepší jak jednička.Navíc je tam víc závodů a zabavý na spoustu hodin ,ale co mě opravdu mrzí je systém rivalů.Kdy k odemčení závodů s rivalem stačí vlastně zaject jen pár závodů klidně jen na třetí místo a už se jde s nim závodit.Prostě mohli to udělat těžší ,ale nejvíc mě vadí to že na GT1 stačí vyhrát GT3 a nebo WORKS to nemohli dát za ukol vyhrát oboje dvoje když má být GT1 to nejtěžší ? Bylo by to pak těžší a aspon by to hráče víc nutilo si myslim.Jinak drifty zase parádně provedený takže super hra.Za mě tahle minisérie je boží a měla by pokračovat.Pak tu máme THe run nejhorší díl který kdo kdy udělal :D Systém hry je vlastně jen jeden velký sprint je sice hezký že je tam tuna aut ,ale k čemu mě to je když je tam jen jeden herní mod a ty scény kdy máte mačkat klávesy přesně včas mě spíš vadily než nějak bavily :D Schrnu to jako Plus je spousta aut a jako mínus je vlastně vše ,příběch na pytel ,závody na pytel a tratě na pytel (teda kromě alp a té laviny ,ale to je asi vše) A nakonec MOST WANTED 2012 tak prvně když sem tu hru dohrál sem si říkal to je kravina a tak ,ale prostě k týhle hře se musí človek né dívat jako nástupce Most Wanted ,ale prostě jako další díl jenž má jen stejný jméno.Za mě jeden z nejvíc zabavných dílů prostě jde tam jen o čistou zábavu a ta tam je.Trošku mě vadí že u každýho auto je vlastně jen 5 závodů a tak je musité furt měnit což neni nic zábavnýho když si zvyknu na Lambo a pak mě třeba zbyde DOdge Ram :D To prostě neni nic pro mě ,ale jinak tratě super ,soundtrack taky ušel až na pár slabších míst a celkem super zábava.Grafika boží a policajti konečně silný a obávaný.V původních Most Wanted nebyl problém ujíždět i hodinu klidně.Tady 15 minut a už ste v base prostě už nejde prorazit v lambu zátarasu SUV jako dřív takže za mě plus.Sem vlastně i rád že tam nejsou klasické bounty a policajní mise protože by s toho byl asi slušný horor dělat ty samé co v původní hře.No a NFS Rivals tak co sem zatim viděl tak to vypadá jako hot pursuit v lepším kabáte takže uvidíme.Jinak NFS jsou pro mě nej hrál sem i Dirty ,Colina ,WRC,atd ,ale prostě NFS má svoje kouzlo a i když pár dílu bylo slabších tak jde vždycky o luxusní zábavu.Tak tod můj názor omluvte hrubky a snad někdo souhlasí a někdo třeba ne :D

-- 24. 9. 2013 23:21 --

NFS pro mě nejlepší závodní hry co kdy byli.Ano nejsou to simulátory ,ale na zábavu to stačí :-) Kdybych to měl nějak schrnout tak .Need for speed porsche byl luxusní díl sice jen porsche ,ale ty doby ,závody i systém tuningu a auta prostě luxus.Navíc i jaký si systém poškození na tu dobu fakt luxusní hra škoda že neni pokračování třeba jen s ferrari nebo tak něco.NFS U a U2 tak oba díly luxus větší tunning Drag a drift závody super ,ale co mě třeba vadilo na dvojce že poslední závod by přece měl být tim nejtěžším co ve hře je ne ? No omyl porazit Pontiac GTO se dá prakticky s čimkoliv.Což je na jednu stranu super že stačí mít klidně i jedno auto za celou hru ,ale zase na druhou stranu je to na pro protože chybí motivace na nákup lepšího auta.Co mě na NFSUN2 vadilo nejvíc byl systém těch čár jak označovali výkon vozu atd.Ještě si vzpomínám jak podle čár byla Celica nejlepší auto ze hry :D Celica opravdu ? ale no tak :D :D A další věc byli ty URL závody kdy prostě 6 kol na okruhu kde jedna zatáčka následuje další ještě horší to moc zábava teda nebyla ,ale fajn byl tam i příběch a mělo to smysl.NFSU byla ,ale prostě pro mě lepší měla lepší závody a i ten styl tam byl takový lepší mě příde.Dvojka byla otevřená což je sice super ,ale akorát to vše ůmyslně zdržovalo.No pak tu máme NFSHOT pursuit tak je jedno jestli to byla trojka,čtyřka 2000 a nebo nejnovější díl .Všechny díly jsou vlastně to samé akorát vždy s lepší grafikou + nový auta a tratě jinak nic novýho.A podle mě poslední díl asi nejhorší daleko víc mě teda bavilo NFS HOt pursuit 2000 než ten novější počin,ale jinak tahle série taky ušla.Pak je tu Most Wanted což je pro většinu lidi i pro mě asi nej NFS hrou co kdy někdo udělal.Prostě dobrej příběch na závodní hru se až divim :D Super auta,soundtrack ,tunning i tratě a systém bosů prostě nej díl.NFS THe Shift a Shift 2 tak oba dva díly jsou super neni to už tak arkáda.Ano simulátor to taky neni je to něco tak mezi ,ale hratelně je to skvělý.Co mě ,ale vadilo na Shift 1 bylo to že Tier 4 auto prostě nešlo tunit a potom byla otázka proč si kupovat třeba Reventon když Zonda R je prostě rychlejší ? No proč že jo :D A poslední závody byli až trapně jednoduchý upřímně ty prní TIERY mě přišli o dost těžší jak poslední závody ,ale jinak hra to byla dost dobrá.A Shift 2 tak navíc závody v noci což je hodně fajn navíc Works kit na Buggati je celkem zábava ,ale zkrátka o dost lepší jak jednička.Navíc je tam víc závodů a zabavý na spoustu hodin ,ale co mě opravdu mrzí je systém rivalů.Kdy k odemčení závodů s rivalem stačí vlastně zaject jen pár závodů klidně jen na třetí místo a už se jde s nim závodit.Prostě mohli to udělat těžší ,ale nejvíc mě vadí to že na GT1 stačí vyhrát GT3 a nebo WORKS to nemohli dát za ukol vyhrát oboje dvoje když má být GT1 to nejtěžší ? Bylo by to pak těžší a aspon by to hráče víc nutilo si myslim.Jinak drifty zase parádně provedený takže super hra.Za mě tahle minisérie je boží a měla by pokračovat.Pak tu máme THe run nejhorší díl který kdo kdy udělal :D Systém hry je vlastně jen jeden velký sprint je sice hezký že je tam tuna aut ,ale k čemu mě to je když je tam jen jeden herní mod a ty scény kdy máte mačkat klávesy přesně včas mě spíš vadily než nějak bavily :D Schrnu to jako Plus je spousta aut a jako mínus je vlastně vše ,příběch na pytel ,závody na pytel a tratě na pytel (teda kromě alp a té laviny ,ale to je asi vše) A nakonec MOST WANTED 2012 tak prvně když sem tu hru dohrál sem si říkal to je kravina a tak ,ale prostě k týhle hře se musí človek né dívat jako nástupce Most Wanted ,ale prostě jako další díl jenž má jen stejný jméno.Za mě jeden z nejvíc zabavných dílů prostě jde tam jen o čistou zábavu a ta tam je.Trošku mě vadí že u každýho auto je vlastně jen 5 závodů a tak je musité furt měnit což neni nic zábavnýho když si zvyknu na Lambo a pak mě třeba zbyde DOdge Ram :D To prostě neni nic pro mě ,ale jinak tratě super ,soundtrack taky ušel až na pár slabších míst a celkem super zábava.Grafika boží a policajti konečně silný a obávaný.V původních Most Wanted nebyl problém ujíždět i hodinu klidně.Tady 15 minut a už ste v base prostě už nejde prorazit v lambu zátarasu SUV jako dřív takže za mě plus.Sem vlastně i rád že tam nejsou klasické bounty a policajní mise protože by s toho byl asi slušný horor dělat ty samé co v původní hře.No a NFS Rivals tak co sem zatim viděl tak to vypadá jako hot pursuit v lepším kabáte takže uvidíme.Jinak NFS jsou pro mě nej hrál sem i Dirty ,Colina ,WRC,atd ,ale prostě NFS má svoje kouzlo a i když pár dílu bylo slabších tak jde vždycky o luxusní zábavu.Tak tod můj názor omluvte hrubky a snad někdo souhlasí a někdo třeba ne :D
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mmmjack 27. 9. 2013 08:53

Tvl ten tvůj příspěvek se tak blbě čte... A ještě je tady 2x.

No, takže k NFS, jsem ročník 89, takže první díly se kol mne mihly samozřejmě také, ovšem je to už tak dávno, že si je vůbec nepamatuji. Snad jen Porsche, které jsem chodil parit do inet kavárny, v období, kdy jsem neměl PC. Pak jsem sice PC měl (P4+865G), ovšem na něm jsem nebyl za boha schopen rozjet HP (stejně jako Více City). Až Underground, a to byla pecka, kterou si s chutí zahraji i dnes! Dohrál jsem ji už několikrát, až teď naposled ale zkouším i jiné auta, než 240SX (který je na drifty bez stability control bezkonkurenční), proste pro mne Best. U2 jsem sice začal hrát už asi 4x,ovsem už mne to vůbec tak nebralo jako jednička. Především to nudné ježdění po městě, takže jsem vždy tak v 1/3 přestal. Nejvíc mne bavily právě url závody, jelikož byly bez trafficu, parádně udělané tratě, dalo se na nich dobře jezdit, zkoušet jezdit na hranici možnosti auta, po 2 kolech se člověk naučil kde brzdit apod a pak to jelo! Nejhorší byly Street X, které jsem nesnášel, ovšem jak jsem je hrál teď naposled, tak už jsem s nimi nemel až tak problém a proste jsem je nějak odjezdil. Nechápu, proč zmizely to parádní (na svou dobu) animace z U1, jen trapné statické obrázky.
MW tak to je můj druhý nejoblíbenější díl, parádní grafika, vnímání rychlosti jízdy (nejlíp se mi jezdilo s Porsche Cayman), parádní tratě a právě oproti U2 se skoro vůbec nemuselo jezdit po městě, závody jsem jezdil pěkně z tepla garáže, to samy jak jsem dojel zavod, tak hned esc a šup do garáže, žádné zdržování. Jediné minus snad vidím v nutnosti dělat potřebnou sumu pokuty, to bylo fakt o nervy nechat se honit hodinu v kuse a pak to dělat třeba 3x znova (ptz části byli tak blbí, že často jsem honil já je, abych ne přerušil honičku!).
Další díly už nic moc, Carbon katastrofa, asi jsem vůbec nepochopil, o co tam šlo s těmi gangy a uzemi, proStreet jeden závod, nashle, Undercover par závodu, nuda, teď jsem teprva zkusil poslední hot pursuit, ale nic moc, pocit z jízdy takový nijaký, přijde mi, jakoby auto řídil spíše počítač, než já, to už si raději zajezdim Euro truck simulátor 2.
mmmjack
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 9. 2013 09:08

Mně právě Carbon bavil podstatně víc než Most Wanted - honit se s policajtama byla hrozná otrava a nedalo se tomu vyhnout, kdežto v Carbonu jsem nic takového podstupovat nemusel. Trochu vyšší obtížnost mi celkem vyhovovala :) Pravda, pochopit ten příběh s gangy jsem se nesnažil. Prostě jsme závodil :)

ProStreet mě na PC taky vůbec nebavilo, ale pak jsem si koupil PS3 verzi a ta mě chytla víc než třeba Shift.

Undercover bylo na PC celkem dobrý, na PS3 naprosto nehratelný, problém byl v tom, že po aktualizaci se protivníkům nedalo ujet a když se dostali přede mne, tak jsem je zase nemohl dohnat.

Hot Pursuit se mi líbí z těch nových NFS úplně nejvíc :)

Hrál někdo nějaké NFS na PSPčku? Undergroundy tam byly úplně jiný než na ostatních platformách a byly pekelně těžký :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 9. 2013 09:33

Poslední Most Wanted je chujovina neskutečná. Mě to bavilo tři dny, pak jsem pochopil že tahle hra má dvě zásadní chyby:

a) Policii se nedá ujet. Prostě nedá. Schovávačky fungují divně. Na jednom úseku dálnice vás najednou policajti nevidí ? Was ?!!! A o pár desítek metrů dál jo ? Wirklich ?! Protože se policii nedá ujet je to strašná nuda a není to výzva. V Hot pursuitu to výzva byla a v původních Most Wanted taky, tady se dá jen postavit rezignovaně na krajnici a nechat se dřív či později zatknout.

b) tuhle hru zničily mikroplatby ! Neuvěřitelná drzost ! Uvidím auto a dojedu k němu - zaplať ! Uvidím jiný auto - zaplať ! Další auto - zaplať ! Problém je že jedno auto nestojí dejme tomu 10 centů ale musíte si koupit pack za deset dolarů. Cože ? Ani náááhodou ! U dřívějších dílů jste prostě všechny auta měli zdarma ve hře.

Jestli mi něco znechutilo zážitek tak to bylo tohle. Nevím jestli Most Wanted 2012 kdy dohraju.
Nový díl nemám chuť kupovat. Právě kvůli tomuhle... Fuj !

Nová Hot Pursuit byla mnohem lepší,už kvůli tomu že jste měli možnost hrát i za policii a byla to sranda největší. Pořádně se koukej, zavěs se za piráta a jako sova houkej :) Sice to bylo dobrý sci-fi s elektrickými výboji jako ze starého seriálu "Viper" ale aspoň to byla sranda.
To poslední díl není...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků