Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 11. 2005 13:33

Já mám doma limitovanou edici JAK II :arrow:
Obrázek
,v obrovský stříbrný krabici s holografickejma obrázkama, fakt je nádherná. Zkusim ji vyfotit, budete čubrnět.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 22. 11. 2005 13:39

To jsou ty futuristické závody ve vznášedlech?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 11. 2005 14:11

Ne to je plošinovka, proto je předmět zprávy napsán jako LEHKEJ_OFFTOPIC :mrgreen:
Jen jsem si na to vzpoměl, když si mluvil o tom, jak se to vyjímá v poličce...
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rentigo 22. 11. 2005 18:11

potreboval bych vedet vyzaduje li hra DX9 nebo 8 respektive pixel shader. Tedy jestly by se dala tato hra rozchodit i na starych grafickych kaktach typu geForce 4 MX440. Dik :wink:
Rentigo
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 11. 2005 18:21

Asi bude chtít DirectX9 a kompatibilní kartu. Nevim jak je GF4 MX kompatibilní s DX9, ale asi moc ne. Pixel shader asi chce, ale možnás se to dá vypnout jako v HL2.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rentigo 22. 11. 2005 18:28

prave MX440 umi jen DX7 takze pixel shader uz vubec. Nekde se to da vypnout ale u nekterych her ne napr u Princ of Persia Warrior Within :?
Me tahle hra ani nezajima ale kamos je velkej fanda tehle serie a tuhle kartu ma.
Rentigo
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 23. 11. 2005 06:40

Já měl tuhle kartu ještě na jaře a opravdu nepodporuje DirectX9.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 11. 2005 12:04

Ježiš, teď mi došlo, že já si to asi taky nezahraju. GF2 Ti a GF3 Ti nejspíš (skoro určitě) taky nejsou kompatibilní s DX9. Uhuuuuuu.
Jo vlastně možná jo, na GF3 Ti mi jede i AoE III (který nám mimochodem v práci na integrovaný grafice napsalo, že chce grafiku plně kompatibilní s DX9). To sem rád... :lol: Teď to jen sehnat (kupovat to nebudu, než to vyzkoušim a taky za tu cenu.... To si radši počkám).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rentigo 23. 11. 2005 21:59

Nakonec to vypada ze to pojede. Slysel se uz to nekdo hral i na MX440. Tato karta umi jen DX 8.1 takze nepujdou videt nektere efekty a vubec graficke podani bude horsi a bude horsi i plynulost ale pojedeto...
Rentigo
First Blood

Odeslat příspěvekod kejda 6. 7. 2006 07:27

good hra NFSMW
kejda
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 8. 2008 22:03

Ted jsem mel moznost zavodit v NSF1 (opravdu v tech uplne prvnich), a byl zajimavy zazitek. Krome toho ze ta hra vypada (a hraje se) v ramci moznosti porad koukatelne, tak musim uznat ze pred trinacti lety kdy vysla musela pusobit jako totalni "nextgen". :-)

Fakt hodne nadcasove.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 8. 8. 2008 08:14

Jo, NFS1 byla ve svý době jak zjevení.Si pamatuju jak jsem slintal nad recenzí v Excalibru na 3DO verzi, když to chvilku na to vyšlo na PC.Po "Stunts" to byl docela rozdíl : ).
Štve mě, že nejsou schopný udělat podobnou hru jako bylo NFS1 a 3...Hot Pursuit 2 bylo slabý, a jediný co se tomu přiblížilo bylo Most Wanted, ale to taky mělo svoje chyby.Ikdyž z těch novodobejch NFS je nejlepší.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 8. 2008 18:19

Na moji 486 to v 320x240 zrovna nadcasove nevypadalo :-))
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 8. 8. 2008 18:37

Na mojem pentiu 100mhz to v 640*480 na 14" monitoru vypadalo ***** nadčasově : ).A to Lamborghini Diablo...mlask.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 8. 8. 2008 18:40

Ja hral demo tehle hry poprve hned jak to vyslo na P75, a bylo to dokolane. Tu jednu trat jsme mastili snad cele odpoledne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků