Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod AlanWake 24. 9. 2005 07:57

RE: Zelik - Zkus mi please najít ten patch. Dej prosímtě link když tak. Díky moc

RE: AlienX - No však tratí tam bylo docela dost. Byly tam všechny tratě ze trojky + 11 tratí ze čtverky, prostě skvělé. Celkově skvělý byl i design tratí, každá byla jiná, celkově však perfektně zapadaly do sebe, navíc engine byl předělaný do vyššího rozlišení, prostě paráda...
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DigitalDooM 24. 9. 2005 12:42

nejlepší NFS jsou jednoznačně 5 ky porsche ... tam byly auta auta ...celý to bylo super provedené ... žádné NFS potom ani před tím se tomu nevyrovnají ... dětské až trapně jednoduché a nudné NFSU bylo hlavně o něčem jiném ... doufám že když na nastávajícé Most Wanted oznámili návrat ke kořenům tak že to myslí vážně ... velice se těším :)
Šéfredaktor webmagazínu
//CPU:AMD X2 6000+ MB: GigaByte GF5900SLI - RAM:2x1024MB Geil 800Mhz CL4 - GK:ASUS GF8800GTX - HDD:2xWD250KS 1xWDRaptor74GB - ZDROJ: TT 750W - CRT Dell21"Trinitron
DigitalDooM
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 24. 9. 2005 13:07

Porsche byly taky super, jenže mě tam štvalo, že tam nebylo moc tratí, to kdyby trošku upravili všechny tratě ze čtyřky a přidali tratě z pětky, tak by to bylo extrémně skvělé... Ale i tak mě to dlouho bavilo.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 9. 2005 05:26

2HEady:MI se NFS:U nesekl ani jednou a neznám nikoho,komu by se sekal a to to kámoš hrál ještě se starou dobrou Rivou TNT2.
Ale 5 pro mně byla stejně nej.Docela se těším na Most Wanted,ale svému železu nedávám moc naději.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 9. 10. 2005 14:33

Hrál jsem 2, 3, 4, 5, Und1 a Und2.... Nejvíce me bavila 5 Porsche, je ze vsech nejreálnější a v Kariéře byly dobré základy uprav / tuningu... NFSUII byl taky hodně dobrý a zábavný, ale zas tak moc změn oproti jedničce nepřinesl.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 10. 2005 15:39

V U2 mě časem strašně začalo nudit,jezdit s každou úpravou někam jinam.Byl to docela opruz :(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 10. 2005 19:17

jezek píše:V U2 mě časem strašně začalo nudit,jezdit s každou úpravou někam jinam.Byl to docela opruz :( /quote]


Přesně, to je i muj případ. Ježdění po městě byla časem docela otrava. Ale já sem to říkal už když sem hrál demo, že to tak bude. V tomhle byla lepší U1 (ta měla taky svoje mouchy...).

Nejradši ze série mám NFS II SE, ale hrál jsem všechny (od 1 až do U2), jedničku si ale už moc nepamatuju.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 10. 2005 19:37

Já jsem hrál jen High Stakes,Poršata,U1 a U2.Hot Pursuit2 mě nechytil ani v demu.Strašně jsem se na něj těšil a bylo to něco děsného.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 10. 2005 20:02

Mě zase nepřišlo, že je to tak hrozný. Nevim který díl mě vůbec nebavil. Asi žádný.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 10. 2005 20:29

Nějak se mi nelíbila ta grafika.Jinak to bylo dobrý,ale po vizuální stránce mě to hróóózně sklamalo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 10. 2005 20:41

Já na grafiku u her vůbec nekoukám. Mě jde jen o hratelnost. Pokud se ta hra dá hrát, tak je mi všechno ostatní ukradený. Ale to je taky věc názoru. :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 10. 2005 20:42

Vzhledem ke svému železu,já na grafiku ani koukat nemůžu,ale tady mi připadala taková moc neuvěřitelná.Prostě divná.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 20. 10. 2005 19:40

ja si myslim ze se jim hodne poved prvni Hot Pursuit tedy NFS3 :) proste super trate, super pisnicky...dost me to bavilo jeste me bavil NFSU2, NFSU, NFSHP2 a porshe byl propadak
andels
First Blood

Odeslat příspěvekod RoBman79 24. 10. 2005 06:36

V žádnym případě bych nechtěl snižovat kvalitu Underrgroundů, ale mě stejně nejvíc chytilo NFS Hot Pursuit 2, ten adrenalin při skvělých honičkách s policajty to bylo teda dobrý :twisted:
U HP2 se mi líbilo že jsem si nikdy nemohl být jistý svým umístěním, a vždycky jsem musel bojovat o své umístění až do konce.
Už se moc těšim na MOST WANTED!
RoBman79
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tury 26. 10. 2005 13:34

Hral jsem vsechny NFS a nejvic me asi bavily NFS 5 a NFS U2. Porsata byly celkem dobre propracovany, zvuk motoru, chovani auta atp. Ale vzhledem k tomu ze rad ridim i ve skutecnosti tak me U2 nadchly, protoze se podle me nejvice priblizuji realite. Pohon prednich, zadnich nebo vsech kol je opravdu poznat. Jinak napln hry jako takove je lepsi v NFS 5. Undergroundy zacnou vetsinu lidi proste nudit. Doufam ze se do Most Wanted podari nejak zakomponovat neco jako Factory driver. Jestli bude Most Wanted underground3 v jinem kabate tak nevim nevim...
tury
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků