Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod AlienX 12. 6. 2005 21:54

.. na pc su neni moc dobre zavodne hry
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 13. 6. 2005 07:16

Case píše:
axel222 píše:Nejhorší díl serie Porshe
Nejlepší High Stakes (4)
Underground 1 byl fakt zajímavá uměna,ale nic moc...
Underground 2 byl lepší volné město ale po chvíli hraní taky celkem voprus...
Teď budou nové NFS Myslim že Most wanted konečně s policií tak jsem zvědav jak to dopadne . Celkem se těšim snad už se bude ničit auto a policajti budou mít ňakou tu AI :)
Grand Turismo je pro mě odpad grafika ujde ale hratelně je na prd auta se zasekávaj o mantineli a o všechno,protivníci jsou jak kanvalérie která jede pořád za sebou a ani necukne,no voprus
AŤ žije Burnout :mrgreen:i/quote]

GT odpad.. Podle Gamerankings.com celá série drží úroveň 90% po dobu nějakých 6 let.h/quote]


Já ti to neberu GT má pořád a všude hodnocení nad 90% ale já bych mu nedal víc než 60% prostě nejsem fanoušek závodů u kterých se jezdí stále a stále stejně dokola :P
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 6. 2005 08:47

Souhlas.Taky nemám rád ježdění po okruzích,ikdyž se vozy chovají jako v reálu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fri100 17. 6. 2005 22:15

Podle mě byl nejlepší úplně první díl NFS, s dalšími díly hratelnost dosti klesala. Vyjímka: Underground 2, ten jsem dohrál několikrát, ale na původní NFS stejně nemá :twisted:
fri100
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 18. 6. 2005 06:55

Já ti to taky neberu, ale prohlásit o hře, o které se konstatně mluví jako o nejlepší závodní hře všech dob, že je to odpad, no..
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 18. 6. 2005 07:08

Také ti to neberu někoho to třeba zaujme....
Nemusel jsem použít slovo odpad,to zase ne,ale nezábavná pořád dokola ta samá hra...
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 09:01

Tesim se na NFS - Most Wanted
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 9. 7. 2005 16:40

includes píše:Tesim se na NFS - Most Wanted


A kdo ne,vypadá to dost dobře :D :shock:
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2005 05:40

Nějak mi v most wanted nesedí ta trasa,co byla k vidění na E3.Doufám,že tam budou i jiné :D
Ale těším se.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 1. 8. 2005 20:39

mno, takze, NFS 1 uuplne super - sak kvoli jednotke sa to stalo popularnym
NFS 2 SE - tiez pecka, velmi dobre
na trojke ma ***** ta vec, ze aj v 300km/h ste vybrali 90 stupnovu zakrutu bez problemov...zla hratelnost, islo to do kelu po par jazdach
4. ani 5. som nehral (4. som ani nevidel), ale 5. sa mi zdala nejaka pomala, bol to viac simulator si myslim, hoci som to nehral !!
NSF-U: cela hra boja doj...ana tym, ze vzdy pocas trate sekla, na chvilku, ale sekla, a to sekalo kazdemu !! uuplne kazdemu, skratka doondena hra...dalej ma tam hnevalo, ze ked ste si vybrali dalsie auto, tak to prve muselo najprv odist a druhe potom prislo - trvalooooo tooooo !!! dalej na sral catch-up, ale strasne !! ja som to presiel, ale s predposlednou tratou som mal veelke problemy, kde som musel 6. kol jazdit bez chyby. mohol som jazdit 5. perketne (superov by som mal predbiehat o kolo), spravil som chybu a oni ma predbehli...ale inac podarena hra, ako som povedal, presiel som to

NFS-U2: nainstaloval, vyskusal, islo to do <>, uy si ani nespominam na tie kraviny co tam dorobili, ale pamatam sa, ze ma ta hra *****...kebyze mam vsetko pisat, ze co ma *****, veeeelmi vela by toho bolo

cize sa pokusim zohnat si NFS4 a ked to bude onicom, zostava mi iba NFS 2 SE :)
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divocak 2. 8. 2005 09:18

[quote="Petr Kolář"t>Paar: Aha, jasně, omlouvám se, pokud se zdálo, že jsem se nevhodně navezl. Tohle vše vysvětluje. Já si třeba u PC rád užiju novou kartu, ale že bych si ladil LED všude po case, tak to asi ne ;)>/quote]


to je asi nejlepsi z celeho PCka. hodit novou grafiku a pokochat se jak to pekne slape oproti te co si poslal do vecnych lovist :-)
divocak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 23. 9. 2005 20:20

Hmmm... Nevíte jak rozjet NFS 4 pod WinXP?? Není nějaký oficiální patch??? Bylo to moje nejoblíbenější NFS :). Zkoušel jsem nějaké patche, sice to frčelo, ale poněkud se to drhalo :(.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 23. 9. 2005 21:44

Alanwake:JJ jde to,zkusim ti tern patch nebo co to je najít...
Zelik
First Blood

Odeslat příspěvekod AlienX 24. 9. 2005 00:17

nfs1 bolo dobre, 2 prepadak jak hrom, 3 good, 4 BEST, 5 *****, 6 dalo sa .., nfsu's nic moc

slava nfs skoncila, od 1998 zavodnym hram udava tempo Gran turismo, tento rok sa k nemu pridala forza motosports, v cisto arkadovom zavodeni kraluje burnout

na most wanted sa ale celkom tesim
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 24. 9. 2005 00:18

v nfs4 sa mi lubili hlavne trate< superb >
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků