Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2010 18:51

Dvojka je nejarkádovější... Teda kromě Undergroundů :-) To jen vypadá, že auto zatáčí ve vzduchu - musíš zatočit už na zemi :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2010 18:54

Tak v Undergroundech se ale nedalo zatáčet ve vzduchu. Jinak tedy u NFS U2 jsem to auto tak nějak cítil, to se třeba nedalo říct u NFS MW. I když je pravda, že jsem to auto v NFS U2 vůbec netunil, žádný hnusný spoilery a tak, čili proto jsem ho měl asi takový rozevlátý a to mělo šťávu. Krásnýho modrýho Civica jsem měl, obrázek už ale nemám :-( Ještě arkádovější než MW mi přišel Carbon, to jsem měl jen demo a to už byl zkrátka extrém.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2010 19:11

Spoilery neměly v U2 na jízdní vlastnosti žádný vliv :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2010 20:12

No, to tedy měly.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2010 21:01

No to teda neměly :-) Až do ProStreet byly jen pro parádu.

Zdá se, že NFS 4 s Vista patchem moc neběhá... Spíš se tak jako plouží :-)
http://my.opera.com/rejzor/blog/need-fo ... ta-edition
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2010 21:03

Musely mít vliv, protože jsem tam žádný spojlery neměl a když jsem je tam musel dát kvůli těm blbejm hvězdám, tak jsem to pak vůbec nebyl schopnej ovládat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2010 21:15

To se ti zdálo :-) Některý auta navíc měly spoilery tak nízký, že drhnuly o silnici, hlavně u dragů na kolejích to bylo znát.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2010 21:22

Tak já používal jen jedno auto. A opravdu to odpřísáhnu. Ničím jiným to být nemohlo, protože tuning, co není vidět, ten jsem prováděl, čili tlumiče, motor, to všechno bylo upravený a jezdilo mi to krásně vláčně, vůbec to nedrželo na silnici :-D a pak jsem to musel zaplácat a už se to nedalo ovládat (tedy asi dalo, ale já na to prostě nebyl zvyklej a nebyl důvod si zvykat na něco jinýho) tak jsem to zase sundal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 5. 2010 21:24

Já jsem taky používal jen jedno auto - MX5 Miatu a jezdilo to se spoilery i bez spoilerů úplně stejně :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2010 21:28

Tím to bude, já jezdil se Civicem a tam to jezdilo jinak. :-D No ne, mohl by se k tomu ještě někdo jiný vyjádřit? Já si za tím musím stát. Věřím, že u NFS MW to je jedno, ale tady fakt ne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 6. 5. 2010 09:17

takze :D

nejvetsi arkada je nfs2 (se)

moje milovany fzr http://www.youtube.com/watch?v=4PAUTc7NPlA

podle tady tohoto je nfs4 ultra realisticky simulator :) vicemene sem byl skoro zdesen jak obtizna nfs4ka je, vyhrat uz nebylo tak lehky jak v predchozich dvou dilech...(zataceni ve vzduchu sem si nevsiml..resp ta hra nedala moc sanci ocitnout se v dostatecne vysce abys to poznal :D ..a to na youtubu se jede v mape co bych rekl, ze v originalu neni a je prenesena ze trojky..)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2010 13:19

Čtyřka je těžká hlavně kvůli poškození... Ale že by nějak výrazně vybočovala nad průměr staré série, to bych neřekl.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 6. 5. 2010 13:49

vybocovat extremne nevybocuje..ale ve sve dobe sem to citil opravdu silne =) Auta proste reagovala jinak nez sem byl zvykly..jinci citlivost..vic smykovala a dokonce teda jezdila pozpatku i v defaultnim nastaveni :D Musel sem se vic snazit, abych ve velke rychlosti udrzel auto na ceste prave kvuli nachylsnosti na smyk.. oproti tomu v nfs2 sem presne vedel co auto udela pri takove a makove rychlosti.. ale to je fuk..obe hry patri mezi moje nejoblibenejsi..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 15:50

Need for Speed Shift Unleashed v příštím roce :-)

Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 16. 11. 2010 16:28

Pry uz na jare :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků