Need for Speed - Série

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Jaké druhy závodů vám seděly nejvíce?
Pouliční závodění (tuning) 43 %  45%  [ 43 ]
Policejní honičky 31 %  32%  [ 31 ]
Klasické "okruhové" závody 20 %  21%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 94

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2010 19:24

Jizda v noci?
Tak nejak mi stacila ta hruza v Carbonech...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 19:39

Co má společného Shift s Carbony?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2010 20:01

Znacku?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 20:13

Jo, ale to je asi tak všechno :-) Noční závody v jedničce Shiftu chyběly...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 11. 2010 20:49

NFS jsou arkadovy auta a jako arkada jsou vsechny dily vicemene stejne. To ze si jedna zkusila hrat na simulaci z ni jeste tu simulaci nedela.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2010 20:52

Aha, takže protože je NFS víceméně arkádová série, tak Shift prostě nemůže být simulace... Přístup hodný inteligenta :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 11. 2010 00:05

Muze ale neni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 10:28

To jen ty musíš do všeho rýpat :D Na nejvyšší obtížnost jízdního modelu a bez asistencí se chování aut podobá třeba Supercar Challenge nebo GTR2 a je lepší než v GT4, takže... Akorát fyzika kolizí má svoje mouchy, jenže kde nemá...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 11. 2010 12:40

Shift 2 Unleashed

NENÍ Need for speed, nevím co tato hra dělá v NFS threadu. Tvůrci konečně pochopili, že Shift je něco úplně jiného než neony a policajti v novodobých NFS. Takže respektujme je a neřešme tuhle nadějnou hru přímo zde. :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 12:55

Nápis Need for Speed už sice v logu není, ale minimálně v trailerech pořád figuruje. A značka zůstala :-) No ale založit na to nové téma klidně můžu...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 11. 2010 18:41

SCobra píše:To jen ty musíš do všeho rýpat :D Na nejvyšší obtížnost jízdního modelu a bez asistencí se chování aut podobá třeba Supercar Challenge nebo GTR2 a je lepší než v GT4, takže... Akorát fyzika kolizí má svoje mouchy, jenže kde nemá...

Ovladala se realne nebo jen "tezce*"?

(*na nejvyssi obtiznost)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 19:20

Copak já vím? :-) Jsem v životě v žádném z těch aut neseděl (a dovolím si hádat, že ty taky ne). Proto to porovnávám s jinými simulacemi - je to podobné, takže je to taky simulace. "Spíš arkáda" je GRID a ten má do Shiftu ještě hodně daleko.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 11. 2010 19:36

Tak zrovna v Gridu se mi ovladaly auta uplne spatne.

Nicmene to uz jsme hodne odbocili od puvodniho "at si strci nocni jezdeni za klobouk". :-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 11. 2010 19:44

To rozhodně nebude čistě noční ježdění :-) A závody v noci budou dobrý zpestření. Ještě by to chtělo to počasí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 7. 6. 2011 13:36

http://doupe.zive.cz/nfs-the-run---odha ... 1-a-141164

co to ***** je? .................( ..grafika hnus, animace ..komicke ano, mackani hovadin mimo zavodeni ..rly? omg.., a jeste navic neaky tragicky mesto s vrtulnikem co vas nedokaze sejmout ..) ....me uz tak strasne nebavi ty nocni zavody ve mestech... pokud nehodlaji ukazat neco libivejsiho z te hry..v originalnejsim prostredi ...tak nevim ...zlaty novy HP ...
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků