Forza Horizon 5

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 11. 2021 19:40

Nesmíš bejt socka. :D rFactor 2 tě vyjde na deset tisíc a taky nikdo nic neříká. Dostaneš tam tak 50 aut.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 11. 2021 00:11

Mám tak 250 her, co jsem ještě nehrál. Asi to bez Forzy nějak zvládnu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2021 11:14

Musíš se vždy zeptat, jestli chceš hrát to nejlepší možné a nebo ti stačí nějaké zbytky, které už nikdo nehraje. :D Horizon je nejlepší závodní série a pokud jsi minul jen jeden díl, je to velká škoda.

-- 22. 11. 2021 11:16 --

Pořád nepřekonané a to je docela staré:

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 11. 2021 12:15

To nejlepší, co někdo jiný řekl, že je nejlepší? Spousta opěvovaných her mně přišla debilních a spousta oficiálních *****ů mě bavila. Verdikt je, že nikdy nevíš, dokud si to nezahraješ. A tak neřeším, co kdo říká a prostě random hraju, co mě napadne. A buď to bude dobré, nebo ne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2021 14:36

To jo, občas jsou ta hodnocení divná. Ale Horizon jsou nejzábavnější auta, která můžeš mít a ještě mají super fyziku. To žádná jiná hra nemá. Od té hry nikdy neumím odejít a to je už několikátý díl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků