Jakou závodní hru zrovna hrajete?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2022 13:14

Tak hra není špatná, ale je to zatím slabota. Včera vylepšili fyziku, což je super, ale jako herně je to velmi špatné. Člověk by rád závodil, ale není jak a kde. A když už je, tak to stejně moc nevydělá. A to se dostáváme k tomu podstatnému, ti ***** schovají všechna auta, která si člověk zaplatil. Takže po týdnu hraní mám 60 aut ze 400. Co to ***** jako je? Ale máme řešení, člověk si může koupit za reálné peníze kredit. Jako tohle je fakt na žalobu. Takže hra pro nenáročné je teď super, ale je potřeba ještě hodně patchů, aby to dávalo smysl. Třeba jedna z nejdražších tratí vůbec (Le Mans) nemá žádné předpřipravené závody. WTF? Prostě typické GT, kde vše přijde časem, ale zatím ta hra smysl nedává i kvůli dementní ekonomice. Ale fyzika je vážně luxusní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 3. 2022 16:30

Nový DTM pack!

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 3. 2022 11:07

LOL, to sou dementi s tím GT7. Ve hře skoro není možnost vydělávat a za celou kariéru jsem vydělal asi 3 miliony. A teď tam dali na pár dní auto za 12 milionů. Jak jsem si říkal, že GT není špatné, tak teď to vidím jako úplný odpad. A jak si koupit bez možnosti hraní auto za 12 milionů? Mikrotransakce, 100 tisíc je za 66,-. Doufám, že ti dementi zkrachujou s tímhle přístupem. Odpad! :pozor
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 3. 2022 22:51

Tak jsem včera splitscreenovali. Dirt Showdown, Grid 2, Grid Autosport a Crash Time 3 :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2022 00:09

To jsou v pohodě věci, když nejsou peníze. Byl ten Autosport jiný? Lidi tvrděj, že fyzika je tam lepší. Pro mě vše všude bídná, ale jako ty hry nejsou vůbec špatný a první Grid musel být ve svý době pecka.

-- 15. 3. 2022 00:10 --

A fakt na jednom stroji? :D Jsem ani netušil, že to někde jde. GT to prý má, ale tam to bude asi placený jako všechno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 3. 2022 14:52

Nepřijde mi, že by měl Autosport lepší fyziku, než dvojka. U Touring aut jsem povypínal všechny asistenty a furt mi přišlo, že to jede jak po kolejích (oni to jsou asi předokolky). S formulema jde normálně vybrat smyk kontrem (nevím, možná to skutečně v reálu jde, ale co jsem vždy hrál formule, tak smyk skončil v 90 % hodinam. V Autosportu ne).

Problém Autosportu je ale zoufalé nudná kariéra. Je jen 5 kategorií. První je touring. Obyč. závody na závodních okruzích. Celkem nůďo. Endurance - to je pure nuda. Jedeš kvalifikaci. A pak máš udělat co nejvíc kol v časovém limitu. A je v tom zahrnuté sjíždění pneumatik, přičemž se sjíždí tak, jako by byly lisovaný z použitých šprcek. Open wheels jsou teda formule, opět klasifikace, pak závod. A ještě jednou identickej závod. Hrozná repetitivnost tím pádem. Ovládají se tak, jako v Gridu 2 obyč auta. Pak jsou městský okruhy, ty jsou ok. Pak je režim Tuner, opět závody a k tomu driftění. Tam to jedeš taky snad 10×, než je změna.

Takže za mě příšerná repetitivnost a vůbec celá ta kariéra je strašně nezábabně postavená. Prostě strom, jako byl v prvním Gridu nebo Dirtu je nejlepší, nepřijde nuda.

No a v neposlední řadě technická stránka... existovalo free DLC s 4K texturama, ale už není na Steamu dostupný a jinde jsem ho nenašel. A že ty textury nejsou nic moc. Kupodivu i auta mi přijdou nějaký low poly a lidi kolem trati jsou jak z NFS U2. Přijde mi, že graficky je to downgrade proti G2.

Takže mám z toho pocit hrozný rychlokvašky (vyšlo rok po G2), je to repetitivní, není to moc zábavný a hlavně nevidím důvod to hrát, když existuje G1 a G2.

Jj, na jednom stroji. Co je na tom? Splitscreen měl už snad starý Rollcage, ne? NFS ho měly taky dlouho (na konzolích). Mám 55" telku, takže po rozpůlení je to furt ok, ne jako když jsme se mačkali u 15" notebooku, kde šel nota bene výkon do ***** :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 3. 2022 20:54

Také mi to přijde vše stejně bídné. :D Ale já to hrál tak 5 hodin všechno dohromady. Moc to neznám, ale vím, že se mi fyzika nelíbí. Vlastně 2019 jsem dohrál a jako nikdy mi to nesedlo. Až pak jsem zkoušel staré díly a ony jsou úplně stejně plavající.

Aha, tak to nezní moc zábavně. Těžko říct. A co říkáš na poslední Grid? Jsem zkoušel ten trial a ta fyzika je snad ještě horší. :D Se fakt nedalo hrát.

Možná tam byl downgrade kvůli konzolím, kdo ví. Přece to pak vyšlo i na Switch.

To zní jako hry od CM. :D

Právě, dřív se to používalo, dnes už ne. Takže nejde o to, že už to tenkrát někdo měl, ale že už dnes to nikdo nepotřebuje. Chápu, jestli znáš živý lidi, tak to jde.

Já si dnes dával tohle. Je zajímavý, jak je AC pořád úžasná hra. Jsem ji trochu přeskočil kvůli konzolový verzi, která není ideální, ale obecně ta hra je skvělá i dnes.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 3. 2022 23:06

Poslední Grid jsem nehrál, ale klíč stojí 2 €, takže to brubnu. Mezitím jsem ale stáhl Crash Time 4 alias Cobra 11: Syndicate. Tenhle díl nejde ani nikde koupit, tak jsem musel sosnout. To mě snad nezklame jako CT5, CT2 a hlavně CT3 byl super.

Znám živý lidi no :-D Třeba ty Kobry mají splitscreen až pro 4, stejně jako třeba Sonic závodní hry.

A to hraješ na gamepadu nebo volantu?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 3. 2022 12:40

Zkus, bude to fajn. Já tam nemám rád tu fantasy fyziku, když jdeš do smyku. Hra ti auto chytne a je to spíše jako NFS. A hlavně smykem jet je rychlejší než čistě, což mi samozřejmě vadí. Ve všech hrách se snažíš je co nejvíce čistě, abys pak tady musel jezdit smykem.

Jsem rád, že máš rád CT3, ten jediný mám. O CT4 jsem nikdy neslyšel. On to nikdy nebyl mainstream. :D

Jasný, proč ne, já živý lidi moc nevídám. Hlavně v době internetu to už nedává tolik smysl. To je jako chodit do práce, abych tam seděl a makal, když můžu dělat vzdáleně.

Vše gamepad. Volanty nemám rád. Vždy mě fascinuje, když se gamepad bere jako něco horšího než volant. Mně přijde volant k ničemu. Až jednou bude místo a chuť, tak zkusím nějaký závodní set celý, ale do té doby jen gamepad. Chápeš, můžeš se hezky válet a hrát simulátor a nebo jako blázen kroutit rukama a být za půl hodiny úplně mrtvý. Za mě jasná volba. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 3. 2022 15:59

tdjohn píše:sem rád, že máš rád CT3, ten jediný mám. O CT4 jsem nikdy neslyšel. On to nikdy nebyl mainstream. :D
Sis z těch kober dělal vždycky *****. Jsem nevěděl, žes to taky hrál.

Já teda na gamepadu zdaleka nedám to, co na volantu. V tom jednom palci nemám tolik jemnosti, jako v obou rukou. Nemluvě o tom, že na volantu jsem jezdil s manuálem, protože s pádlama to nebyl problém. Na gamepadu to nende.

-- 16. 3. 2022 16:01 --

EDIT: Jo a ještě jak jsem dohrál znovu GTA 4, tak jsem si zkusil Drivera 4, abych si srovnal 2 New Yorkové hry. A jako jo, ten Driver se drží, je to asi nejlepší městská akce na 6th gen, imho se na to starší GTA furt nechytají. Hlavně mě pobavilo, že co se týče měřítka, tak se na Drivera nic nechytá. Pohled ze stejného místa na sochu svobody: GTA 4: https://ibb.co/DM7hkCG Driver: https://ibb.co/G3S6hKs
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 3. 2022 22:46

Jsem právě musel zkusit, když jsi to tak vychvaloval. Ten tvůj vkus není vůbec zlý.

Je to tak, to je jediná nevýhoda. Co by ti na volantu zabralo rok tréninku, to bude na gamepadu třeba 3. Ale zase podle mě to za to stojí alespoň vyzkoušet. Manuál mám skoro vždy a všude. Ve Forze i se spojkou, ale to je easy hra. U simulací normální jen nahoru a dolu. Taky je otázka, jestli máš automatickou spojku a třeba blip a tak. Plno nových kár nemá vůbec spojku, takže to tolik nevadí.

Tohoe jsem nikdy nezkoušel. Ale GTA IV je pro mě asi pořád nejlepší městská akce. Na Drivera se podívám...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 3. 2022 23:16

Ježiš tak to rád slyším, že se Kobra líbila. Hrál jsi s českým dabingem? Tvl ale zase typickej ty. Všechno zhejtit a pak zjistit, že je to dobrý :-D Podle mě moc zábavnějších arkádovejch aut není, navíc Evropa, ne jen furt samá blbá Amerika.

A kde máš na gamepadu řazení? Nebo nedej bože spojku?

Podívej, ale přistupuj k tomu s rezervou. Je to furt 6th gen. Fyzika, animace, jízdní model... to všechno holt už moc nenadchne. Ale je dobrej příběh, je na poměry generace slušný a velký město a má to atmosféru. Škoda, že nenechali jízdní fyziku z Driv3ra. Na klávesnici se to moc nedalo, ale o to větší to byla zábava na volantu. Auta měla váhu, odpružení, kolísavou přilnavost, tohle všechno bohužel v rámci zjednodušení ve čtyřce zmizelo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 3. 2022 16:29

Jsem to jen zkoušel a líbilo se mi to. Rozhodně by to mělo znát více lidí. Žádný dabing, hraju vše v AJ. Je tam v menu někde? Musím se na to více podívat.

Typicky je to X a B pro řazení. Spojka je podle Forzy na LB. Plno her to má podle Forzy. Ve Forzách používám spojku, protože tam je to součástí gameplay a je to nejrychlejší. U ostatních her to spíše zbytečné, max na drifty kvůli clutch kick. A třeba GT žádnou spojku ani nemá.

Se bojím, že to už nikde neseženu a zatím warez nejedu. Určitě mi nevadí staré hry. Staré kolikrát lepší než nové.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 3. 2022 16:41

V menu není, musíš někde sosnout a nahradit soubory. To vyšlo jen u nás v retailu.

Já kupoval klíč asi za 2,5 USD před týdnem, takže to určitě najdeš :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 3. 2022 13:00

Aha, jasný, tak dobrý, že se o nás tak pěkně starali. Jsem měl rád tyhle "Kaufland edice" her. Člověk tam vždy našel něco dobrého.

Super, klíče mi nevadí. Vadí mi, že mají tržní ceny, takže plno her stojí ranec. Třeba F1 2013 je docela těžké sehnat, ale podařilo se mi to. Driver SF zatím ne, stojí moc.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků