Jakou závodní hru zrovna hrajete?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 3. 2022 13:25

Ale to už za lepší cenu neseženeš. Ta hra je reálně abandonware a existuje jen xy posledních klíčů.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 3. 2022 14:22

Ta cena není úplně zlá, ale nevím, jestli by mě to bavilo. To stejné s TDU2. V plno recenzích píšou, že to ani pořádně už pustit nejde, tak nevím. Jinak skoro celá F1 zmizela z obchodů, tak bacha na to.

GT7 má krásných 2,5 user score. Možná to není tak skvěle udělané. :D
https://www.metacritic.com/game/playsta ... -turismo-7
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 3. 2022 02:16

Ta cena je pochopitelně zlá, to samý TDU2. Vyser se na to a sosni to.

Nj, always online lidi sere, když jsou servery down :-D

Grid Autosport dojeto 10 sezon po první velký šampionát a kašlu na to. Je to koncentrovaná nuda. Ze srandy jsem pak zkusil jeden závod v Dirt Showdown a jeden online turnaj v Grid 2 a oboje super. Takže je to hrou.

No a rozjel jsem tu Kobru. Je to super, jen to v defaultu jede úplně na nic (dropy k 9 FPS). Je potřeba hru přehodit z DX9 na Vulcan, pak mám lock 120 FPS.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 3. 2022 16:51

To jo.

To není jen o tom. Mikrotransakce a absence kariéry. Ta hra je příšerná. Přitom stačí odebrat MT a přidat kariéru.

Tak to jo, já tam stejně nemusel tu fyziku. Hraješ na gamepadu?

Super, tak pak řekni, jak se ti se Semirem daří. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 3. 2022 23:29

Jo, Xbox ovladač.

No odsýpá to podstatně víc, než CT3. V CT3 jsi musel být na správným místě se správným autem, aby se ti ozvali do vysílačky. Tady můžeš být s jakýmkoliv autem a ozvou se ti. A případně když se spawneš blbě, tak ti to buď hra řekne a nebo vidíš na mapě, kam dojet. Jinými slovy nikdy netápeš. Věc druhá, že na každou mapu daly desítky bodů, co máš zabrat, což není kdovíjaká zábava. Jízdní model asi stejný, ježdění ok. A ten postprocess je takovej zvláštní, připomnělo mi to tohle techdemo od Intelu: https://www.youtube.com/watch?v=P1IcaBn3ej0&t
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2022 00:30

Gamepad je fajn.

Tak to zní dobře! Musím se více podívat na tu 3. Proč není 4 na Steam? Pořád není čas, dnes vyšel zase skvělý pack do ACC:
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 3. 2022 07:45

Hele tak beru zpět. 4 není dobrá. Zahraj si 3. Proč 4 ani 5 nejsou na Steamu netuším.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2022 15:22

Super, zkusím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 3. 2022 11:35

Tady týpek psal o F1 na Steam v akci, což je pravda, jsem o tom přemýšlel také. Jenže to mám na Xboxu, tak je to zbytečné. Proč to zmizelo?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 3. 2022 22:28

Nevím, nic jsem nezaznamenal. Na mě vyskočilo WRC 4 za 1 €. Tak nevím, jestli do toho jít. Nemám ještě odjetý Coliny od Dirt 3 dál.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 3. 2022 13:43

WRC7 stojí to stejné. Má to rozbité ovládání na gamepadu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 3. 2022 22:23

Rozjel jsem Lost and Damned. Což není čistě závodní, ale závodem jsem včera končil a ... prosral ho.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 3. 2022 14:34

GTA IV je pořád špička. Škoda, že nikdy nic podobného už nevyjde.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyperpunk2077 10. 4. 2022 13:54

Dead Space 1 CZ :-)
Good Morning America
Cyperpunk2077
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 4. 2022 16:47

Cyperpunk2077 píše:Dead Space 1 CZ :-)

A v čem jezdíš?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků