Jakou závodní hru zrovna hrajete?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 6. 2022 13:13

Ty víš, jak dobře trávit čas. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 6. 2022 01:09

Hele není to tak zlý. Paradoxně jsem k nic moc Far Cry 4 chtěl nějakou nic moc závodní hru, abych to nějak střídal a nehrál furt jen jedno. No a výsledek je, že UC vlastně docela jde a posledních pár misí ve FC4 bylo taky dobrých :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 6. 2022 09:33

Ono NFS nikdy nebylo až tak zlý. Jediný problém byl, když přidali zatáčení přes driftování, to je úplně mimo *****. A třeba poslední MW mělo brutálně nízký steering rate, tak to nešlo vůbec hrát. Ale jinak to nehraju i kvůli tomu, že to má 30 FPS na konzolích už snad od začátku.

Jsem jen tak zkusil Project Cars 2, jestli je to ještě použitelný a jako pořád masakr. Prostě těch her je tolik, že nejde moc stíhat.

-- 20. 6. 2022 10:34 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 6. 2022 13:09

No to začalo v Hot Pursuit. Přesně jak říkáš, tap brake to drift dává smysl v kart racingu nebo Ridge Racerovi, ale v těch NFS jsem to nepobral. Most Wanted (2012) jsem vůbec nepochopil a to jsem tomu dal šanci několikrát. Hlavně zdrnout neustále se spawnujícím fízlům bylo v podstatě nemožný.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 6. 2022 14:04

Přesně tak, je to divný. Přitom je vidět, že ty hry jsou dělané za dost peněz. U každé by stačilo trochu změnit styl hraní a je to super závodní hra. Když Grid umí, co umí, tak z NFS lze udělat super závodní věc. Ono to možná ale má prodeje i tak a je to spíše pro děti, kdo ví. Je to škoda, já na NFS vyrůstal a to byly špičkové záležitosti. Underground 2 byl velký skok jinam a zase strašná pecka. Pak už to nikdy nenavázalo. Teď už se v tom jen plácají a ovládání auta je spíše jako nějaký vtip. Už nikdo si nepamatuje, že NFS1 byl vlastně simulátor.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2022 15:06

Je to tady!

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 6. 2022 15:45

Dirt Showdown, no :-D

Stejně je to *****, jak od prvního Gridu (po aplikaci depissing modu) je ta grafika v podstatě stejná dodnes.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2022 16:12

Uvidíme, moc od toho nečekám. :D

Grafika stejná není, ale jako nainstaloval jsem jedničku, že ji rozehraju, protože pořád je v plno ohledech lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2022 16:23

Jsem si říkal, že AC na konzolích má strašný stuttering a nechápal to. Nové konzole jsou přece silné dost. Tak tady to video ukazuje, že ani tenkrát to nebylo úplně ono. Fakt je na nových konzolích nehratelné kvůli tomu. Divné...

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 6. 2022 10:45

To je proč milujeme rF2!

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 7. 2022 07:54

Už jsem to zkoušel před pár týdnama a nějak to dobře nejelo. No a teď jsem zkusil poslední verzi emulátoru z githubu a voiala - 4K 60 bez významnějších poklesů. Mluvím o NFS Hot Pursuit 2 ve verzi pro PS2, která byla dost jiná od všech ostatních verzí. A po krátkém hraní jsem zjistil, že tam jsou i jiné tratě a prostředí. Když jsem tomu minule dal jen pár minut, tak jsem to zahodil s tím, že když už jsem to hrál na PC, tak se s tím nebudu zdržovat v trochu jiný verzi. Ale ona je nakonec dost jiná.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 7. 2022 23:35

Tak v Undercoveru už budu někde u konce, tak jsem nahodil TDU 2. A do mobilu NFS Underground Rivals.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 8. 2022 14:33

Furt TDU2.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 9. 2022 11:05

NFS Heat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 10. 2022 13:41

Furt Heat. Nedáte někdo?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků