Jakou závodní hru zrovna hrajete?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 8. 2021 17:52

V životě jsem u závodní hry nezažil, že by mi nějak pomáhala, protože jsem na gamepadu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 8. 2021 00:54

Z těch, které hraješ, tak úplně všechny. Spíše naopak neznáš hru, která ti vůbec nepomáhá a nemá ani filtry?

Nějaký hry nahoď a řeknu, co ti dělají.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 25. 8. 2021 16:50

Fajn, co dělaly NFS U, NFS U2, Grid 2, Dirt 2, F1 2018? To jsou asi poslední hry, co jsem tak nějak hrál.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 8. 2021 22:49

NFS netuším, sem hrál naposledy před 15 lety :D

Grid je normální arkádový ovládání s docela dobrou fyzikou. Takže úhel zatáčení máš omezený podle buď gripu a nebo jen podle rychlosti. Nemám teď Grid po ruce. Zároveň to auto plave, protože je tam vstupní filtr, který ti zabraňuje rychle s páčkou máchat. Counter steering helper ti umožňuje dávat counter, jako by se nic nedělo. Plus je tam samozřejmě stabilizace jako kráva, takže když ti to ujede, tak se nic neděje. To stejné GT na ovladači. F1 bude zase stejná, protože Ego. S ovládáním auta to má společného málo, protože ti hra do toho hodně kecá. Ale Ego fyzika je poměrně jednoduchá, tak to tolik nevadí, ale zároveň mi přijde docela realistická třeba proti aktuálnímu NFS.

Grid na volantu by měl mít daleko lepší, protože se to právě vypne. A u F1 2012 to šlo také vypnout. Stabilizace tipuju zůstane asi pořád.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 11. 2021 12:17

Dojety F1 2018. Stačila jedna sezóna.

Rozjetý V-Rally 4.

Nainstalované a připravené k hraní NFS Pro Street.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 11. 2021 14:34

Jsem koukal, to jsou dobrý věci. F1 nikdy nezklame. A V-Rally je v pohodě.

-- 22. 11. 2021 15:07 --

Jinak jestli chceš něco staršího, tak jsem konečně zkusil to GTR a je to pecka. Ta fyzika je pořád skvělá a grafika také. Zlatý časy závodních her, no. :D

-- 22. 11. 2021 15:09 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2021 20:36

Taky od 5. listopadu nehrajete nic jiného? Je to masakr! Už 4 byla nejlepší závodní hra a 5 je ještě lepší, ale záleží na požadavcích. Třeba odebrali ranked MP, což je pro někoho dost rána.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 1. 2022 13:48

Hráli jste Grid Autosport? K mému velkému překvapení první dojmy jsou velmi špatné. Pocit z jízdy jak v nějakých NFS. Z asistentů mám jen ABS a kontrolu trakce. Nejvíc mi to připomíná ty Kobry 11, co tu vždycky tak velebím :-D Ale co je zábavné ve městě, je ukrutná nuda na okruhu.

Přitom s prvním ani druhým Gridem jsem neměl problém, ale tohle bych mohl hrát klidně na šipkách jak je to o ničem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 1. 2022 18:17

Autosport je pořád stejný. Je divné, že ti přijde tak jiné. Všechny Gridy mají špatné ovládání, ale docela dobrou fyziku. Určitě si všechno vypni, nic není potřeba.

Autosport je právě konečně i trochu okruhový, tak to využij.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 1. 2022 19:13

A jezdí v reálu bez ABS? Z auta jsou pak sáňky. Přijde mi to trochu přitažený za vlasy.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 1. 2022 00:12

Jezdím prostě se vším vypnutým a úplně všechno. Protože jsou to hry.

Na to mi kámoš řekne, že on má v autě ABS, tak ho má ve hře. Další mi řekne, že GT3 káry mají ABS i TCS, takže ho také používá. Jako jo, dá se, ale prostě záleží i na hře a všechno je lepší bez. Grid je velmi jednoduchá hra, kde žádné pomocníky nepotřebuješ. Když si je zapneš na chvíli u simulátoru pro sebe a nebo z nutnosti kvůli MP, tak OK. Obecně je nesmysl to používat, protože to není potřeba. Jedině než se naučíš jezdit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 1. 2022 19:55

Posilovač brzd taky vypínáš? Co světla a stěrače?
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 1. 2022 20:44

Ti můžu dát kontakt na moje neschopný kámoše, si budete rozumět. Hraju hry pro trénink schopností. Čím těžší to je, tím lépe. Řízení aut v Grid je spíše pro děti, i když fyzika není úplně zlá. Určitě si nebudu cokoli zapínat. Záleží na tom, co od toho čekáš. Čím méně pomocníků používáš, tím lepší skill máš a tím jsi potenciálně rychlejší.

V Horizonu jsem hned začal jezdit se vším vypnutým a i když jsem byl nový, tak jsem během chvíle dával plno kamarádů. Teď už mám skill za většinou běžných lidí. To stejné ale bylo vždy i v Gran Turismu, ale to jsem ještě hrával na volantu. Čím více pomocníků používáš, tím pomalejší jsi. A já nechci být pomalý a zároveň nehraju pro zábavu.

-- 3. 1. 2022 20:48 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyperpunk2077 8. 1. 2022 14:19

Má cenu kupovat horizon 4 když mám Kartu HD 6870? 1GB VRAM?
Good Morning America
Cyperpunk2077
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 1. 2022 19:02

Nemyslím si, ale na storu je demo, tak to zkus.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků