Test Drive Unlimited 2

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod TONIIIK 3. 3. 2011 19:48

da se nejak zbavit tech aut co clovek vyhraje v challenge?
TONIIIK
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 3. 2011 19:54

Pokud vím, tak nedá...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 6. 3. 2011 17:59

Heh, právě jsem zjistil, že mi v JRC dali nový TDU2 za cenu použitého :) Ještě se divili, jaktože to nemají v počítači, když jich mají 5 :D
No nic, levnější to bylo o jen 100, ale i to potěší :)
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 7. 3. 2011 09:54

Zlevněná hra u JRC je stejně pořád o 20% dražší než je běžná cena. :mrgreen:

Každopádně už bych čekal, že se rozšíří DLC, současná nabídka pro mě není atraktivní.
oneill_sx1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2011 23:09

Je ve hře taky stanice s klasickou hudbou? Nějak se mi nepodařilo najít song list. A jak je možný, že to v ČR recenzoval jenom jeden server?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2011 23:19

Není tam stanice s klasickou hudbnou... A v ČR to recenzovali minimálně dva servery - Herniweb.cz a Hrej.cz.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2011 23:27

Aha, už to vidím, si to recenzoval :-D No já chodím na hodnoceniher.cz a tam se vždycky koukám, kde bylo co recenzováno...o vás asi neví, nechcete jim napsat?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2011 23:34

Když se na tu recenzi dívám zpětně, vůbec se mi nelíbí - potřebovala by úplně přepsat, jenže to už teď nejde...

Oni o nás ví, ale kdysi mi řekli, že máme málo recenzí, takže nás nepřidají a teď už se jim nějak nemůžu dopsat... Ale tak třeba se tam jednou dohrabem :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod garfield 2 22. 10. 2011 17:46

Já tu hru mám a musím říct že tam jsou dobrý káry,prostě dobrá hra.:-D
garfield 2
First Blood

Odeslat příspěvekod hluchanma 5. 2. 2012 08:12

Nevíte někdo proč mi nejede v TDU 2 Online casinu spustit ruleta ,poker hraju normálně ale ruleta nic ,jen to napíše Search valid session a nic se dlouho neděje ;-]
hluchanma
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2012 14:18

Protože na serveru není žádná ruleta vhodná ke hraní (buď moc a nebo moc málo hráčů). Atari bohužel nedomyslelo ten session koncept a moc jim to nefunguje.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod dockalacek 26. 6. 2013 08:53

Můžu tohle téma trošku oživit? Brácha uvažuje o koupi této hry a zajímalo by mě, jestli mu poběží na HP 4520s s procesorem P6100, 2GB RAM a Radeonem 5470. Vím, že je tohle docela náročná hra, ale aspoň na nejnižší detaily. Grafika by to utáhla, ale mám obavy z procesoru, aby se díky němu hra vůbec spustila... Díky moc.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 6. 2013 09:20

Grafika by to utáhla? :-D Jak jsi na takový nesmysl přišel? Je to podobně silný, jako 3650, kterou jsem míval a ta jen tak tak rozchodila hratelně jedničku. Klidně zkus warez verzi a uvidíš. Podle mě to nepojede, pokud ti tedy nestačí 800*600 a 20 FPS.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod dockalacek 26. 6. 2013 10:33

No, vycházím z youtube, kde najdeš tohle video a hra je hratelná, i když žádná hitparáda to není:

http://www.youtube.com/watch?v=pvLMMnlC2-Y

http://www.youtube.com/watch?v=-9PUvoB6qcs

S tím, že první video je nahrávaný FRAPSEM...
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 6. 2013 10:40

Jestli ti to první přijde hratelný, pak je hra hratelná ;-)

To druhé je nahrávané na i3, které je trochu jinde než P6100.
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka