Test Drive Unlimited 2

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 2. 2011 22:08

Srovnání jedničky a dvojky:

Dvojka je ošklivější, ale taková realističtější...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 2. 2011 23:11

Tohle se moc nepovedlo. Měli porovnávat za stejného počasí, ne když je v jedničce polojasno a ve dvojce jasno. Takhle těžko soudit. Jednička měla na prd vykreslovací vzdálenosti i naplno, to je pravda. A nějak tam nevidím HDR.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2011 09:10

Ona hlavně ta videa očividně nejsou ve stejné kvalitě... Problém vidím spíš v tom, že ve dvojce ubylo objektů - chybí tam zdi, ploty a takový věci (teda na tom videu).
Díky bohu za to, že tam žádné HDR není :-)
A špatný taky je, že jediné nastavení, které má vliv na kvalitu obrazu (a to ještě mizivou), je nastavení detailů okolí. Na FPS to nemá vliv skoro žádný.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 2. 2011 11:44

Teď mluvíš o TDU1 nebo 2? V jedničce bylo to nastavení ubohý. Šel nastavit jen dohled (skutečně vtipně schovaný pod úrovní detailů), HDR a AA. A HDR mělo velký vliv, ten dohled (na mojí kartě s velkou pamětí) moc ne.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2011 11:49

Mluvím o dvojce :-) Jedničku jsem mohl mít naplno a naprosto v klidu jsem držel 60 FPS při zapnutém VSYNC, ale ve dvojce jsem rád i za 30...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mimous 16. 2. 2011 18:50

Kde je ve dvojce obchod, kde se dá koupit Mercedes M?
Zatím jsem našel jen pár obchodů :((
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 2. 2011 19:39

Tam je spousta obchodů :-) Musíš hledat - buď ve hře a nebo na youtube ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod mimous 16. 2. 2011 22:08

Díky. To mě nenapadlo, hledat přes youtube, ale už jsem našel víc, než jsem hledal :D
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Killing Spree

Odeslat příspěvekod TONIIIK 17. 2. 2011 09:29

hral uz nekdo ps3 verzi? dojmy?
TONIIIK
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2011 10:07

Zatím bohužel ne... Ale předpokládám, že to bude totéž co na PC, jen snad plynulejší a bezproblémovější :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SmartinS 17. 2. 2011 15:16

Já bych hrál už včera (na PS3), ale to by mi nemohli poslat email, že hru budou mít až v pondělí. Takže budu hrát asi až tak za týden. :(
A to mi traktor zetor simulator poslali ještě o 2 dny dříve.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2011 15:28

Dneska to snad zkusím...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 17. 2. 2011 23:17

Průser jsem předpovídal už dlouho.

Známku bych hodně snížil za zbytečnou a kýčovitou "sociální" vložku ála The Sims. Na Ibizu v životě nepojedu, protože je to tam samý gay.

Grafika není žádný zázrak, celkově moc sterilní. V noci je to hodně náročné. Ošklivá tráva.

Jízdní model je hodně jednoduchý - jezdím na hardcore a je to jako běžná arkáda. Auta se chovají dost divně.

Proč nemůžu mít na gamepadu manuální spojku?

Alespoň je co hrát, než vyjde Dirt 3.

Pro mě je to zklamání kvůli původní hře, která byla výborná (dodnes mé nejoblíbenější závody). Nový díl je v mnoha ohledech krok zpět.
oneill_sx1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 2. 2011 09:05

Známku snižovat za něco, co můžu v klidu ignorovat? To je přeci nesmysl...

Grafika sice není žádný zázrak, ale nebrání to hře být nechutně náročná :D V noci mi to nepřišlo o nic náročnější než ve dne. Tráva je ošklivá skoro v každé hře už od Oblivionu, protože to není tráva ale spíš obilí... (Autoři toho "travního" enginu zjevně trávu nikdy neviděli.)

Zkoušel jsi jezdit i na ostatní "obtížnosti"? Hardcore je v porovnání s nimi opravdu hardcore. Pravda, Hardcore v jedničce bylo úplně jiný kafe...

Proč bys nemohl mít na gamepadu manuální spojku? Když si jí nastavíš na nějaké tlačítko v konfiguraci, tak ji normálně můžeš používat. Teda aspoň já můžu (mám X360 gamepad).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 18. 2. 2011 11:46

Tlačítko spojky nastavené mám, ale v nastavení mám na výběr jen dva režimy řazení - automatické a sekvenční.
oneill_sx1
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka