Test Drive Unlimited 2

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 2. 2011 00:52

Nemám slov. Takže se mi to ale nezdá, že se s tím nedá jezdit? Člověk musí ztratit pojem o té zatáčce. A dělá to i kamery z kapoty/nárazníku?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 2. 2011 10:19

Možná to opraví nějakým patchem a navíc se dá ta kamera dorovnat klávesou na centrování kamery.
Z kapoty/nárazníku nejezdím (jen v GT5, kde je potřeba přesnost), takže nevím.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 19. 2. 2011 11:47

skoda ze se nedá jako v jedničce nastavit pozice hlavy řidiče :(
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 20. 2. 2011 00:03

Tak jsem TDU2 nainstaloval do PC a jsem spokojen že mi jede na plné detaily plynule v pohodě narozdíl od dema.

2 D3VL3R - Nevím jak tobě, ale normálně mě jde pohled řidiče zapnout :)
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 2. 2011 00:29

Pohled řidiče zapnout bez pochyby jde, ale já to pochopil tak, že nejde nastavit, kde přesně ta kamera má být (jestli člověk vidí hodně z interiéru - kamera je vzadu, nebo jen třeba vršek volantu - kamera je vepředu). To v jedničce šlo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 20. 2. 2011 09:31

ano, nastavit pozici hlavy, nize, blize od volantu atd..., to je skoda ze to odstranili
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 20. 2. 2011 10:18

Teď jsem cca dvě hodiny hrál, asi u toho dneska strávím celej den : )

Přesně to co jsem si přál je konečně tu, skvěle zpracovaná závodní hra s krásným, otevřeným světem, kde můžu jezdit z pohledu z interiéru. Plus suprově zpracovanej multiplayer, návykovej FRIM systém, výborný offroady..

Zatím bych to viděl tak na 9.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2011 11:30

Blbý je, že všechny eventy jsou nepříjemně jednoduchý... Aspoň autoškola by IMHO měla být podstatně těžší, takhle se tam člověk nic nenaučí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 20. 2. 2011 14:01

Co by ses tam chtěl učit? Jak se rozjet, projet zatáčku a zabrzdit? Ve většině závodních her, včetně původního TDU, žádné autoškoly nejsou. Naopak tutorial by se hodil ke všem těm krávovinám okolo.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2011 14:32

Co se tam učíš v Gran Turismu? Jak se rozjet, projet zatáčku a zabrzdit. Pochopitelně by bylo zbytečný dělat autoškolu v TDU2 tak těžkou, ale když se při plnění jednotlivých úkolů nemusím vůbec snažit, je autoškola ve hře úplně k ničemu.

Však na krávoviny okolo tam máš tutorial... Na začátku hry ti vysvětlí úplně všechno.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 20. 2. 2011 14:47

GT a TDU2 jsou přecijen dost odlišné hry.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2011 15:03

To jsou... V TDU2 je autoškola úplně k ničemu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 20. 2. 2011 16:14

SCobra: už jsi dělal autoškoly na Oahu?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod 8Paul 20. 2. 2011 16:38

Já ty autoškoly beru jen jako takový easy zpestření, na tý ibize jsou fakt snadný moc, ikdyý párkrát jsem něco opakoval.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 20. 2. 2011 16:53

Já teda na Oahu nedokončil ani jednu, měl jsem ale klávesnici. Ibiza je lehká.
SmartinS
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků