Test Drive Unlimited 2

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod TONIIIK 3. 3. 2011 19:48

da se nejak zbavit tech aut co clovek vyhraje v challenge?
TONIIIK
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 3. 2011 19:54

Pokud vím, tak nedá...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 6. 3. 2011 17:59

Heh, právě jsem zjistil, že mi v JRC dali nový TDU2 za cenu použitého :) Ještě se divili, jaktože to nemají v počítači, když jich mají 5 :D
No nic, levnější to bylo o jen 100, ale i to potěší :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 7. 3. 2011 09:54

Zlevněná hra u JRC je stejně pořád o 20% dražší než je běžná cena. :mrgreen:

Každopádně už bych čekal, že se rozšíří DLC, současná nabídka pro mě není atraktivní.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2011 23:09

Je ve hře taky stanice s klasickou hudbou? Nějak se mi nepodařilo najít song list. A jak je možný, že to v ČR recenzoval jenom jeden server?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2011 23:19

Není tam stanice s klasickou hudbnou... A v ČR to recenzovali minimálně dva servery - Herniweb.cz a Hrej.cz.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2011 23:27

Aha, už to vidím, si to recenzoval :-D No já chodím na hodnoceniher.cz a tam se vždycky koukám, kde bylo co recenzováno...o vás asi neví, nechcete jim napsat?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 3. 2011 23:34

Když se na tu recenzi dívám zpětně, vůbec se mi nelíbí - potřebovala by úplně přepsat, jenže to už teď nejde...

Oni o nás ví, ale kdysi mi řekli, že máme málo recenzí, takže nás nepřidají a teď už se jim nějak nemůžu dopsat... Ale tak třeba se tam jednou dohrabem :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garfield 2 22. 10. 2011 17:46

Já tu hru mám a musím říct že tam jsou dobrý káry,prostě dobrá hra.:-D
garfield 2
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hluchanma 5. 2. 2012 08:12

Nevíte někdo proč mi nejede v TDU 2 Online casinu spustit ruleta ,poker hraju normálně ale ruleta nic ,jen to napíše Search valid session a nic se dlouho neděje ;-]
hluchanma
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2012 14:18

Protože na serveru není žádná ruleta vhodná ke hraní (buď moc a nebo moc málo hráčů). Atari bohužel nedomyslelo ten session koncept a moc jim to nefunguje.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 26. 6. 2013 08:53

Můžu tohle téma trošku oživit? Brácha uvažuje o koupi této hry a zajímalo by mě, jestli mu poběží na HP 4520s s procesorem P6100, 2GB RAM a Radeonem 5470. Vím, že je tohle docela náročná hra, ale aspoň na nejnižší detaily. Grafika by to utáhla, ale mám obavy z procesoru, aby se díky němu hra vůbec spustila... Díky moc.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 6. 2013 09:20

Grafika by to utáhla? :-D Jak jsi na takový nesmysl přišel? Je to podobně silný, jako 3650, kterou jsem míval a ta jen tak tak rozchodila hratelně jedničku. Klidně zkus warez verzi a uvidíš. Podle mě to nepojede, pokud ti tedy nestačí 800*600 a 20 FPS.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 26. 6. 2013 10:33

No, vycházím z youtube, kde najdeš tohle video a hra je hratelná, i když žádná hitparáda to není:

http://www.youtube.com/watch?v=pvLMMnlC2-Y

http://www.youtube.com/watch?v=-9PUvoB6qcs

S tím, že první video je nahrávaný FRAPSEM...
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 6. 2013 10:40

Jestli ti to první přijde hratelný, pak je hra hratelná ;-)

To druhé je nahrávané na i3, které je trochu jinde než P6100.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků