CMR:Dirt 3

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 4. 2011 18:01

Dneska jsem zkousel tu pre-alpha verzi a abych pravdu rekl, tak to vypada uplne stejne jako dvojka. Hral jsem to na X360 a obcas celkem nepekne klesl framerate (= vyjeti z trate). Snad s tim neco udelaji.

A ta gymkhana mi moc zajimava neprijde. Jezdit sam v arene porad dokolecka jako idiot. No nevim. Kazdopadne se na to tesim vic nez na Shift.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 4. 2011 18:07

A jak se dnes clovek dostane k hrani Dirtu 3? :-) Ja se na hru strasne tesim, hned bych si ji zkusil.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 9. 4. 2011 18:10

Lo!Zza píše:Dneska jsem zkousel tu pre-alpha verzi a abych pravdu rekl, tak to vypada uplne stejne jako dvojka. Hral jsem to na X360 a obcas celkem nepekne klesl framerate (= vyjeti z trate). Snad s tim neco udelaji.


Konzole už nemají jít kam dál bohužel
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 4. 2011 18:16

Tak takovy DiRT 1 na X360 byla neskutecna pecka co do grafiky, jen hra oproti PS3 verzi trpela strasnym tearingem obrazu, ale to mi nevadilo. Ohledne trojky mi postaci kdyz si dobre vyhraji se snehem (novinka :-) ), udelaji poradnou karieru (ne ten rally cross jako minule) a budu spokojenej. Jeste by se mozna ty auta nemusely chovat jako nafukovaci cluny na pisku :-) proti arkadam nic nemam, ale tady to bylo misty fakt uz moc.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 4. 2011 18:29

sega.maniac píše:A jak se dnes clovek dostane k hrani Dirtu 3? :-) Ja se na hru strasne tesim, hned bych si ji zkusil.

Byl jsem na Comic Conu a meli tam stanek. Mimo jine tam byl i Portal 2 a nejakej novej Flashpoint.
Foto
Foto2

Ale co jsem koukal k typkovi vedle, tak mu to jelo o neco plynuleji. Mozna jsem mel jen smulu na vadnou konzoli.
Fyziku taky moc nevytunili. Bojim se, ze se bude zase opakovat situace, kde pulmetrovej sutrak bude mit parametry jako cihlova zed.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 4. 2011 19:05

No jo vy se tam mate.. to cumim, dik :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 4. 2011 09:55

Weight: Spíš ten engine už nemá kam jít dál... Však už toho má taky chudák za sebou dost a dost...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 5. 2011 00:25

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 5. 2011 18:42

Tak uz je venku a nikdo nehraje? Ja se priznam, ze jsem nejdriv chtel zkusit neoficialni demo, abych zjistil jestli mi to vubec pojede plynule, a jsem fakt mile prekvapen. Jede to snad jeste lip nez dvojka a vypada to o neco lip a taky se to lip hraje!

Celkem mne mrzi soundtrack, zadna velka vypalovacka...ale jeste to nemam tak oposlouchany.

Btw proc je sakra PC verze tak strasne draha??
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2011 14:40

Tak po prvni serii zavodu musim rict ze dvojka se mi libila tou svoji stylizaci o trochu vic. Tady mi fakt vadi ta hudba a obecne to tak nejak zgranturismovatelo.
Nicmene je to furt skvela zavodni hra.

A ta gymkhana je celkem tezka. :D

Rozjel nekdo to uploadovani videi na YT? Ja cosi zkousel, ale na svym uctu to porad nemam.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 5. 2011 19:42

Ale grafika pořád stejná co? I když v tom dešti jsou ty kapky na těch autech docela dobré a dobře to vypadá
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil Weightlifter dne 28. 5. 2011 20:07, celkově upraveno 1
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2011 20:06

Mne celkem prekvapila kvalita textur. Myslim, ze jsou hodne povedeny. Nejlip to jde videt vzdycky na zactku zavodu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 5. 2011 20:07

Textury jsou takové jak byly. Ve dvojce byly stejné, ale nejsou špatné. Ale říkám nejlíp to vypadá v tom dešti
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2011 20:17

Hlavne se to hraje uplne super. Ale ten prvni zaovd jsem hral asi 5x nez jsem ho udelal na prvni misto. :D Prisel jsem na to, ze za to muze ta vodici cara, protoze mne nutila jezdit az moc predpisove.

Zprovoznil jsem to uploadovani na YT. Popravde kvalita nic moc..navic jde jen 30 vterin. Snad to casem zvednou alespon na 720p.



"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 5. 2011 20:19

Je tam vůbec vidět rozdíl mezi DX 11 a DX 9?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků