CMR:Dirt 3

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2011 20:25

Ja DX11 nemam, takze mne je tohle celkem ukradeny. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 5. 2011 20:47

Mně to přijde u mě hezčí Wé.. :hm
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 5. 2011 20:48

No tak hoď screeny ale lepší to asi nebude. Tohle je na max detaily 4xMSAA. Právě na těch screenech to vypadá super
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 5. 2011 21:14

No jako uprimne, od Dirtu nikdo necekal, ze bude lamat nejaky rekordy v grafice.

Ale jizdni model je o dost vylepsenej.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2011 21:41

Rozdíl mezi DX9 a 11? Ve dvojce žádnej nebyl, tady snad ano? :-D

Jinak kvalita toho youtube bídná, škoda. Co se týče kapek na autě, jsou nějaký velký, takovýhle voda neudělá. Nicméně lepší než nic.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 5. 2011 21:44

Ve dvojce teda rozdíl byl... Minimálně v nasvícení...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 5. 2011 21:45

Sasakr píše:Co se týče kapek na autě, jsou nějaký velký, takovýhle voda neudělá. Nicméně lepší než nic.

Tak jasně hlavně ve skutečnosti by ty kapky stékaly, ale co mě štve že to ty kapky nejdou vidět zevnitř na okně což je pěkně na nic
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2011 22:19

Jak to, vždyť zvenku na okně jsou, ne? To jako za deště nevidíš zevnitř vodu na skle a stěrače co ji stírají?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 5. 2011 22:20

Zevnitř na oknech nejsou kapky vidět. Ono to vypaá dobře jenom zvenku jinak nic moc
EDIT ne tak jsem tam měl nějakou chybu jsou am vidět, ale okno z venku vypadá že je šíleně mokré a kapek zevnitř je jen pár
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 5. 2011 00:35

Tak tady pár obrázků. Možná to je jen moje domněnka, že to u mě vypadá líp, nevím :) První img je z benchmarku, vše na ultra a vyhlazování bylo při benchmarku 16MSAA. Nakonec při hraní hned prvního závodu to nebylo plynulé, tak jsem dal 8CSAA a bylo to ok. Při 16CSAA se mi sekne obraz a slyším jen zvuky, jak jedu, ovládám menu apod. :D Zajímavé :D
Jinak mi přijde, že se auta chovaj jak vlaky. Najel jsem na skálu, auto vylítlo dvacet čísel nad zem, dopadlo jak cihla a jelo, jakoby se nic nestalo.. Jak přibité :-! Ve dvojce mi to tak nepřišlo, tam došlo ihned ke kolizi.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 5. 2011 00:51

Na GTX 460 to jede poměrně dobře, mi to jede na max 1920x1080 48FPS v tom benchmarku ale jen 8xMSAA
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 5. 2011 01:20

Tak koukám na videa, vypadá to moc pěkně a zábavně http://www.youtube.com/watch?v=6mtNA486AYk

Nicméně co to má být to zrychlení? Jsou to snad NFS nebo co?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 5. 2011 09:47

Je to arkáda jak prase, auta jedou skoro jak po kolejích. Proti dvojce je to poznat, navíc, když jí pořád hraju.. Ale jednička byla mnohem horší :-!
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 5. 2011 12:38

Jednička byla super, auto sis mohl nastavit pole potřeby tady nejde nastavit skoro nic. Podle mě to jde od desíti k pěti
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 5. 2011 12:58

Jednička měla naprosto úchylnej jízdní model, to je podle mě v rally hře o dost podstatnější než nastavování drobností (když ani po jejich nastavení není ten jízdní model o nic míň dementní).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků