WRC FIA World rally championship

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2010 00:20

Zkoušeli jste demo? Už z videí jsem viděl, že to vypadá poněkud zastarale, ale to mě obvykle moc netíží. Nicméně tohle jsem snad ještě nezažil. Spustím hru v 1440*900 a vypadá, jako bych ji spustil v 1024*600. Takové to známé rozostření. Je to snad postproces? A co je horší, že navzdory grafice mi hra nejede nic moc, nastavení hne s plynulostí jen o pár snímků. Líbí se mi velké množství kamer včetně dvou z kokpitu. Model řízení je takový klasický arkádový. Loadingy jsou hrozivě dlouhé. Suma sumárum moc se mi to nelíbí.

Jako plus můžete brát, že hra vypadá celkem plynule i při nízkých FPS, jako jsou 27-30.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod USER47 30. 9. 2010 13:57

Ten blur je podobnej jako třeba v Mafii 2. Myslel jsem, že se toho zbavím vypnutím DOF v nastavení, ale to nemělo žádnej efekt. Ale ono stejně není moc o co stát, je to celkem sranec.

btw: loadingy jsou i na mý šunce celkem krátký.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 30. 9. 2010 14:59

Zkoušel jsem, nic moc, zlatej Dirt 2 apod :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2010 16:06

No v tom nastavení mi přijde, že krom stínů tam nejde jakákoliv změna vůbec poznat.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod beat 30. 9. 2010 16:42

Finsko fuj, Jordánsko pěkné...
Jinak mi to ale nepřijde jako AAA titul. Spíše nějaká nízkorozpočtová hra.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 11. 2010 16:56

Presne, Finsko nic moc Jordansko ujde. Konzolova verze jde jinak uz nova sehnat pod 550kc i s postou do CR (thehut.com) to je hned jina nez tech 1399 korun za ktere se u nas prodava, navic jeste se zamcenymi bonus vozy oproti PC verzi, ktera stoji polovic.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2011 14:41

Byl to trhák, tak vydali dvojku. http://www.youtube.com/watch?v=gTcWL8nTW8I
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2013 18:31

Jak já se ke konzolím nedostanu, tak to pro mě dneska byly Vánoce. Viděl jsem druhý díl týhle hry na PS3 a to bylo strašný :-D Rozlišení tragický, FPS maximálně 30, slušný propady, hnusná mazanina.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 9. 2013 01:49

Tahle hra je zajimava az tretim dilem a pokud mozno na X360 (kdyz uz na konzole), pak docela ujde, ale zimni lokace stale nic moc, na ctyrku jsem zvedav. Dvojka byla jen upravena jednicka, minimalni posun. Milestone neni spatny tym, maji za sebou plno dilu SBK a i 2x Moto GP.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating