F1 2010 - Codemasters

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rallydavid 26. 9. 2010 21:50

No nemělo by.Snažil jsem se co nevíc procesů před zapnutím hry vypnout. To same se mi ještě stává u Mafie 2 ale jinak jsem podobný problém s žádnou jinou hrou neměl. Je mi to záhada. Dokonce jsem včera stahnul i nejnovější ovladače na grafiku a nic :?:
rallydavid
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 22:12

Možná je problém v té ramce nebo málo paměti na grafice...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 9. 2010 22:25

Takže první relativní úspěch.

Monza, druhá obtížnost, asistenty vypnuté kromě trakce na medium a vodící lajny.

Páté místo na 20% délky závodu. Hraju na joypadu s kloboukama. Sem spoceny až na prrdeli. :D
Zítra dám jiný okruh.
Naposledy upravil _DAVE_ dne 27. 9. 2010 11:24, celkově upraveno 1
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rallydavid 26. 9. 2010 22:28

No ale podle minimalnich požadavku mě můj pc všechno splňuje a tedy i na to nejhorši minimum by to mělo jít s přehledem a nic.Seká se to stejně jako na full detaily. :-S :?:
rallydavid
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 9. 2010 22:31

Osobně to vidím na slabý procák. Ale může to být i něco jiného.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 22:39

DAVE: Přemýšlel jsem, že bych zapnul vodící lajnu, ale to požadované 17. místo bych mohl dát i bez toho... Jen to nesmím pokaždý v pátém kole podělat :D (Ještě jezdím drsňácky na 100% délky.) Na klávesnici se nedá dost dobře akcelerovat do zatáček... Co máš za gamepad?

Kdyby to byl slabý procák, tak by to jelo pomalu pořád, ne? :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 9. 2010 23:42

Těma minimálníma nárokama bych se moc neoháněl, za prvé to bývají často nesmyslný údaje a za druhé se pohybuješ jen velmi lehce nad těmi minimálními.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 9. 2010 23:51

Prááávě... Tam někde bude zakopaný pes :-) Jak jsem psal, s E8400 na 3 tisících, 5770 s gigem a 4 GB RAM mi to jede 30 - 35 FPS. Pravda, na maximální detaily a 1680x1050, ale obávám se, že snižování a zvyšování nemá moc velký efekt ani na vzhled ani na výkon...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 9. 2010 00:17

A co třeba stíny, jdou tam vypnout?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 9. 2010 00:43

Ano, dají. Ale stíny jsou tu chápány tak jako všeobecně - trochu jako Ambient Oclussion - bez nich vypadá hra dost divně.
Pak se dají snížit nebo úplně vypnout částicové efekty, lidi, řidiči, vzdálené vozy, objekty, stromy, odrazy, motion blur (vůbec jsem si nevšiml, že by tam nějaký byl), stopy pneu a detaily oblečení a jiných látek.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rallydavid 27. 9. 2010 10:29

No já myslel že s těma minimálníma se mohu ohánět. Minimum grafika je 7800 a ja mam 9600, což je o necelý 2 řady výš. Ikdyž uznávám, že neni nijak výkonná, tak na to minimum by to mělo stačit. A jak je vidět, když jedu to pul kolo bez sekani, tak mi to zvládá grafiku i na 1440x900 všechno na střední detaily bez antialisingu, tak jsem myslel že to musí jít. To je teda paráda.Nevydají demo.Podle min.naroku by to měl zvládat a člověk to koupí a ono mu to nejde.No to bych se z toho po****. :'( .... :?: :?:
rallydavid
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 9. 2010 11:21

Poučení do příště - podle minimálních se nedá řídit :-) Buď to musí člověk risknout a nebo se řídit spíš podle doporučených. Grafika by možná i stačila, ale těch pamětí je málo a procesor taky nic moc.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 9. 2010 11:24

SCobra - No já myslel že mu to jede pořád skoro stejně. DC na 2.2GHz je docela málo..

Pad mám obyč Logitech, nejlevnější s kloboukama.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rallydavid 27. 9. 2010 11:45

No to si děláte srandu s tim procesorem. A já si myslel že ten bude nejsilnější stránku ntb když jsem si ho kupoval. Ty ramky jsou minimum ale řekl bych, že to jima neni. No ta grafika je nejslabší stránka ikdyž by to měla zvládat. Ale do toho procáku bych to fakt neřekl. :-S .No takže z toho plyne že tu hru mužu zahodit :-(((.sakra a to se mi tak libila ( když se to zrovna to pulkolo nesekalo :lol: )
rallydavid
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 9. 2010 11:54

Jo to je notebook... No joooo... Tak to se podtaktovává. Je potřeba vypnout automatický podtaktování a řízení spotřeby nastavit na výkon.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků