Need for Speed: Hot Pursuit

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 13. 12. 2010 19:27

Proč bych si měl kupovat konzoli ?!!! Já si zaplatil hru, zaregistroval jsem se ke službě a očekával že dostanu DLC. Ale pro vydavatele jsem druhořadý zákazník protože nehraju na plastové krabici pod televizí s pět generací starou grafickou kartou. Tak ať se jde bodnout, už si žádnou novinku nekoupím. A do HW taky cpát peníze nebudu, nestojí to totiž za to.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2010 19:32

Většina konzolových DLC je placených. Jak se to platí na PC?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 12. 2010 19:36

PC: Ne, pro vydavatele jsi druhořadý zákazník, protože velká spousta tobě pdobných hry nekupuje, ale pirátí :-) Nejdřív si musí udělat PCčkáři pořádek ve vlastních řadách...

tdjohn: Platí se stejně jako na konzolích :-) Přes kartu nebo přes PayPal...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 13. 12. 2010 19:38

Normálně, buď kartou, pay palem nebo se prodávají kartičky s body za které lze tyto DLCéčka kupovat.

Ale ať si to nechaj. Prý ani nové Dragon Age 2 nebude česky, protože se to nevyplatí... No nic, příští rok investuju do Zaklínače 2, Duke Nukem Forever a Diabla III (jestli vyjde). Ať se jde EA bodnout, bojkotuju kvůli ochraně Ubisoft, můžu bojkotovat i EA... Možná dám šanci Shiftu 2 ale možná taky ne. (A to mě první díl bavil moc.) Já bych neřekl kdyby to vydali později ale nevydat to vůbec?

No a ? Já nepirátím, tak ať udělaj stahovatelná DLCčka jen pro lidi co mají originálku, to snad jde... EA účet mám už mnoho let, od dob Battlefieldu 2, tak fakt nevím proč mám být diskriminován. (PS: Na ixo se krade taky ale to asi nevadí...)
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 13. 12. 2010 19:40

Aha, tak to je fajn. Viděl jsem nějaké Bioware body, ale u těch ostatních jsem právě netušil, jak to chodí.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 12. 2010 20:05

Však DLC jsou jen pro lidi, co nepirátí... Problém je, že takových lidí není dost, takže se konverze nevyplatí.

Na Xko se nekrade tolik...

A stejně vydají nějakou GOTY edici, kde budou všechny DLC, když už to ocenění vyhráli. Takže bych zatím nehysterčil.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 13. 12. 2010 20:11

Nemluvě o tom, že DLC jsou na warez scéně taky.. :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 14. 12. 2010 06:55

GOTY edice mne nezajímá.... Nebudu si kupovat to co už jednou mám doma. Všechno zlé je k něčemu dobré. Aspoň zbude víc peněz které se dají investovat jinam :) Třeba do modelaření :P
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2010 11:26

Proč vlastně takhle plašíš? Však to DLC zdarma na PC vyjde, jen se zpožděním...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 14. 12. 2010 15:55

Na tiscali píšou že nevyjde vůbec, protože prý nemají prostředky na to ho pro PCéčko udělat.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2010 15:57

Na Tiscali jsou idioti... EA psali, že neměli prostředky, aby ho vydali současně na všechny platformy.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod USER47 14. 12. 2010 16:00

"Hey all, unfortunately we will not be releasing Need for Speed Hot Pursuit PDLC for the PC. While we are certainly committed to providing the best possible game experience and ongoing support for our PC community, (as you have already noted) we have a limited amount of resources that makes it so that we are unable to deliver new content to all platforms. We sincerely apologize for any inconvenience, but on the positive side we do have more updates and content on the way for PC players--look for news very soon."

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/ ... e#11140505
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mrak 14. 12. 2010 16:04

Mno to je přesně to, co mě sere.. Protože to není napsáno jen na Tiscali.. Oni ani blogeři a další, co píší články, neumí psát a přeložit to pořádně.. :-X Proto jsem to psal.. Taky mi to bylo divné, když jsem četl dřív, že to má bejt zadarmo..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 14. 12. 2010 16:07

Mrak: Přečti si můj předchozí příspěvek, Tiscali to má tentokrát dobře. Tohle konkrétní DLC na PC prostě nevyjde.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2010 16:16

Tak jsou idioti v EA, protože pokaždé píšou něco jinýho...
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka