Need for Speed: Hot Pursuit

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 2. 11. 2010 18:59

Sasakr píše:Ták...java verze je opět brak.
A cos čekal? :mrgreen: Když hrát, tak NE na mobilech ;-) Hraj závody u PC/konzole, nebo si kup PSP :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 11. 2010 19:13

Co jsem čekal? NFS MW v javě byly super http://www.youtube.com/watch?v=ENcgmcguleU , Carbony už horší, ale šlo to http://www.youtube.com/watch?v=-XbyCZoToMs , no a pak přišli Pro Street s novým enginem, který přinesl moc pěknou grafiku, ale zároveň...totálně neuvěřitelný model řízení, kdy auto v podstatě samo zatáčí, blbě se to popisuje, to se musí vidět http://www.youtube.com/watch?v=vugS_QtHxZ4 a driftění pomocí minihry to totálně pohřbilo. Stalo se z toho v podstatě jen interaktivní video. No a stejné byly Undercovery i Shifty (a přitom na iPhone už udělali Shifty s normálním ovládáním, ale Undercovery tam byly stejně podělaný jako na javě, stejně tak Symbian). No a teď přišly HP a hle, opět naprosto podělaná hra díky ovládání. A taky framerate nic moc.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Demon 3. 11. 2010 12:04

No teeda, po dvou hodinách hraní na xboxu s gamepadem i s volantem můžu říct, že nové HP je grafikou i hratelností opravdu tak na urovni prvniho dílu NFS, hlavně tou hratelností. Zas až tak doslovný návrat ke kořenům jsem si nepředstavoval.

Vždyt arkáda jde udělat mnohém lépe, zábavněji a hlavně hratelněji, viz třeba Grid.

Škoda že značka NFS je jediná hra kde se objevují honičky s policií. pokud by takový systém byl třeba v nějakém dalším pokračování gridu, nebo by hra běžela aspoň ja jeho fyzice a celém enginu, tak by to byla fakt BOMBA!

Ale tohle nové NFS je brak.
Mobil: SE C903
Comp: Gigabyte MA790X-DS4, 620W Corsair, AMD Athlon 64 X2 5600+ (2.9GHz), 4GB DDR2 Kingston, Ati Radeon HD 4850, HDD 2x WD Caviar320GB
Konzole: XBOX 360 (60GB HDD) @ Samsung 32" Full HD
Car: Peugeot 306 1.9TD
Demon
First Blood

Odeslat příspěvekod 8Paul 3. 11. 2010 16:38

Prosím neporovnávat s prvním NFS z roku 95, to byla perfektní hra..když už, tak porovnávat s druhým HP jež začal dráhu *****ózních konzolových NFS.

Demon píše:Škoda že značka NFS je jediná hra kde se objevují honičky s policií. pokud by takový systém byl třeba v nějakém dalším pokračování SHIFTu, nebo by hra běžela aspoň ja jeho fyzice a celém enginu, tak by to byla fakt BOMBA!.

fixed
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 17:07

Na arkádu by se hodil spíš gridovej engine :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 8Paul 3. 11. 2010 17:18

Oba enginy jsou solidní, ale v Shiftu mám nesrovnatelně lepší pocit z jízdy než v GRIDu. A to jsem GRID hrozně žral, ale když si ho zahraju dnes, tak už to nejde, Shift mě rozmazlil. Dirt 2 je lepší, ale furt to není ono.
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 11. 2010 17:20

Demon: 1.dil NFS byl neco mezi simulaci a arkadou a s novym HP nema zrovna moc spolecneho.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 18:23

8Paul: No jo, jenže to bys pak chtěl zase simulaci a ta se ke konceptu HP moc nehodí :-) I když by teda v simulaci mohly být zajímavý honičky s policajty třeba po mapě z Test Drive Unlimited :-)

Pokud by se nový HP mělo někam vracet, tak určině ne k jedničce. Původně bylo mířený někam mezi trojku a čtyřku, ale nevím nevím, jestli se zadařilo :-) To uvidím, až si to zahraju. Spíš bych to tipoval někam k HP2 :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 8Paul 3. 11. 2010 18:34

Ale já bych nechtěl kdovíjakou simulaci, Shift se dá hrát na x360padu naprosto v pohodě a skvěle, jsem ho na tom dohrál (s vypnutou většinou assistů). A navíc, pokud máš engine co zvládá simulaci, tak není tak těžký ho zarkádovitět, zatímco naopak to samozřejmě možný moc není (takovej Criterion engine by to prostě nedal..).

V Shiftu mě ale hlavně dostává pocit z jízdy, a ten je hodně danej taky těmi efekty a geniálně zpracovanými interiéry..

A že HP1 prej má bejt reinterpretace jedničky řekl na twitteru sám hlavní criterioňák, ale nějak jim to nedopadlo, blbounům.
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 18:57

Kdo ví, jestli hlavní Criterioňák jedničku NFS hrál :-) Třeba myslel jedničku HP :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 8Paul 3. 11. 2010 21:15

No napsal tam že myslí jedničku ještě ze 3DO, což byla první platforma kde se NFS značka objevila..
jestli to hrál, to ví asi jen on. Je fakt že jejich HP toho s ní moc společnýho nemá. Ale když oni prostě dělaj burnout a to je něco jinýho, a jejich HP je Burnout naroubovanej na policajty..
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 21:38

Nj, tak to je záměna nemožná :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 3. 11. 2010 21:39

Vzhledem k tomu že není PC demo jim na to kašlu... Počkám si až to za půl roku bude za 250Kč a pak si to koupím....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 11. 2010 09:14

Hmm tak IGN dalo 9/10, Eurogamer UK 9/10 a OPSM US 10/10...to je ale fakt špatná hra :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 11. 2010 09:25

uz je demo? tak to poobede vyskusam
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka