Need for Speed: Hot Pursuit

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 4. 9. 2010 12:38

NFS vždycky byla je a bude arkáda, Shift byl jen pokus o jakousi simulaci
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 9. 2010 16:53

To vypadá, jak kdyby původní NFS HP vůbec neznali :-) Shift ani ProStreet do NFS série moc nezapadají, spíš jsou to takové levobočky jako Porsche. I když je fakt, že NFS 1 bylo vlastně taky simulace...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 9. 2010 20:42

Hm, mohli to udělat o chlup pomalejší a auta vláčnější. Jinak proč to nepojmenovali normálně hp3?
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 9. 2010 20:44

Protože to není HP3 :-) Má to být takový restart série, přičemž série budou dvě paralelní - jedna v duchu Shiftu a druhá v duchu HP.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 10. 2010 12:44

Bavite se o hre jinde nebo jste se na to proste vy.... :-)) Dyt tu kazdy rok o novem dile hned jak vyjde demo diskutujem :-l

Od stredy zhruba druhe hodiny ranni je na US PSN demoverze, na XBLA jiz od uterka.

Prvni zavod podel pobrezi, opravdu pekne, hezka krajina, vzhledem k faktu ze je hra opravdu velmi rozsahla. Vsem se jiste hned vybavi Test Drive Unlimited i kdyz takova volnost pohybu tu samozrejme neni, ma to ale i sve vyhody - predevsim technicke zpracovani. Horsi uz je to s auty ne ze by vypadaly osklive ale ty odlesky jsou takove nerealisticke, pricemz tento pocit se vyrazne zhorsi s prvni bourackou, pokud se vam tedy podari vuz poskodit, zprvu totiz veskere kolize pusobi jako takovy lepsi NFS Carbon, ale pri vetsi srazce se uz auto viditelne ponici. Navic i to poskrabavani funguje dosti podivne, kdyz to do vas nekdo zezadu napere nebo obracene nemate na voze ani znamku po sedrenem laku (vetsinou to musite udelat vicekrat). Jizdni model je pak presne takovy jenz jsem cekal, zde spokojenost. Na prvni pokus projedete zatacku smykem, auto se zbytecne moc nepretaci ani nijak neblbne, proste klasicka arkadova hratelnost. Jen mi v novych Needech mozna chybi pohled z kabiny, jsou zde totiz jenom tri, v tomhle byl posledni Test Drive jedinecny, opravdu pekne interiery vozu. Hrano na PS3.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2010 16:20

Tušíme, že asi není moc o co stát :-)
Shift měl krásně zpracované pohledy z kokpitu ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 11. 2010 17:36

Scobro, tohle prostě nejsou závody na okruzích...prostě čistá arkáda jako první NFS co vycházely...většina lidí na to nadává, protože od toho očekávají nevím co...tohle bude dobrá arkáda a já tomu věřím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 11. 2010 17:45

Však já vím, co to bude :-) Neočekávám od toho závody na okruzích ani simulaci, ale to info, které o tom zatím mám, mi to nevykreslují ve zrovna moc dobrých barvách.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 11. 2010 18:12

Pokud nekdo utratil penize za takove Undercovery nebo s nima travil nejaky cas (nebudem jmenovat :-)) ) muze rovnou objednat Limitovanou edici.. Nesrovnatelne.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 11. 2010 18:24

No právě podobnou chybu bych nerad udělal :-) Ale ony Undercovery byly docela dobrý, před patchem :-) Bylo mi docela líto, že HP mělo vyjít skoro stejně jako GT5, teď už je mi to jedno (a není to tím, že GT5 odsunuli).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 11. 2010 11:14

Mě se právě líbí ten návrat ke kořenům NFS...žádný tuning, žádné okruhy, prostě čistá arkáda jak má být
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod inexplicit 2. 11. 2010 14:55

a mi se to libi taky =P
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 2. 11. 2010 15:27

Když se objevily první informace, tak se mi to líbilo taky...ale po tom, co jsem viděl, jak vypadá gameplay, tak můj zájem velmi rychle opadl. Tohle fakt návrat ke kořenům není.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 11. 2010 17:49

Ták...java verze je opět brak.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 11. 2010 18:33

V prvni recenzi si HP odnasi 93%. link
PlayStation 5
Óm mani peme hung