Need for Speed: Hot Pursuit

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 29. 11. 2010 23:50

Ahoj, tak jsem si to taky koupil a mám už hotovou kampaň za policajty. Je to dobrá hra až - až na ty blbé časovky !!!! Nu a pak je tu ještě jeden špek - zdá se mi to nebo zde neexistuje položka - nová kampaň a volba obtížnosti ? S časovkami jsem měl totiž neuvěřitelný problém, nakonec jsem se u některých musel podívat jak se to má vlastně "kurník" jet !!!! Nu a zjistil jsem že.... že ač vám hra "nutí" zkratky tak - tak je vlastně ani moc nepotřebujete a klíčové je jet rychle a jet bezpečně.... Teď zuřím u kampaně za "piráty silnic" a misí s McLarenem.... Kde dojedu vždycky o čtyři sekundy pozdějc...Jestli vono to není tím že to je původně konzolovka a mě se zdá že závodní hry se líp hrajou na TV.... Jen škoda že je kampaň za policajty tak krátká...Nezahrál byste si se mnou někdo po netu ?

Jinak našel jsem tohle: http://www.greenlighttoys.com/hot-pursuit.html takže ony některá auta v NFS nejsou zas taková fantasmagorie !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 11. 2010 09:43

Ne, to je tím, že neumíš jezdit :-) Mě se taky podařilo na první pokus udělat málo kterou časovku. Je potřeba jet prakticky pořád v protisměru, aby ti přibývalo nitro a to potom používat kdykoliv je to jen trochu možný a hlavně k akceleraci ze zatáček.

Zkratky je potřeba pochopitelně používat jen takový, který jsou opravdu kratší.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 11. 2010 23:29

Prosím vás jde zapínat bullet time? Že jsem dneska hrál java verzi a tam je :-O
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2010 00:11

Já jsem ještě snad žádnou časovku nedojel na zlato většinou to jedu pořád na stříbro a zlato se nedaří
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 12. 2010 00:35

Chce to zkoušet. Kolikrát to nedám ani na stý pokus a postoprvé to zajedu ještě s velkou rezervou.
oneill_sx1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2010 09:28

Sasakr: Ne, nejde...

oneil: Tak to mám taky :-) Je třeba se jen naučit, jak se chovat ve které zatáčce.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 1. 12. 2010 10:59

Tak já zatáčky projedu relativně snadno ale stejně se mi to o 3sekundy nepovede projet na medajli....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 1. 12. 2010 11:01

Ale tak to není třeba projíždět na zlato ne?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 12. 2010 11:19

Pokud nechceš, aby se zpřístupnily další závody, nemusíš.
oneill_sx1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2010 11:20

PC: Snadno ano, ale je třeba je taky projíždět co nejrychleji :-)

Weight: Asi není...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod inexplicit 1. 12. 2010 12:49

cela hra jde dodelat i kdyby jste jeli vsechny zavody na bronz ..

jediny co to ovlivnuje v kampani je mnozstvi bodu, co za zavod dostanete ...a za ty se vam odemykaji nova (obvykle rychlejsi) auta.. na nove zavody to vliv nema ...

po dokonceni hry sou pak zpetne pristupne uplne vsechny..tak neni problem se vratit k zavodum co jste pokazili a dostat za ne body, nasledne dalsi auto.. ja sem po dohrani nemel vsechny auta, takze se da rict, ze je porad co delat, ..je dobry, ze body dostanete i za zavody, co jste uz odjeli (byt na stejnou medaili)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 12. 2010 16:06

Tak časovku mám jen jednu, ty další už jsem zatím nedal :D Nejsem moc daleko, není čas.. I když teď, kdy nemám večer co dělat na pracovní cestě, tak jezdím dirt 2 i tohle.. Jinak tu první jsem dal tím, že jsem využíval určité zkratky, ale ne všechny. Nebo mě šíleně naštval závod s camarem.. Když jsme byli u cíle, tak jsme projeli s protivníkem a já byl asi o deset centimetrů pozadu.. Takové ty těsné prohry a výhry :(
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xperia X
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2010 16:09

V té první (se Zondou) bylo potřeba jet tou první zkratkou, abys nemusel projíždět tu ostrou zatáčku. Když si člověk před tím nahrabal dost nitra, tak ho nemuselo mrzet ani zpomalení na písku.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Cen75 1. 12. 2010 16:34

Super hra! Sice je poměrně jednoduchá, ale online to může být slušný.

-- 1. 12. 2010 16:36 --

Jinak na čas mi to taky moc nejde, obzvlášť za policajty .. vždy 2-3
Cen75
First Blood

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 12. 2010 22:35

Já myslel, že je potřeba všechno dojíždět na zlato, alespoň jsem se o to dosud snažil.
oneill_sx1
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka