Driver: San Francisco

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod *Victor* 20. 10. 2011 18:12

V jednom úkolu mám předjet 5 aut za 45 sekund v rychlosti nad 160 km/h. Vždycky se započítá jen to první, rozběhne se čas a pak můžu předjíždět jak chci třeba v 300 km/h, ale už se žádné nezapočítá. Nechápu, co dělám špatně.

EDIT: Aha, tak jsem na to nakonec přišel. Musím předjet 5 aut za 45 sekund v rychlosti nad 160 km/h, ale v 5 různých autech. Takový drobný detail jim v zadání unikl. :/ No je tam těch úkolů stejně blbě popsaných víc. :roll:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 1. 2012 22:53

Zkoušel to tu někdo na PC? http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... ky?start=4 Nějak se mi nechce věřit, že by mi to mělo šlapat na 120 FPS. Tolik jsem nevytáhl v mnohem starších hrách.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 1. 2012 23:52

Ono by to slapalo i na vic, kdyby nebyl na 120 zamek. Mi to jelo nejak 40-80, takze nevidim problem proc by to na vykonejsich nemohlo jet lip. A jak se tak divem na ten clanek, tak limitujici byl u mne procesor...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 10. 2012 22:49

Jaký máte nicky na Uplay? Chci s vámi porovnat časy :-)
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 12. 2012 03:18

Někdo na MP? Zeje poměrně prázdnotou.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 12. 2012 23:59

Tak...konečně jsem si zahrál MP. Ne že bych nechtěl dřív, ale zkrátka tam nikdo nebyl. A musím to ohodnotit více než kladně, takže doufám, že se nás odsud pár sejde a trochu poměříme síly.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 12. 2012 00:02

:D Já ani nikoho neznám, kdo by to kdy hrál. Budu ale zkoušet demo, tak ti sem napíšu!
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 12. 2012 16:26

Zkusil jsem to a mile překvapilo. Grafika přesně sedne ke hře a i na PS3 se to hezky hrálo. Čekal jsem to horší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Killing Spree

Předchozí stránka