Jaka je podle vás nejlepší závodní hra?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 14. 12. 2020 16:18

To chápu, ale závodní hry stárnou, nemá smysl je hrát. Také jsem si nedávno užíval Motorsport 2, ale prostě jen tak na zkoušku. Není žádný důvod to hrát, když dnes je vše lepší.

Horizon 4 je pořád nejlepší open-world simulátor, takže se tomu nic nevyrovná a ani nic neblíží. Tam není co řešit. To jsou přesně ty věci, které jsi před 10 lety mít nemohl, protože na to nebyl výkon.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 12. 2020 15:48

Tak co, už hraješ?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 12. 2020 16:35

No, Tomb Raidera (2013). A TDU. Už mi tam chybí jen pár závodů, ale jak je člověk musí hledat, tak je to na dlouho.

A pak mám z aut v plánu Dirt 2, pak asi Autosport a přemýšlím, jestli dát jako jednohubku Pro Street.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 12. 2020 16:53

Tyhle vykopávky nikoho nezajímají. Máš hrát Horizon 4 :D Máte na PC Gamepass za 25,- v akci, ne?

Dirt 2 by měl být dobrý a Autosport skvělý, ale pořád tam máš tak 10 let prodlevu.

Když už hraješ starý věci, proč nehraješ GTR, GTR 2, GT Legends, RBR, NFS Shift, Toca a tak. Si vybereš to nejhorší a pak to hraješ. Já bych si rád zapařil třeba GT Legends, jen v tom nevidím smysl :D

-- 17. 12. 2020 16:54 --



-- 17. 12. 2020 16:58 --



-- 17. 12. 2020 17:18 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 12. 2020 22:19

Assetto Corsa!

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 12. 2020 23:24

No, mám 10 let prodlevu. A když si to teď nezahraju, tak ji budu mít 11, pak 12, pak 13 atd. Takže v čem je problém?

GT Legends jsem snad relativně nedávno instaloval. Ale chtěl jsem hned hrát a když jsem viděl, že to v defaultu neumí správný rozlišení, že bych musel mapovat gamepad atd. V tu chvíli jsem neměl chuť se s tím prcat a zase to smazal. Ale ok, to bych měl zkusit. GTR evolution mám taky. To ostatní nemám, i když Shifty mě docela lákají. A Toca 3 taky, ta už asi 12 let :-D

A ty máš s tím TDU nějakej problém? V čem je to méněcenný proti Toca 3?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 12. 2020 23:54

Jasný, když máš čas, tak žádný problém. Já hraju jen závodní věci a jen nové a pořád nejsem na konci, tak doufám, že teď pár let nic vycházet nebude :D

Jsem to tenkrát hrával na volantu, tak nevím, jak se to bude dnes hrát, ale tenkrát špica a myslím, že GTR mělo i Brno, což tenkrát nebylo obvyklé... nebo ani dnes není.

Shift by mohl být fajn. Jsem koupil 2 na PC, ale ta svině měla obrovský input lag. To bylo moje první seznámení s lemply ze SMS :D Od nich nikdy nic. Ale jestli to pojede v pohodě, alespoň jeden díl, tak rozhodně zkusit.

TDU je předchůdce Horizonu, který má fyziku Motorsportu. Jako nic lepšího nikdo neudělal, takže na TDU bych prostě jen neměl čas, když můžu hrát asi stokrát lepší věc :D Ale ne vše zkopírovali, tak i něco dobrého TDU má. Tocu jsem bohužel nikdy nehrál, protože mi to přišlo moc málo sim :D Jen nějaký dema a to bylo vždy nic moc. Ale už si to nepamatuju přesně, je to přece jen pár let.

-- 17. 12. 2020 23:55 --

Třeba to Assetto Corsa jsem objevil asi před rokem a půl a teprve teď dokážu ocenit, jak moc špičkové to je. Takže bych tomu ještě pár set hodin měl dát. Pořád něco...

-- 17. 12. 2020 23:58 --

Jinak jsem začal hrát závodní hry znovu teprve před dvěma lety, proto mám tolik restů. Ale teda 10 let starý kousky jen tak na zkoušku.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 12. 2020 11:21

Jsem po nedodělaném a rozbitém PC3 zkusil zase PC2 a pořád dobrý. To byl právě původní předpoklad. Když by se dal tak rok až dva vývoje do PC2, byla by z toho strašná pecka. Nevím, kde se stala chyba a vydali podivné PC3, které za prvé na starých konzolích nefunguje a za druhé nejde hrát na gamepadu. Dvojka je pořád nejlepší ze série, i když má daleko k dokonalosti.

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 12. 2020 11:28

Tak jsem dostal od kámoše American Truck Simulátor :-D Tak auta mám vyřešený. Je to pecka.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 12. 2020 11:34

:D Tak pokud je ti 80, tak určitě. Jsem se nedávno díval na bus simulator, ale bylo mi jasný, jak moc zábavný to bude :D Ale na car mechanic simulator mi nesahejte, to je pecka!

-- 19. 12. 2020 12:13 --

Nehraje někdo na PC? Doufám, že dvojka přijde i na Xbox, abych si mohl na gamepadu pořádně zajezdit :D

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků