Need for Speed: Undercover

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Candy 22. 11. 2008 20:02

Vyhlazování hran mám 4x, stíny mám sice na medium, ale když si je dám na high, tak jsou taky hnusný, přijde mi, že pro street bylo po grafické stránce stejné.
Candy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niio 23. 11. 2008 21:21

prosim vas, svet je velky a na tej minimape, co je na hlavnej obrazovke nie je vobec nic vidiet, iba bledomodru machulu a ked si chcem dat velku mapu, tak ta sa musi zapnut cez manu a nacitavat - to aj vam takto funguje,ze na minimape nie je nic vidiet a velka mapa sa musi spustat cez menu?
lebo ked sa chcem dostat k nejakemu zavodu, tak pomaly na kazdej krizovatke aby som sa prepinal na velku mapu. a dalsia vec, ked pridem na miesto zavodu, tak ich nevidim vyznacene, ze tam ten zavod je. Cakal by som nejaku sipku, ze tu je ten zavod, alebo nieco podobne...
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 11. 2008 07:14

Mr.Bombastic píše:No tak ahojte priatelia... je to supper duper bombasticka hra... len by ma zaujimalo toto: ked mi pri mapke vypise cervenym "zniceny majetok napr. 200dolarov" alebo "rychla jizda 250dolarov" alebo este "jizda mimo silnici 50dolarov" tak to mi ich uberie alebo pripocita??? Hram tuto hru este asi len 2 hodiny a nepodarilo sa mi to zistit... Vopred dik........... Mr.Bombastic

Nehrál jsem to,ale pokud je to stejné jako u MW,tak jsi způsobil škodu za *** dolarů.Nikde se Ti to nepřipočte ani neodepíše.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 25. 11. 2008 18:14

čus, tak jsem to už instaloval, ale bohužel, když chci tunit auto, tak v autosculptu komp většinou zatuhne, muzika hraje, ale obrazovka je mrtvá... počítač musím vypnout, nesetkal se s tím někdo?
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Demon 25. 11. 2008 19:09

niio píše:prosim vas, svet je velky a na tej minimape, co je na hlavnej obrazovke nie je vobec nic vidiet, iba bledomodru machulu a ked si chcem dat velku mapu, tak ta sa musi zapnut cez manu a nacitavat - to aj vam takto funguje,ze na minimape nie je nic vidiet a velka mapa sa musi spustat cez menu?
lebo ked sa chcem dostat k nejakemu zavodu, tak pomaly na kazdej krizovatke aby som sa prepinal na velku mapu. a dalsia vec, ked pridem na miesto zavodu, tak ich nevidim vyznacene, ze tam ten zavod je. Cakal by som nejaku sipku, ze tu je ten zavod, alebo nieco podobne...


k tomu aby ses dostal k zavodu staci zmacknout ve volne jizde TAB. a mapu vubec nepotrebujes.
Mobil: SE C903
Comp: Gigabyte MA790X-DS4, 620W Corsair, AMD Athlon 64 X2 5600+ (2.9GHz), 4GB DDR2 Kingston, Ati Radeon HD 4850, HDD 2x WD Caviar320GB
Konzole: XBOX 360 (60GB HDD) @ Samsung 32" Full HD
Car: Peugeot 306 1.9TD
Demon
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 27. 11. 2008 21:15

Ahoj lidičky, měl bych dotázek. V jednom e-shopu bylo u minimální konfigurace psáno, že to chce internetové připojení. Je to tak? Rád bych si to zahrál, ale mašina, která by to rozdejchala je bez netu. Díky za odpověď.
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2008 06:39

Nevím jak tady,ale většinou jde udělat registrace po telefonu nebo mejlem.Dostaneš instrukce,co s tím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 12. 2008 00:19

jezek píše:Speedy jste s Pettkou vždycky dělali Vy dva.Tak doufám,že to bude jako obvykle povedené ;-)

Tak jsme se o to podělili s Pettkou i tentokrát, viz megarecenzi.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 5. 12. 2008 01:21

Z toho maskovania textur blurom ma uz bolia oci...u mna konci po MW MFS nadobro ,dovi :-l
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2008 06:58

Kousek od baráku je mega bilbord na Undercover.Tahle série je snad jediná,která se propaguje naprosto pravidelně i veřejně.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2008 13:39

2Locklear a Pettka:Pěkná recenze,jenom by mě zajímala ta Nataša :twisted:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 12. 2008 13:52

jezek píše:Kousek od baráku je mega bilbord na Undercover.Tahle série je snad jediná,která se propaguje naprosto pravidelně i veřejně.


Si pamatuju, že si sem házel fotku billbardu s reklamou tuším na Pro Street :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 12. 2008 07:26

Jj,tenhle ale fotit nebudu :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 12. 2008 08:47

Hej to si pametam aj ja :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niio 11. 12. 2008 09:09

Demon píše:
niio píše:prosim vas, svet je velky a na tej minimape, co je na hlavnej obrazovke nie je vobec nic vidiet, iba bledomodru machulu a ked si chcem dat velku mapu, tak ta sa musi zapnut cez manu a nacitavat - to aj vam takto funguje,ze na minimape nie je nic vidiet a velka mapa sa musi spustat cez menu?
lebo ked sa chcem dostat k nejakemu zavodu, tak pomaly na kazdej krizovatke aby som sa prepinal na velku mapu. a dalsia vec, ked pridem na miesto zavodu, tak ich nevidim vyznacene, ze tam ten zavod je. Cakal by som nejaku sipku, ze tu je ten zavod, alebo nieco podobne...


k tomu aby ses dostal k zavodu staci zmacknout ve volne jizde TAB. a mapu vubec nepotrebujes.


no a z toho som dost sklamany, hram to iba tak, ze pribeh vobec nesledujem a len arkadovito stlacam TAB a odjazdim dalsi a dalsi zavod a teda z hry sa stala rychlokvaska. Cakal som nieco na sposob NFS U II, uzival som si kazdy jeden moment, to bola najlepsia cast z celej serie....zase to spackali...
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků