Burnout Paradise

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 26. 2. 2009 12:30

Každý se modlil za pásy u prvního Flatoutu,že ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2009 14:12

SCobra píše:Mě stačí, že se musím na každou bouračku koukat ve zpomalených záběrech... Utrpení...

Jo to me taky po case omrzelo.. :-(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 2. 2009 14:18

Ono je to sice pěkný, prohlídnout si detailně muchlající se auto, a dá to člověku jasně najevo, jak moc se autoři zaměřili na model poškození (byla by zas škoda, že by sis toho v tý rychlosti ani pořádně nevšiml, to chápu). Jenže když se za hodinu hraní nabourám několikrát a mnohdy se auto ani moc nezdemoluje, začne to celkem otravovat :-) V NFS jsem tyhle kamery vždycky vypínal... Tady by to chtělo aspoň tlačítko pro recovery, kterým bych animaci přerušil...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 3. 2009 20:39

Já se na to dívám rád a pořád 8-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxxx.speed 30. 4. 2009 19:00

.....a povedlo se s tim někomu rozchodit gamepad?Zkoušel sem svuj starej,kterej mi chodi snad na všem i gamepad na xbox,ale v ovladačích mám načtenou jenom klávesnici.
maxxx.speed
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2010 05:01

Tak jsem se dokopal k demu a čekal jsem standardní výkruh, jak už to bývá u novějších her. Pochopitelně začínám s minimálním nastavením a hle, ono je tam 60FPS s Vsync :-D Postupně zkouším nastavení no a nakonec jsem si zapnul jenom Blur a zbytek nechal na minimu. Stíny mi udělají tak 40FPS a při těch to vypadá o tolik hůř než při těch 60, že si je s klidem nechám vypnutý. Rozdíl v texturách taky nic moc, ale zajímalo by mě, co je to to SSOAD nebo jak to bylo, nějakýho rozdílu jsem si nevšiml, akorát FPS bylo 11. Hra vypadá i na ty minimální naprosto dostačujícně. No a samotný hraní? Jsou to takový NFS MW. Ovládání celkem podobný, rozbitelný prostředí a šílená rychlost, brzda naprosto zbytečná, vyberete vše. No prostě NFS MW. Rozhodně bych to nesrovnával s Flatoutem 2, natož 1, to jsou proti tomu simulátory. No a tu půlhodinku, co jsem hrál, jsem se sice nenudil, ale že by mě to nějak nadchlo, to tedy ne. Zítra zkusím nechat nainstalovat ty aktualizace a hru online, ale asi to nebude nic pro mě.

Jo a mohli tam dát víc kamer.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 5. 2010 09:49

SSOAD je Ambient Oclusion - vystínuje objekty. Neudělá to moc velký rozdíl, jen je všechno takové víc plastické.

Most Wanted? Most Wanted??? No to snad ne... Tak ale za půl hodiny to tak asi působit může...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 18. 6. 2010 13:00

Tak co, soudruzi řidiči. Kdo by eventuélně mohl závodit online?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2010 16:11

Na PS3 klidně :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 6. 2010 17:58

-Dreamer- píše:Tak co, soudruzi řidiči. Kdo by eventuélně mohl závodit online?

Tobe to funguje?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 18. 6. 2010 20:07

Funguje. Teda dneska se mi to po výměně auta zvláštně buglo - všechno bylo v bílé mlze a doskakovalo to tři metry přede mnou. Ale jinak fajn. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 6. 2010 23:05

Mně se to podle dema moc nelíbilo, čili nekupuju. :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 6. 2010 09:03

Demo bylo o ničem ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 19. 6. 2010 11:47

Tak jsem přišel na ten "bug" s bílou mlhou. :D To nebyl bug, ale feature. Po vypnutí toho pitomého SSOA to přestalo.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2010 19:13

SCobra píše:Demo bylo o ničem ;-)

Můžeš to nějak upřesnit? Jak se lišilo demo od plný?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků