Burnout Paradise

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 10. 2013 12:05

Ve steam verzi mam tusim cesky popisky. Titulky chybi (uplne). Na druhou stranu, jako by to ta hra potrebovala... Jo a externi setup vybehl pri kazdem spusteni (presneji teda nabidka, jestli hrat, jit do nastaveni nebo precist read me)

Mi chybela jedna vec. Nejaka motivace to hrat.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 10. 2013 14:34

Proč si mě chce ta hra po každým závodě fotit? To jde rovnou do NSA, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 10. 2013 00:03

Jakkoliv to bude v případě Burnoutu znít úchylně, našel jsem si novou zálibu. Jízdu pomalu. Za doprovodu klasické hudby při pomalé jízdě si člověk vychutná to působivé grafické provedení a hodina byla pryč, ani jsem nemrkl. Něco mi říká, že bych měl nainstalovat TDU, které k tomu díky manuální převodovce bylo přeci jen vhodnější.

A nedal by někdo mulťák?

-- 14. 10. 2013 01:03 --

Jo a v tomhle autě to absolvuju. Krásnej Jaguár http://www.igcd.net/images/017/704.jpg
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 21. 10. 2013 23:33

Už mám tu Áčkovou licenci a celkem mě to nebaví. Navzdory otevřenýmu městu mám pocit, že už jsem stejně každej závod jen několikrát, tak si říkám, jestli má smysl to dál hrát. Čeká mě tam ještě něco zajímavýho?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 10. 2013 08:13

Nic zajímavýho :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 10. 2013 19:24

Takze nejsem sam...
holubek002 píše:Mi chybela jedna vec. Nejaka motivace to hrat.


Sasakr píše:Jakkoliv to bude v případě Burnoutu znít úchylně, našel jsem si novou zálibu. Jízdu pomalu.

Tos mi pripomnel, ze mi ve hrach vadi, ze pomalu zkratka jezdit nejde.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 19:28

Jak nejde? V Mafii, Mafii 2 a GTA 4 jsem jezdil pomalu. Prostě reálně. V NFS 4 jsem jezdil pomalu jen s provozem a super zážitek na tu dobu. Proč by to nešlo?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 10. 2013 19:34

Zrovna v Mafii 2 jsem zkousel jezdit predpisove i parkovat a tak :D A zrovna u parkovani jsem byl obity ze vsech stran. To auto se neumi pomalu rozjet.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2013 19:59

To se právě umí, proto jsem to dělal. Možná jsi měl jen nevhodný ovladač. Právě to parkování tomu dodává pro mě plno atmosféry.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 10. 2013 17:10

Jak to může v nějaký hře nejít? Stačí držet prostě půl plynu. S klávesnicí to samozřejmě nejde.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 12. 2013 01:02

Nemá někdo nainstalováno? Já to smazal a zapomněl jsem, že si z toho chci vytáhnout soundtrack, resp. tu klasiku, co tam byla. A co je nejlepší, když jsem ho stáhl z uloz.to, tak tam bylo všechno krom tý klasiky :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2013 10:51

Zkusím z toho ten soundtrack dostat :)

//Ze steamové verze ho asi nedostanu... :-(
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 1. 2014 09:59

http://www.youtube.com/watch?v=gx6ETbOQ2ic

Mně by stačily ty soubory, převedu si to už sám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 1. 2014 10:21

Ok, kouknu na to :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků